|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:42:07   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


in še to. moji sestrični je nekdo "ukradel" profil na FB. njeno ime in priimek, njene slike,... user posted image


ja super no...jaz sem  ravno danes razmišljala o tem, da bi se končno prijavila na FB. po vsem tem, pa ni šanse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:42:29   
Anonimen
jaz pa puscam slike v albumu. ne vem. saj sem ze napisala, da slika je slika. in tudi, ce ti jo kdo ukrade, ti konkretno ne more kaj skodit. tudi ce je od otrok. drugace pa je z obcutki v sebi, ko cutis, da nekdo sliko tvojega otroka izkorisca v svojo prid.
saj smo vse ze kdaj kako sliko ukradle.(ok, ne mislim kake osebne slike otrok) amoak si z njo nima kaj veliko pomagat, razen, da si dviguje psiho.

(odgovor članu Nalini)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:44:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


in še to. moji sestrični je nekdo "ukradel" profil na FB. njeno ime in priimek, njene slike,... user posted image


ja super no...jaz sem  ravno danes razmišljala o tem, da bi se končno prijavila na FB. po vsem tem, pa ni šanse.


jaz imam menda tako zablokiran profil, da me niti FB iskalnik ne najde user posted image  

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:48:33   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

jaz imam menda tako zablokiran profil, da me niti FB iskalnik ne najde user posted image  


sam ti obvladaš, jaz sem pa daaaaaaaleč za tabo...jaz bi najbrž sebe zablokirala,  ostali bi pa videli vseuser posted image

še za RR sem potrebovala 2 meseca, da sem se znala prijavit, še dobro, da smo takrat lahko pisali neprijavljeni, edino smeškov nismo mogli uporabljat. 

< Sporočilo je popravil mika -- 22.1.2010 21:49:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:48:47   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: detelja


ja,pa je tega čedalje več...pri psihologiji smo se učili, da če si ženska tako močno želi otroka paga ne more imet pa si res močno želi, da ji lahko začne rast trebuh kot nosečnici...to je pač psihična motnja...moj filing in znanje psihologije mi pravi, da je to odrasla oseba z nekim ozadnjem...zdaj ali ne more imet otrok, ali je kaj sama doživela v otroštvu in želi kaj spremenit...neki ziher hudo narobe...hmmm da krade drugim mamicam slike...a ni dovolj slik na netu iz filmov, revij, časopisov...



po opisu sodeč, mi je prišla na misel ena uporabnica, s katero je bilo nedolgo nazaj precej težav (tudi menda nima in ne more imet otrok) user posted image


enako


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
22.1.2010 21:49:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:50:10   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

po opisu sodeč, mi je prišla na misel ena uporabnica, s katero je bilo nedolgo nazaj precej težav (tudi menda nima in ne more imet otrok) user posted image


enako



ja

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:50:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

a ji odklopim net in zje.eb racunalnik?user posted image


jap. pa zrihti strokovno pomoc.

klik na msn alpa reskiram 2 € da poklicem v turcijo pa je narjenouser posted image

P.S. bom zbrisala ta post mal kasnejeuser posted image


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 22.1.2010 21:51:37 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:53:28   
Anonimen
upam, da nima tud teh dveh nickov, ki se pojavljajo pod eno sliko
http://album.ringaraja.net/index.php?page=imagecomment&ID=15210

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:57:01   
majch
ampak bi komot lahko bila...kera paranoja bo zdaj zajela rruser posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:57:29   
oka

IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Evo sem sla gledat njen album in takoj se spomnila nagradne igre bebice
http://www.kozmetika-afrodita.com/si/nega-doma/nega-otrok/bebica.php

Idite dol po strani in videli bostekatere slike je tAM DOL VZELA
http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=144370
http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=144372



Samo malo, samo malo. Vita_tija_ožbej. Ta uporabnica ima v avatarju enega dojenčka v črtastem pajacku če jaz prav vidim. Ta slikica je bila vzeta iz bloga osebe, ki jo poznam. Pa ne samo ta. Pa narečje pri komentarjih je iz tistih koncev. Samo moja kolegica ima enega otroka in ni mu ime ne Vita, ne Tija in ne Ožbej. A mi lahko prosim to nekdo razjasni, ker mi ni čisto nič jasno preden kako paniko pri kolegici zaženem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:57:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: nya

upam, da nima tud teh dveh nickov, ki se pojavljajo pod eno sliko
http://album.ringaraja.net/index.php?page=imagecomment&ID=15210
Po mojem bodo to na RR preverili, glede na to, da je uporabnica imela dialoge z različnimi nickiuser posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 22.1.2010 21:58:04 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 22:00:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka


IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Evo sem sla gledat njen album in takoj se spomnila nagradne igre bebice
http://www.kozmetika-afrodita.com/si/nega-doma/nega-otrok/bebica.php

Idite dol po strani in videli bostekatere slike je tAM DOL VZELA
http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=144370
http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=144372



Samo malo, samo malo. Vita_tija_ožbej. Ta uporabnica ima v avatarju enega dojenčka v črtastem pajacku če jaz prav vidim. Ta slikica je bila vzeta iz bloga osebe, ki jo poznam. Pa ne samo ta. Pa narečje pri komentarjih je iz tistih koncev. Samo moja kolegica ima enega otroka in ni mu ime ne Vita, ne Tija in ne Ožbej. A mi lahko prosim to nekdo razjasni, ker mi ni čisto nič jasno preden kako paniko pri kolegici zaženem.


ženska ma v albumu tuje otroke, ki jih predstavlja za svoje

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 22:00:48   
Belika

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jaz pa puscam slike v albumu. ne vem. saj sem ze napisala, da slika je slika. in tudi, ce ti jo kdo ukrade, ti konkretno ne more kaj skodit. tudi ce je od otrok. drugace pa je z obcutki v sebi, ko cutis, da nekdo sliko tvojega otroka izkorisca v svojo prid.
saj smo vse ze kdaj kako sliko ukradle.(ok, ne mislim kake osebne slike otrok) amoak si z njo nima kaj veliko pomagat, razen, da si dviguje psiho.



Hm, Miška jaz pa mislim da gre tu za krajo identitete teh otrok in ne le za krajo slikic, kar je kaznivo dejanje. Jaz vem, da če bi bile tu vpletene slike mojih otrok, da bi ukrepala in prijavila.

Saj nikoli ne veš s kakšnim namenom se je to zgodilo, lahko da gre res le za neko zdolgočaseno osebo, ki si na ta način malo dviguje psiho, ampak kaj se plete ženski po glavi, da se gre spustit v tako stvar, in do kam bi lahko te stvari vodile. Dobro je razlika ali gre za neko najstnico, ki nima drugega početi in si je ustvarila tako en svoj namišljeni svet, lahko pa bi bila to tudi oseba zrelih let, ki nima nič od življenja in si ga ustvarja na tak namišljen način.

V tujini vem, da bi s take zadeve naredili cel halo... kaj pa če gre konec koncev za osebo s kartoteko ali pa se tako vživi v ta namišljeni svet, da na koncu verjame da je vse res??

Ne vem no, jaz ravno s tega razloga ne objavljam slik svojega sinčka ne na FB-ju ne kjerkoli drugje... Je bilo pred časom objavljeno, ko je ženska ki je pisala blog in objavljala slike svojega otroka, našla potem te slike na neki strani, ki se ukvarja z posvojitvami, in ko se je povezala z njimi so ji ponudili NJENEGA otroka....

Ne vem, otroci in slike so vaši kako in če bo katera ukrepala je vaša stvar, jaz vem, da bi želela priti zadevi do dna in kdo je ta oseba oz. ali že ima kartoteko, ali gre res za "nedolžno" objavo slik iz nekega dolgega časa oz. želje po vključitvi v debato ali ima zadeva močnejše ozadje.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 22:01:05   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: nya

upam, da nima tud teh dveh nickov, ki se pojavljajo pod eno sliko
http://album.ringaraja.net/index.php?page=imagecomment&ID=15210
Po mojem bodo to na RR preverili, glede na to, da je uporabnica imela dialoge z različnimi nickiuser posted image


Kao uporabnica "quenn of the horses" je komentirala eno izmed slik od vita_tina_ožbej in potem sem šla pogledat album te uporabnice. Jaz, po tej spodnji sliki in komentarju pod njo sodeč mislim, da je to vse ena in ista oseba. Napisala je: stajica in Luna. Ampak to je čist simbolična slika s simboličnim otrokom user posted image .

http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=145188#imageShow


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 22:02:23   
tejči28
ta slika stajica in luna je iz kataloga neckermann,hahahah,ker se spomnim,da sem gledala stajice al pa iz quelle,ne vem natančno. Ta ženska res ni normalna.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 22:03:51   
majch

IZVIRNO SPOROČILO: Belika


kaj pa če gre konec koncev za osebo s kartoteko ali pa se tako vživi v ta namišljeni svet, da na koncu verjame da je vse res??







no sej, pa pol vidi tvojga otroka na cesti, pa reče, da si ga ti njej ukradla...majko, kam je šel ta svet...

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 22:03:53   
eee35
Ja, vidim, da ima quenn of the horses isto foro - slike od opreme, kar nekaj iz katalogov...

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 22:07:06   
Anonimen
belika, se popolnoma strinjam s tabo

(odgovor članu eee35)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 22:07:20   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: eee35

Ja, vidim, da ima quenn of the horses isto foro - slike od opreme, kar nekaj iz katalogov...
ker je verjetno to ena in ista osba...3 in 1

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 22:08:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: eee35

Ja, vidim, da ima quenn of the horses isto foro - slike od opreme, kar nekaj iz katalogov...
ker je verjetno to ena in ista osba...3 in 1


oz. vsaj 4v1

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 22:08:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

Ne vem, otroci in slike so vaši kako in če bo katera ukrepala je vaša stvar, jaz vem, da bi želela priti zadevi do dna in kdo je ta oseba oz. ali že ima kartoteko, ali gre res za "nedolžno" objavo slik iz nekega dolgega časa oz. želje po vključitvi v debato ali ima zadeva močnejše ozadje.

Kako jo naj najdem??
A je možno, da jo po IP-ju dobijo?
Samo zdaj je tak izbrisaana in nimam več njenega nicka in ničesar.

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 22:10:04   
majch

IZVIRNO SPOROČILO: eee35

Ja, vidim, da ima quenn of the horses isto foro - slike od opreme, kar nekaj iz katalogov...


podobno Čebelica Maja 24user posted image user posted image komentirajo iste slike, a oprema iz kataloga

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 22:10:06   
Anonimen
tasa_m, tudi ce je zbrisama, podatki ostanejo....
vsak tvoj korak na netu je zabelezen....

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 22:10:37   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Belika

Ne vem, otroci in slike so vaši kako in če bo katera ukrepala je vaša stvar, jaz vem, da bi želela priti zadevi do dna in kdo je ta oseba oz. ali že ima kartoteko, ali gre res za "nedolžno" objavo slik iz nekega dolgega časa oz. želje po vključitvi v debato ali ima zadeva močnejše ozadje.

Kako jo naj najdem??
A je možno, da jo po IP-ju dobijo?
Samo zdaj je tak izbrisaana in nimam več njenega nicka in ničesar.



seveda da je možno....če imaš prijatla ali sama obvladaš probi...saj to je itak najboljše..s.am p.m...kaj pa če ima tisto da se id skoz spreminja??? pol pa je šit...pol pa rabiš že mal boljšega spec.


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?