|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:01:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Z njenim nikom smo se prijavili mi.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:02:20   
Admin
Ja miška, da smo umaknili slike, albume...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:04:42   
Anonimen
sem lihkar hotela napisat, da sem dojela. iz druge teme.
se opravicujem

(odgovor članu Admin)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:11:26   
spps
miska_m. ali kdo drug, ali je kakšna možnost,da se na kakšen način zaščiti objavljene slike, da se jih ne bi dalo kopirat?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:13:28   
Anonimen
ti mora pa stran na katero dajes slike uredit.
samo v vsakem primeru lahko sliko ukradejo....jaz ti lahko ukradem avatar na msn pa se ga ne da kopirat ali shranit.



< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 22.1.2010 21:14:04 >

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:15:42   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ti mora pa stran na katero dajes slike uredit.
samo v vsakem primeru lahko sliko ukradejo....jaz ti lahko ukradem avatar na msn pa se ga ne da kopirat ali shranit.


vem, da to vse greuser posted image . Ma bolj pazljivi bomo morali bit, ni druge.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:16:02   
Getreal
svasta....res svasta...
sem malo razmišljala o profilu take osebe, kdo bi to naredu..
po moje je to neka najstnica, ki je še premlada, da bi mela družino, pa si to zelo želi
in potem to projecira na tak način..kaj rečete?

drugače pa ja res si je nardila celo domišljisko zgodbo user posted image user posted image user posted image kako oni hodjo na kavo v portorož user posted image good one...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:16:24   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Pozdravljene, ravno berem sporočilo ene izmed mamic, ki je odkrila, da je slika njene deklice v albumu uporabnice baby girl 29.

Uporabnica je na portalu blokirana.

Njene albume bomo shranili v arhiv. Slike vaših otrok ne bodo več javno vidne.


ja, kaj pa če se spet pojavi pod drugim nickom iz drugega računalnika???? a imajo prizadete mame možnost kazenske ovadbe???


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:17:50   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

a ji odklopim net in zje.eb racunalnik?user posted image


ja, sam mislim da bo več koristi, če zj....njeno glavo tk, da bo padla v komo do smrti:)))


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:18:55   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Z njenim nikom smo se prijavili mi.


koliko pa imate vi moderatoji možnosti, da izsledite tako bolno osebo??? saj po ID rač. gre to einfach, a ne??

sam punce dokaze shranite, da boste lahko dokazal, da gre za krajo slik...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:20:29   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

svasta....res svasta...
sem malo razmišljala o profilu take osebe, kdo bi to naredu..
po moje je to neka najstnica, ki je še premlada, da bi mela družino, pa si to zelo želi
in potem to projecira na tak način..kaj rečete?

drugače pa ja res si je nardila celo domišljisko zgodbo user posted image user posted image user posted image kako oni hodjo na kavo v portorož user posted image good one...




hmmmm mislim, da bi najstnica imela kake druge iluzije...to je po mojem odrasla oseba, psihično motena, mogoče jo je glih mož zapustil, želi si imet otroke pa ne more...ali kaj takega...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:22:15   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

svasta....res svasta...
sem malo razmišljala o profilu take osebe, kdo bi to naredu..
po moje je to neka najstnica, ki je še premlada, da bi mela družino, pa si to zelo želi
in potem to projecira na tak način..kaj rečete?

drugače pa ja res si je nardila celo domišljisko zgodbo user posted image user posted image user posted image kako oni hodjo na kavo v portorož user posted image good one...




hmmmm mislim, da bi najstnica imela kake druge iluzije...to je po mojem odrasla oseba, psihično motena, mogoče jo je glih mož zapustil, želi si imet otroke pa ne more...ali kaj takega...



ja, če maš prav in je to odrasla oseba, je pa to vse skupaj res malo bolno...groza

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:25:05   
Anonimen
user posted image  saj ne vem ali naj rečem, da to ni čisto nič presenečenje zame? user posted image

jaz svojih slik ne objavljam na netu, ali pa jih dam gor v taki slabi ločljivosti, da so neuporabne za nadaljno uporabo. no, zadnjič sem za samo 12 ur dala v album svojo sliko (sem rabila pomoč glede obleke) in sem takoj dobila neprijeten zs (sem še spraševala, kako blokirat osebo, ki nima objav).

in še to. moji sestrični je nekdo "ukradel" profil na FB. njeno ime in priimek, njene slike,... user posted image

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:26:35   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

sam punce dokaze shranite, da boste lahko dokazal, da gre za krajo slik...

imam tiste slike na računalniku in v albumu

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:26:45   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

svasta....res svasta...
sem malo razmišljala o profilu take osebe, kdo bi to naredu..
po moje je to neka najstnica, ki je še premlada, da bi mela družino, pa si to zelo želi
in potem to projecira na tak način..kaj rečete?

drugače pa ja res si je nardila celo domišljisko zgodbo user posted image user posted image user posted image kako oni hodjo na kavo v portorož user posted image good one...




hmmmm mislim, da bi najstnica imela kake druge iluzije...to je po mojem odrasla oseba, psihično motena, mogoče jo je glih mož zapustil, želi si imet otroke pa ne more...ali kaj takega...



ja, če maš prav in je to odrasla oseba, je pa to vse skupaj res malo bolno...groza



ja,pa je tega čedalje več...pri psihologiji smo se učili, da če si ženska tako močno želi otroka paga ne more imet pa si res močno želi, da ji lahko začne rast trebuh kot nosečnici...to je pač psihična motnja...moj filing in znanje psihologije mi pravi, da je to odrasla oseba z nekim ozadnjem...zdaj ali ne more imet otrok, ali je kaj sama doživela v otroštvu in želi kaj spremenit...neki ziher hudo narobe...hmmm da krade drugim mamicam slike...a ni dovolj slik na netu iz filmov, revij, časopisov...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:27:17   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

sam punce dokaze shranite, da boste lahko dokazal, da gre za krajo slik...

imam tiste slike na računalniku in v albumu



ja sam ne sam da jih imaš ti...na moderatoji zaščitijo da ne bo izbrisala iz svojega alubma ukradene slike...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:28:49   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

user posted image  saj ne vem ali naj rečem, da to ni čisto nič presenečenje zame? user posted image

jaz svojih slik ne objavljam na netu, ali pa jih dam gor v taki slabi ločljivosti, da so neuporabne za nadaljno uporabo. no, zadnjič sem za samo 12 ur dala v album svojo sliko (sem rabila pomoč glede obleke) in sem takoj dobila neprijeten zs (sem še spraševala, kako blokirat osebo, ki nima objav).

in še to. moji sestrični je nekdo "ukradel" profil na FB. njeno ime in priimek, njene slike,... user posted image


moji prijateljici isto...

sam ko gremo npr. z otroci na sprehod pa nekdo fotografira kako pa mi vemo kaj je njegov namen fotografiranja...mogoče slika naše otroke...joj so bolni nekateri...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:28:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: detelja


ja,pa je tega čedalje več...pri psihologiji smo se učili, da če si ženska tako močno želi otroka paga ne more imet pa si res močno želi, da ji lahko začne rast trebuh kot nosečnici...to je pač psihična motnja...moj filing in znanje psihologije mi pravi, da je to odrasla oseba z nekim ozadnjem...zdaj ali ne more imet otrok, ali je kaj sama doživela v otroštvu in želi kaj spremenit...neki ziher hudo narobe...hmmm da krade drugim mamicam slike...a ni dovolj slik na netu iz filmov, revij, časopisov...



po opisu sodeč, mi je prišla na misel ena uporabnica, s katero je bilo nedolgo nazaj precej težav (tudi menda nima in ne more imet otrok) user posted image

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:31:15   
tasa_m


user posted image  saj ne vem ali naj rečem, da to ni čisto nič presenečenje zame? user posted image

jaz svojih slik ne objavljam na netu,

in še to. moji sestrični je nekdo "ukradel" profil na FB. njeno ime in priimek, njene slike,... user posted image
jaz sem tista, katera je naredila takšno "štalo", miška pa mi je zelo veliko pomagala. user posted image

Jaz sem te slike dala gor,ko sem rodila svojo pikico. Najstarejša slika v mojem albumu je bila ko je bila L. stara 1.mesec, zdaj pa je 11. Se pravi, da že 10.mesecev nisem dala nobenih slik gor.
In nikdar nisem pomislila, da se lahko kaj takega zgodi. Očitno sem prepoštena.

A, to se lahko tudi zgodi, da ti nekdo profil ukrade? Ojoj, kam smo prišli user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:32:50   
Anonimen
administratorki imajo tako ali tako vstop v profil vsakega uporabnika. in ga lahko urerajo.

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:33:49   
Anonimen
tasa_m, profil ti lahko ukrade nek cisto navaden kekec.....žal

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:35:08   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: detelja


ja,pa je tega čedalje več...pri psihologiji smo se učili, da če si ženska tako močno želi otroka paga ne more imet pa si res močno želi, da ji lahko začne rast trebuh kot nosečnici...to je pač psihična motnja...moj filing in znanje psihologije mi pravi, da je to odrasla oseba z nekim ozadnjem...zdaj ali ne more imet otrok, ali je kaj sama doživela v otroštvu in želi kaj spremenit...neki ziher hudo narobe...hmmm da krade drugim mamicam slike...a ni dovolj slik na netu iz filmov, revij, časopisov...



po opisu sodeč, mi je prišla na misel ena uporabnica, s katero je bilo nedolgo nazaj precej težav (tudi menda nima in ne more imet otrok) user posted image


ne šapri jo daj jo na tapeto...hmmm če je bila problematična pa ni mogla imet otrok...hmmmmm...kaj pa vem...nisem vedeževalka ne morem povedati, ampak sumim da je neki v tej smeri...mal časovno probi uskladit...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:36:15   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m



user posted image  saj ne vem ali naj rečem, da to ni čisto nič presenečenje zame? user posted image

jaz svojih slik ne objavljam na netu,

in še to. moji sestrični je nekdo "ukradel" profil na FB. njeno ime in priimek, njene slike,... user posted image
jaz sem tista, katera je naredila takšno "štalo", miška pa mi je zelo veliko pomagala. user posted image

Jaz sem te slike dala gor,ko sem rodila svojo pikico. Najstarejša slika v mojem albumu je bila ko je bila L. stara 1.mesec, zdaj pa je 11. Se pravi, da že 10.mesecev nisem dala nobenih slik gor.
In nikdar nisem pomislila, da se lahko kaj takega zgodi. Očitno sem prepoštena.

A, to se lahko tudi zgodi, da ti nekdo profil ukrade? Ojoj, kam smo prišli user posted image




nisi naredila štale le pomagala si nam, da bomo polj pazljive...pač nekatere smo na foromu zato da se kaj na učimo in delimo izkušnje...druge pa zato da nam škodujejo in ...saj najhujše je to, da nikoli ne veš kdo se skriva...za nikom..


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:38:27   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Eva19

o,še dobr da nism nikol albuma delala tuki gor, da je slika sam za avatar...





jaz sem še avatar spremenila

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 21:39:16   
Nalini
meni je zdaj ta tema dala ful mislit ................ na rr nimam slik od malega ........... na fb pa ja ..... in sem zdaj vse albume odstranila .....................

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?