|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2015
19.1.2015 17:52:31   
chocolatecake
pajama nisem še mami, a nebi čakala. Kot so že pisale predhodnice sem tudi jaz imela vse sorte želja, da bi bil decemberček, ker je december čaroben, pa da bi bil poletni otrok, pa bikec pa nevem kaj še vse sem sanjarila, pa o spolu, komu bo podoben, pa dvojčka, pa najprej fanta čez leto in pol še punčko, zdaj si želim samo še zdravega otroka.
Verjamem, da se zgodi tisto, kar ti je namenjeno. Eni se rodijo prezgodaj, eni malo pozno, zadnje čase pa tudi letni časi niso več to kar so bili user posted image , tako, da brez veze zavlačevat, če si otroka res želiš, bo prišel takrat, ko bo najbolj prav.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo februarja 2015
19.1.2015 19:08:55   
chandablue
Prej sem bila poleg kot navijačica zdej pa je NE pričakujem 5.2. user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo februarja 2015
20.1.2015 9:23:38   
She1
Pozdravljene :) Tudi jaz sem zraven, ne pričakujem februarja, in sicer nekje 18.2.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo februarja 2015
20.1.2015 10:21:48   
obupanka_
Se strinjam s predhodnicami... meni je vseeno kateri letni cas bo... samo da bo dete zdravo. Oh ja... ko bi le nama ratalo ta mesec user posted image


(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo februarja 2015
20.1.2015 10:28:56   
MauMow
obupanka_ vem kako ti je... Jaz pravim da enkrat že bo. Itak imam dovolj dela še z mag. Nalogo tako da če bo vmes ratalo pa toliko bolje user posted image

(odgovor članu obupanka_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo februarja 2015
20.1.2015 10:43:58   
biba85
Tudi jaz ne bi čakala na ˝primerne mesece˝. Tudi midva sva sanjala o poletnih otrocih in vsem tem, ampak potek ko vidiš, da ne gre vse tako kot si se zamislil, ti sploh ni več pomembno al je zimski otroček ali poletni. Važno je samo, da ti rata in da je potem zdrav! Itak pa smo na začetku verjetno vsi razmišljali o čem podobnem, potem, ko se pa trudiš nekaj let, pa niti ne pomisliš več na to.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo februarja 2015
20.1.2015 11:45:53   
polhek2
pajama, imam decembrčico, in ni bila skoraj nič bolna, in sem več kot uživala, saj je bila izredno topla zima, nekako tako kot letos in sva bili goromno zunaj.


tako da veselo na delo,


lp Špela

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
20.1.2015 19:51:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu niinii)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo februarja 2015
21.1.2015 8:32:16   
~pikapoka~
Moj je zbolel user posted image tako, da po moje pri nama ta mesec nič ne bo. Če do zdaj ni ratalo, potem verjetno kar lahko pričakujem M user posted image Sem sumila ovulacijo v soboto, ampak po moje je bilo prehitro po prejšnji M...no, v vsakem primeru bomo videli user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo februarja 2015
21.1.2015 21:48:40   
chocolatecake
pikapoka saj plavalčki lahko tudi počakajo do 3 dni, tako, da obstaja šansa, da vama rata, tudi, če nista ravno ujela ovulacije.

Jaz sem dočakala mejno vrednost spermiograma v drugo, tako, da imava po besedah zdravnika zdaj možnosti za zanositev po naravni poti, sicer manjšo kot zdravi pari, a jo imava.
Veliko je odvisno tudi od mojega PCOS, tako, da sem od jutri spet na dieti user posted image .
Ker imam spet upanje in ker bom optimistična in verjamem, da je bioenergetik uredil delovanje mojih jajčnikov me dajte na seznam za 14.2., sicer sumim, da sem imela ovulacijo okoli 15.1., a glede na moje zmešane cikluse, ne bom spet metala denarja stran za teste, dokler mi konkretno ne zamuja, pa še tak lep datum je user posted image .

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo februarja 2015
21.1.2015 22:14:00   
Shana86
IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake


Jaz sem dočakala mejno vrednost spermiograma v drugo, tako, da imava po besedah zdravnika zdaj možnosti za zanositev po naravni poti, sicer manjšo kot zdravi pari, a jo imava.
Veliko je odvisno tudi od mojega PCOS, tako, da sem od jutri spet na dieti user posted image .
Ker imam spet upanje in ker bom optimistična in verjamem, da je bioenergetik uredil delovanje mojih jajčnikov me dajte na seznam za 14.2., sicer sumim, da sem imela ovulacijo okoli 15.1., a glede na moje zmešane cikluse, ne bom spet metala denarja stran za teste, dokler mi konkretno ne zamuja, pa še tak lep datum je user posted image .



Super novičke user posted image user posted image user posted image Se strinjam z lepim datumom, takrat bo moja zvezdica pihala prvo svečko user posted image

< Sporočilo je popravil Shana86 -- 21.1.2015 22:15:16 >


_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.1.2015 7:34:19   
chocolatecake
Hvala Shana86, tako praznujem in prejemam čestitke, kot, da sem najmanj nosečauser posted image . A valentinčico imate? Res lep datum, se strinjam. user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.1.2015 8:05:58   
Neza007
chocolatecake jeeeej vesela, za vaju, da so rezultati tokrat boljši. Zej pa hitr enga v pečico dat :D Sm slišala,da po bioenergetiku ponavad rata prvi ali drugi cikel, tko da upam in držim pesti za plusek v februarju!!!user posted image user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.1.2015 10:23:06   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake

Hvala Shana86, tako praznujem in prejemam čestitke, kot, da sem najmanj nosečauser posted image . A valentinčico imate? Res lep datum, se strinjam. user posted image



Ja, lani sem na valentinovo klela user posted image

Saj je prav, da se veseliš. Je le veliiiika razlika, če sploh ni šans naravno ali pa če so samo manjše. Navijam ful ful!

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.1.2015 11:25:36   
chocolatecake
Hvala Neza007, jaz sem hodila k bioenergetiku že v decembru in takrat dobila menstruacijo cca 14 dni po zadnji terapiji, tako, da sem to vzela za dober znak. V januarju pa sem hodila že drugič in bila "pridna" okoli zadnjega dne terapije, v upanju, da bo ciklus podoben kot prejšnji mesec, tako, da upam, da imaš prav user posted image .

Shana86 To pa verjamem, da si klela user posted image . Upam, da bova drugo leto za Valentinovo klele skupaj, če ne zaradi porodnih muk, pa vsaj zaradi nosečniških tegob, ali še bolje neprespanih noči user posted image .
Ja od napovedi, da rabiva čudež, ICSI, oziroma, da imava v najboljšem primeru 1-2% možnosti sva kar daleč prišla, pa verjamem, da bo še boljše. user posted image .
Če se je stanje v slabih 2 mesecih tako poboljšalo, pa velja da je navadno za konkretne rezultate potrebno počakati 3 mesece, potem sklepam, da imava še dobre možnosti za dodaten napredek.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.1.2015 12:24:06   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake

Shana86 To pa verjamem, da si klela user posted image . Upam, da bova drugo leto za Valentinovo klele skupaj, če ne zaradi porodnih muk, pa vsaj zaradi nosečniških tegob, ali še bolje neprespanih noči user posted image .
Ja od napovedi, da rabiva čudež, ICSI, oziroma, da imava v najboljšem primeru 1-2% možnosti sva kar daleč prišla, pa verjamem, da bo še boljše. user posted image .
Če se je stanje v slabih 2 mesecih tako poboljšalo, pa velja da je navadno za konkretne rezultate potrebno počakati 3 mesece, potem sklepam, da imava še dobre možnosti za dodaten napredek.


user posted image Sem za neprespane noči hehe.

Ah še trojčki bojo ratali iz tega user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.1.2015 12:33:14   
~pikapoka~
Chocolatecakeuser posted image user posted image bravo bravo za dober rezultat! Vesela zate, čeprav se le kratek čas in le virtualno poznamo user posted image
kako pa kaj izgledajo tele terapije pri bioenergetiku? Samo tako iz firbca me zanima.

Pri nas se stanje z bolniki počasi izboljšuje, smo pa okužli še taščo user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.1.2015 15:39:08   
witch
chocolatecake bravo za boljši rezultat. Drugače pa je bilo nama v neplodnostni povedano, da sprejemanje dobrega spermiograma je od bolnico do bolnice različno. Izvid ki je bil v naši bolnici katastrofalen, so v neplodnostni povedali da je super. Drugače pa dokler ni 0% dobrih plavalec, ni nobene možnosti za zanositev. Vse ostalo pa je. Samo en mora biti dober in na pravem mestu. Tak da na tvojem mestu jaz ne bi vrgla puške v koruzo. Možnost za zanositev vedno je. In ta čas ko čakata na izvide, na postopek, lahako vseeno vadita in probata.

Shana a vidva imata pa valentinčico? Hihi mi pa novoletnika user posted image Zdaj pa ima da nama uspe skupaj, da bove lahko spet čvekale o nespanju otročkov in o tem kako ne jejo. P.s. na januarčkih nisem nič zasledila. Kako spite? Je že kaj boljše? Naš je veliko lepše. Spimo pa še vedno ne user posted image

Moj O test je danes pokazal mičkeno močnejšo črtico. Tak da danes, jutri bo to to.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.1.2015 15:58:23   
chocolatecake
pikapoka Najprej hvala. Jaz sem bila pri enem izmed učencev Zdenka Domančiča, ki dela po njegovi metodi, greš na 4 zaporedne terapije, vsak dan eno, trajajo mogoče max 15-20 minut. Bioenergetik drži roke nad tabo in občasno nekaj maha, neznam drugače povedat, ti pa potem čutiš več ali manj vročine, odvisno koliko se sprostiš, mene je na čase kar "žgalo" na predelih, kjer je držal roke. Partnerju je vmes postalo slabo in je skoraj omedlel, eni ne čutijo nič, enim se takoj prenehajo bolečine, reakcije so različne.
Potem naj bi v 14 dneh prišlo, do izboljšanja. Če je potrebno, greš pa čez en mesec spet. Meni je rekel, da je pogosto že ena terapija dovolj za dolgo časa, včasih pa rabi kdo tudi do 3 zaporedne, odvisno od človeka.
Jaz sem šla tja bolj v smislu saj nimam kaj izgubit, ampak mislim, da deluje.

witch Hvala, midva sva imela v prvo samo 20% gibljivih semenčec, od tega samo 10% hitro, tudi število in koncentracija sta bila precej manjša od minimuma, morfologije pa pri nas ne delajo. V drugo je bilo 55% gibljivih v smeri, od tega 30% hitro, število je bilo malo nad minimumom, koncentracija pa ravno mimimum ali pa malo maj, ker napišejo od do. Vse vrednosti so se za nekje med 2-3 krat povečale. Kakšen rezultat je bil pri vama označen za slabega in potem dobrega?

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo februarja 2015
22.1.2015 18:13:05   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: witch


Shana a vidva imata pa valentinčico? Hihi mi pa novoletnika user posted image Zdaj pa ima da nama uspe skupaj, da bove lahko spet čvekale o nespanju otročkov in o tem kako ne jejo. P.s. na januarčkih nisem nič zasledila. Kako spite? Je že kaj boljše? Naš je veliko lepše. Spimo pa še vedno ne user posted image




Teli ta praznični otroci so najbolj žleht user posted image Spimo bolje, vsaj zvečer nimamo več večurnih bojev, jesti je pa tudi začela user posted image Celo sadno kašo in jogurt - ampak samo borovničevega s tržnice, jobenega drugega... izbirčnež. Tako da ta teden smo 3x zvozili z mlekom samo pred spanjem user posted image Aja spi čez dan pa še vedno max 1,5h v seštevku... Ostalo pa akcija na polno in ničesar ne sme zamudit, kuham z njo v naročju, auč križ in to.
Glej da ti uspe pred mano, nič čakat user posted image Z mano nič ne bo najmanj do maja.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.1.2015 11:27:15   
obupanka_
Joooj... danes sem pa cist zmedena. Sva zjutraj user posted image in sem sla potem na wc in je bilo vmes mal roza... user posted image moram pa dobit sele v zacetku meseca. Upam da se ji ni kaj zmesal in je kaj v zvezi z vgnezditveno. Ceprav drugi znakov nobenih... ah ja... user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.1.2015 11:31:28   
MauMow
Obupanka mogoče sta bolj grobo pa je malo ranil sluznico. Ali pa imaš O krvavitev (sama sem jo imela ene 3x že)

(odgovor članu obupanka_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.1.2015 13:32:05   
witch
chocholatecake nimam pojma glede rezultatov. Je od tega že 4 leta. Izvidov pa nimam tukaj. Sem se pa preselila. Tak da kar koli ti povem zlažem. Samo nikar ne obupat.

Shana imave pa to dva izbirčneža. Tudi naš je nor na jogurte. Samo z mandarinami bi se basal. Pa ugotovil je, da je pire z omako zakon. Tak da kuham pire na pire user posted image Spi čez dan okrog kosila za uro do dve. Zvečer zaspi lepo, amapk se budi. Nam dela težave bujenje. Kaj hočem, bo pač mogel prerasti. Ker probala sem že vse.
Ja jaz močno upam, da bo pri nama kaj prej kot maja. Je že spet pol leta mimo. Sem bila zadnjič pri G in napotnico za neplodnostno ne dobiva pred tem ko mine eno leto. Tak da če slučajno ne bo šlo naravno bomo spet v nedogled čakali user posted image

Moj O test je pa danes pokazal lepo močno črtico. Včeraj je bila akcija, zdaj pa se bo cel vikend treslo user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.1.2015 13:45:52   
chocolatecake
witch škoda, me je pa res zanimalo, kaj je bilo pri vama označeno za slabo in potem za dobro. Nisem obupala niti približno, še prej nisem, kaj šele zdaj, ko sva dočakala normalen rezultat oz .mejni rezultat.
Ampak mislim, da sva še daleč od user posted image , tudi zaradi mojega PCOS, tu bo potrebno še veliko dela,ker nit ne vem če imam prave ovulacije, vseeno pa upam, da nama v uspe v roku enega leta, kot smo se dogovorili, da je najbolj optimalno počakati pred OBMP.
Ne razumem zakaj ne dobita napotnice za neplodnostno? Midva sva jo dobila, pa bo šele začetek aprila eno leto odkar aktivno delava na user posted image
Pa glede na to, da si že prvič bila obravnavana v neplodnostni ?


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo februarja 2015
23.1.2015 14:27:54   
Shana86
Witch naj se trese user posted image Glejta da razmajata vsako posteljo, kavč, predalnik, mizo, pult, vstavipoljubno v hiši user posted image

Joj jaz imam pa pomoje prvo O po abraziji, totalno me razganja in komaj čakam M, da bova lahko spet khm ... tresla user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




ginekologija
optimistk

ali ste za, da se grobe in žaljive ginekologe odstrani iz porodnišnic?

da (94%)

ne (1%)

me ne moti če opravljajo svoje delo (5%)


Število vseh glasov: 229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!