|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Brexit
10.9.2016 19:26:36   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


torej lahko begunce mirno začnemo vračati nazaj, takisto Turčija (in ne naprej v EU user posted image



Vračali jih ne bomo.......le poostrili nadzor nad prihajajočimi.....še vedno velja namreč to, da če želi EU če 50 let ohraniti isto stanje socialnega sistema, potrebuje večjo nataliteto.......ki je feminizem ne more omogočiti.......

Tega, da smo že nekaj časa v novi hladni vojni - z nekaj vročim žarišči - se zavedam. In sem še vedno mnenja, da tega ne rabimo, človeštvo tega ne rabi. To vojno rabijo le politiki in kapital, ki ima politike v lasti.


V EU državah obstajajo podjetja (slučajno se nahajajo ravno v državah z najradodarnejo socialo in z najboljšim sistemom izobraževanja), ki proizvajajo orožje, ki znatno prispevajo k ohranitvi visokega socialenga sistema v teh državah in v celotni EU.......in ta podjetja ne bi preživela in EU socialni sistem ne bi preživel, če bi ta podjetja prodajala na leto le dve "patriji" zgolj v vsako EU državo.....EU ni zgolj opazovalec vojne v Siriji in ne dela zgolj po diktatu ZDA......

Rusije ne poveličujem. Se popolnoma zavedam, da v prvi vrsti dela za lasten interes, tako kot večina držav po svetu, z izjemo Slo, ki je verjetno svetovni unikum primera, kako delati zoper lastni interes oz. za interes nekoga drugega.


A mi veš povedati koliko teh migrantov, ki so proizvod vojne na bližnjem vzhodu ali v Ukrajini je trenutno v Sloveniji......?

Kljub vsemu pa se mi zdi, meni osebno, da nas Rusija manj "ogroža". Nimam takega občutka, kot npr. pri zda, da bi nam karkoli vsiljevali - od raznih trgovinskih sporazumov, vsiljevanja neke izkrivljene demokracije, globalizacije itd. Lahko sem premalo seznanjena in se motim, ampak Rusi mi osebno predstavljajo približno podoben "problem" kot npr. Japonska, Avstralija, Islandija ... sodelujemo, a si pustimo dihati.







Kako nas pa ZDA ogroža.....? A tako, da nam da vsako leto nov i-phone na tržišče....?

Pred leti je imela BiH nekaj dni po zimi precej velik problem (bilo je okrog -15 stopinjI),.....ko so rusi zaprli pipico zemeljskega plina......Evropa tega ni občutila (ker ima neko malo alt_ernativo ruskemu plinu, BiH je ni imela), ker je trajalo le nekaj dni.....če bi trajalo kak mesec, bi tudi EU to občutila......

Preveč si obremenjena s skrajno levičarsko antipropagando proti ZDA in iščeš nekega tretjega krivca za trenutno stanje......in v Rusiji vidiš odrešitev......zato pa daješ samo primere ameriškega sprejemanja nacistov in kolaborantov, pozabljaš pa na namerno povzročanje lakote v Ukrajini s strani Rusov in poskus iztrebljanja naroda na ta način.......

Vsak pač ščiti le lastne interese.....tako Rus, kot Amerikanec kot EU......usoda ljudi pa nobenemu od njih ni pomembna......zato se ni dobro zanašati zgolj na enega (beri Rusa) kot odrešitelja Evrope, ker Evropa (in ne samo Angela Merkel) je še kako aktivno vpletena v vojno v Siriji......

Živeti "american dream" in "evropsko visoko socialo", istočasno pa sanjati o Pu.tinu ni mogoče......na žalost......



< Sporočilo je popravil liliana -- 10.9.2016 19:30:27 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Brexit
10.9.2016 21:40:01   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


torej lahko begunce mirno začnemo vračati nazaj, takisto Turčija (in ne naprej v EU user posted image



Vračali jih ne bomo.......le poostrili nadzor nad prihajajočimi.....še vedno velja namreč to, da če želi EU če 50 let ohraniti isto stanje socialnega sistema, potrebuje večjo nataliteto.......ki je feminizem ne more omogočiti.......




glede feminizma se strinjam, da bodo migranti zagotavljali naše socialno varstvo, pa absolutno ne, ker so pač sami, in bodo tudi v bodoče, sami socialni problem. Pok.
Ostalega ne bom komentirala sploh. Na tej točki zaključujem debato, si mi povedala dovolj.

Sweet dreams in mir s tabo user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Brexit
11.9.2016 7:11:18   
liliana
A to zdaj že potrebujem odvezo, ker ne gledam na svet iz milnega mehurčka.....? Kjer je vse samoumevno in pravica......od uporabe pitne vode za tuširanje vsaj tri krat na dan, do obrnitve termostata na 22 ali 24 stopinj (kakor nam pač paše), do otroškega dodatka 20. v meseca in raznoraznih subvencij države......ni vse samoumevno......vse mora od nekod priti, verjamem pa, da je bolj enostavno živeti v zaslepljenosti in sanjati o nekem novem družbenem redu (kjer bi seveda vse prej našteto obdržali) in da bi vsi na svetu imeli enako (seveda ob predpostavki, da se je pa jaz ne bi odpovedala enemu "obroku" tuširanja na dan, da bo oni drugi imel več vode za piti....ne, to pa ne, ker jaz sem tako navajena in je to moja pravica)......saj bi ti še več napisala, samo tvegam še eno odvezo potemuser posted image .....recimo, kako se mora v državi, upostošeni od vojne na novo vzpostaviti vse, od A do Ž......in potem so tu krediti, gradbena podjetja, ki gradijo celotno infrastrukturo, posel za vse, države dobijo plačane davke in EU samoumevni tok milnega mehurčka gre naprej......

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 53
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?