|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 14:33:30   
sarona
Kaj pa to...k me kr obliva...spika v levem jajcniku...se mi spahuje...viroza na pohodu..... user posted image

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 14:36:00   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: sarona

Siska... mojca grebenc :)


Pa kej veš, a ma ta kej frej še? Čist tko me zanima, ...

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 14:39:38   
sarona

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: sarona

Siska... mojca grebenc :)


Pa kej veš, a ma ta kej frej še? Čist tko me zanima, ...

Nimam pojma ampak lah poklices pa prasas... vem da je prevzela od prejsnje g ker je sla v pokoj... sej sam poklic v ZD siska pa vpras katera G sprejema nove ....

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 14:41:10   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: sarona


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: sarona

Siska... mojca grebenc :)


Pa kej veš, a ma ta kej frej še? Čist tko me zanima, ...

Nimam pojma ampak lah poklices pa prasas... vem da je prevzela od prejsnje g ker je sla v pokoj... sej sam poklic v ZD siska pa vpras katera G sprejema nove ....


Bom se pozanimala ... hvala .. pa pravš, da je ok ane ...

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 14:48:27   
Amour
Joj, foxy, se mi smilis, ker ti je tolk neprijetno dati kri, si sploh ne prefstavljam. Jaz sem pa ze 15 let redna krvodajalka in sem dala +20x kri. No, letos samo enkrat, ker sicer bodocim noseckam krvodajalstvo odsvetujejo ...

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 14:53:10   
sarona

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: sarona


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: sarona

Siska... mojca grebenc :)


Pa kej veš, a ma ta kej frej še? Čist tko me zanima, ...

Nimam pojma ampak lah poklices pa prasas... vem da je prevzela od prejsnje g ker je sla v pokoj... sej sam poklic v ZD siska pa vpras katera G sprejema nove ....


Bom se pozanimala ... hvala .. pa pravš, da je ok ane ...

Ja men osebno je super. Pr men vedno pomisli na vse mozne stvari in se ne zaletava z glavo skozi zid. Se vedno mi je ob vsaki al krvavitvi al pa neobicajni situaciji nardila UZ in mi vse razlozila.... po kmeck... je mlada ampak tko, prou mama k zna lepo povedat, z obcutkom in pove vse mozne posledice itd... zdj npr mi je dala tablete k majo majhen delez hormona da ne bi bilo kaksnih tezav...in je rekla ce to ne bo ok da naj pridem in bova poskusili naslednji korak. Z obcutkom.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 14:56:03   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: sarona


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: sarona


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: sarona

Siska... mojca grebenc :)


Pa kej veš, a ma ta kej frej še? Čist tko me zanima, ...

Nimam pojma ampak lah poklices pa prasas... vem da je prevzela od prejsnje g ker je sla v pokoj... sej sam poklic v ZD siska pa vpras katera G sprejema nove ....


Bom se pozanimala ... hvala .. pa pravš, da je ok ane ...

Ja men osebno je super. Pr men vedno pomisli na vse mozne stvari in se ne zaletava z glavo skozi zid. Se vedno mi je ob vsaki al krvavitvi al pa neobicajni situaciji nardila UZ in mi vse razlozila.... po kmeck... je mlada ampak tko, prou mama k zna lepo povedat, z obcutkom in pove vse mozne posledice itd... zdj npr mi je dala tablete k majo majhen delez hormona da ne bi bilo kaksnih tezav...in je rekla ce to ne bo ok da naj pridem in bova poskusili naslednji korak. Z obcutkom.


Za kaj si pa dobila tablete? Oz. kje je problem?

(odgovor članu sarona)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 15:13:51   
Amour
Moje izkusnje s KT in ginekologi so take, da jih ppgosto predpisejo (sploh mladim puncam) brez ekstra pogovora glede migren. Tudi se nisem zasledila, da bi pri nad zenskam, ki hemljejo KT, sistematicno spremljajo holesterol in pritisk, kot to npr. pocnejo v Franciji, kjer ne dobis naslednjega recepta, dokler ne predlozis zadnjih izvidov / meritev.
Mogoce ravnajo tako, ker so danes stevilne KT nizkodozne, ceprav tveganja ostajajo.
Jaz osebno imam migrene z avro in ko sem sla pri 18 na KT, me na to nihce ni opozoril. Sele z eno kasnejso G sva se ze pred leti dokopali do ugotovitve, da KT pac niso zame, res pa je, da so me k tej ideji primarno navedla ravno navodila v embalazi tabletk.

Sumim pa, tudi po besedah necakinje, da je obravnava pri KT se vedno precej pavsalna. Prav zanima me, koliko zensk ima zaradi takega pristopa nesreco Saronine vrste ali, bog ne daj, se hujso.

Ocitno pa res tudi tu velja pravilo, da si moramo pogosto pomagati kar sami in sami najti ustrezno zdr. resitev zase.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 15:31:33   
sarona

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: sarona


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: sarona


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: sarona

Siska... mojca grebenc :)


Pa kej veš, a ma ta kej frej še? Čist tko me zanima, ...

Nimam pojma ampak lah poklices pa prasas... vem da je prevzela od prejsnje g ker je sla v pokoj... sej sam poklic v ZD siska pa vpras katera G sprejema nove ....


Bom se pozanimala ... hvala .. pa pravš, da je ok ane ...

Ja men osebno je super. Pr men vedno pomisli na vse mozne stvari in se ne zaletava z glavo skozi zid. Se vedno mi je ob vsaki al krvavitvi al pa neobicajni situaciji nardila UZ in mi vse razlozila.... po kmeck... je mlada ampak tko, prou mama k zna lepo povedat, z obcutkom in pove vse mozne posledice itd... zdj npr mi je dala tablete k majo majhen delez hormona da ne bi bilo kaksnih tezav...in je rekla ce to ne bo ok da naj pridem in bova poskusili naslednji korak. Z obcutkom.


Za kaj si pa dobila tablete? Oz. kje je problem?

Ze par mescev mam krvavitve tud po 40 dni...torej kao memstra pa se vlece vse do konca naslednje menstre...in to je blo ene 4x... kr zlepa se je pojavl. Dala mi je orgametril in se mi je krvavitev zaustavla po prvi tableti....in pol cez 4 dni se je zdj sprozl da se scisti vsa sluznica...pol pa upam da se znormalizira...ce ne bom pa kr maco zacrla zdj jemat.... na mesec 100 tamponov porabm oz se vec... noro :(

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 15:46:23   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Joj, foxy, se mi smilis, ker ti je tolk neprijetno dati kri, si sploh ne prefstavljam. Jaz sem pa ze 15 let redna krvodajalka in sem dala +20x kri. No, letos samo enkrat, ker sicer bodocim noseckam krvodajalstvo odsvetujejo ...


Saj moj je tudi krvodajalec je dal že čez 30* user posted image user posted image on tega sploh ne razume, kako tega "ne prenesem" user posted image ah..jaz tudi če bi "imela želodec" za kaj takega, nebi prišla v poštev ker imam krepko pod 50kg user posted image user posted image profesor v srednji šoli nam je rekel "na krvodajalsko lahko gredo tisti ki imajo nad 50kg IN NE tisti ki imajo 50kg S POSTELJO VRED" user posted image user posted image nikoli ne bom pozabila tega stavka hehe..

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 15:49:51   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Moje izkusnje s KT in ginekologi so take, da jih ppgosto predpisejo (sploh mladim puncam) brez ekstra pogovora glede migren. Tudi se nisem zasledila, da bi pri nad zenskam, ki hemljejo KT, sistematicno spremljajo holesterol in pritisk, kot to npr. pocnejo v Franciji, kjer ne dobis naslednjega recepta, dokler ne predlozis zadnjih izvidov / meritev.
Mogoce ravnajo tako, ker so danes stevilne KT nizkodozne, ceprav tveganja ostajajo.
Jaz osebno imam migrene z avro in ko sem sla pri 18 na KT, me na to nihce ni opozoril. Sele z eno kasnejso G sva se ze pred leti dokopali do ugotovitve, da KT pac niso zame, res pa je, da so me k tej ideji primarno navedla ravno navodila v embalazi tabletk.

Sumim pa, tudi po besedah necakinje, da je obravnava pri KT se vedno precej pavsalna. Prav zanima me, koliko zensk ima zaradi takega pristopa nesreco Saronine vrste ali, bog ne daj, se hujso.

Ocitno pa res tudi tu velja pravilo, da si moramo pogosto pomagati kar sami in sami najti ustrezno zdr. resitev zase.

Od moje sošolke, ki je bila z mano v srednji šoli je mami umrla zaradi KT - žal ji niso povedali, da niso primerni za njo, in tudi ona je imela nekakšno takšno "bolezen", da ni smela pod nobenim pogojem uporabljat KT.. No.. v 4.tem letniku je rodila user posted image user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 15:50:59   
foxy_cat
sarona
tele tvoje krvavitve so pa "drag špas".. meni je že tako težko dajat za te vložke in tampone - ker to SPLOH ni poceni..

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 15:52:46   
woma

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Dobro jutro punce...zame sicer ne dobro ampak ok
Ze vceraj popoldne sem zasledila ejav izcedek...danes ze krvav...tako da moja tecka je tokrat prisla na 26.dan in gremo v nove boje naprej 😯

user posted image user posted image user posted image
tudi jaz sem bila ta mesec prepričana, da nama je uspelo.... pa je tečka prišla na 24.dan prej vedno rednega 28dnevnega ciklusauser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 16:07:03   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: woma


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Dobro jutro punce...zame sicer ne dobro ampak ok
Ze vceraj popoldne sem zasledila ejav izcedek...danes ze krvav...tako da moja tecka je tokrat prisla na 26.dan in gremo v nove boje naprej 😯

user posted image user posted image user posted image
tudi jaz sem bila ta mesec prepričana, da nama je uspelo.... pa je tečka prišla na 24.dan prej vedno rednega 28dnevnega ciklusauser posted image


Porkaš... če vsem prehiteva že jaz obupujem...

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 16:24:48   
sarona

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

sarona
tele tvoje krvavitve so pa "drag špas".. meni je že tako težko dajat za te vložke in tampone - ker to SPLOH ni poceni..

Ma ja in jaz ponavadi rabim se od o.b.super plus ker jih vcas menjam na pol ure :( kakorkoli, dost mam tega dolckanja s tamponi :)

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 16:26:10   
katjesss
foxy_cat pocasi....ene par nas pa se je...

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 17:59:20   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

foxy_cat pocasi....ene par nas pa se je...


Al smo že na polovici meseca, ni nas več veliko user posted image user posted image

Jaz sem prej mislila, da nama hiša gori haha.. moj upije po celi bajti "eejjj septembra bo prelomnica".. WTF? Kakšna prelomnica user posted image user posted image grem do njega.. "kaj teb dogaja?"..in ja haha..šel je brat letni horoskop za drugo leto user posted image user posted image user posted image user posted image (nikoli ne bere horoskopa) user posted image user posted image in mu piše "da bo septembra se mu zgodila prelomnica v življenju" user posted image user posted image user posted image pa js tko "ma kva se zaj...?" ..in RES mu to piše..pa js tko daj hitro še mojga da preberem user posted image user posted image user posted image meni pa piše "Od avgusta boste ob pomembni zgodbi kar blesteli!" in mi je šlo kar na smeh user posted image user posted image user posted image user posted image če ta mesec zanosim imam ravno 1.9.2016 rok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Malo za dobro voljo user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 18:34:22   
katjesss

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

foxy_cat pocasi....ene par nas pa se je...


Al smo že na polovici meseca, ni nas več veliko user posted image user posted image

Jaz sem prej mislila, da nama hiša gori haha.. moj upije po celi bajti "eejjj septembra bo prelomnica".. WTF? Kakšna prelomnica user posted image user posted image grem do njega.. "kaj teb dogaja?"..in ja haha..šel je brat letni horoskop za drugo leto user posted image user posted image user posted image user posted image (nikoli ne bere horoskopa) user posted image user posted image in mu piše "da bo septembra se mu zgodila prelomnica v življenju" user posted image user posted image user posted image pa js tko "ma kva se zaj...?" ..in RES mu to piše..pa js tko daj hitro še mojga da preberem user posted image user posted image user posted image meni pa piše "Od avgusta boste ob pomembni zgodbi kar blesteli!" in mi je šlo kar na smeh user posted image user posted image user posted image user posted image če ta mesec zanosim imam ravno 1.9.2016 rok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Malo za dobro voljo user posted image


Heheheh pol vama je pa res v zvezdah zapisano....kje sta brala horoskop da vidim se jaz ..jaz ga tudi ne berem ravno user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 19:17:48   
foxy_cat
katjesss
rtvslo user posted image user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 19:37:05   
katjesss
Hehehe "najpomembnejše se bo dogajalo od septembra dalje!"

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 19:41:15   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Hehehe "najpomembnejše se bo dogajalo od septembra dalje!"

Kaj si bikec? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 19:43:36   
katjesss
Ne....strelec...

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 22:08:05   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Ne....strelec...



jaz tudi strelka.. juhuhuu.. samo mislim, da čutim jaz že mojo tečko user posted image ... mogoče bom septembra user posted image user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: II pričakujemo decembra 2015
15.12.2015 22:48:00   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Ne....strelec...


Potem bo pa večini nekaj dogajalo v septembru user posted image user posted image user posted image

madjanca jaz upam, da mi kej prej rata kakor "po avgustu" user posted image user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: II pričakujemo decembra 2015
16.12.2015 7:43:45   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: woma


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Dobro jutro punce...zame sicer ne dobro ampak ok
Ze vceraj popoldne sem zasledila ejav izcedek...danes ze krvav...tako da moja tecka je tokrat prisla na 26.dan in gremo v nove boje naprej 😯

user posted image user posted image user posted image
tudi jaz sem bila ta mesec prepričana, da nama je uspelo.... pa je tečka prišla na 24.dan prej vedno rednega 28dnevnega ciklusauser posted image


Jaz mam vsak mesec prej M no user posted image čist mam zbrklan zgleda spodej user posted image

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?