|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   robčki za rito
13.10.2006 23:21:15   
žiža
Našemu Urbanu, oz. njegovi ritki,  očitno ne pašejo vlažilni robčki za brisanje rite. Je že ene 14dni nazaj imel rdečo, zato sem jo čistila z vodo. Je bilože po parih previjanjih potem dobro.No potem sem zamenjala robčke (prej penaten, zdaj pampers) pa je bila spet rita rdeča. Sem sedaj dva dni umivala z vodo je bilo Ok. Danes spet probam robčke, pri naslednjem previjanju je rita že rdeča.
Torej pri robčkih bomo prišparali. Zdej me pa zanima kakšne krpice, cunjice uporabljate tiste, ki rite čistite z vodo. Mi smo v Kr. porodnišnici dobil take fine, mehke krpice, za enkratno uporabo. Zadnjič sem ene kupila v milerju, pa so bile papirnate in so čist preveč trde za te nežne ritke. Tiste iz porodnišmice so bile res take fine.
Naša ritka vam bo hvaležnauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: robčki za rito
13.10.2006 23:31:23   
bernika
Probajte Tosamine to-to krpice za enkratno uporabo (iz naravnih viskoznih vlaken).

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: robčki za rito
13.10.2006 23:34:06   
žiža
O hvala, sliši se dobro, kje se jih pa da dobit. Sem bl na komot narjena pa se mi ne da po vseh štecunah iskat user posted image

(odgovor članu bernika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: robčki za rito
14.10.2006 1:07:01   
Marogica
Za Tosamine robčke žal ne vem, kje jih lahko dobiš.
Me pa zanima, če si preizkusila navadne PAmpers robčke ali tudi Sensitive?

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: robčki za rito
14.10.2006 7:22:30   
Petraa
Mi že od nekdaj ritko brišemo z vodo.Uporabljamo pa bombažno otroško vato,ki jo kupimo v lekarni.












(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: robčki za rito
14.10.2006 7:48:47   
rose22
Jaz tudi uporabljam tosamine TO-TO robcke.So mi ful vredu tud za umivanje po telesu ker so prav fajn mehki.Drgac mam pa jaz babylove robcke iz dm-a.Pa ni nc rdeca rita.Eni so s kamilco in aloa vero eni pa s soncnicnim oljem in kamilico

_____________________________

25.09.2006 je na svet prisla najvecja sreca mojega zivljenja


Umetnost ljudi je vedno znati razumeti, znati oprostiti, se kdaj pohvaliti in pokazati s kretnjo, ki jo nasprotnik razume...Umetnost je potočiti solzo in se znati ob enem nasmejati!

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: robčki za rito
14.10.2006 8:08:46   
Primoza
Takšne zadeve je dobro dati malo v memorijo, ker lahko kažejo na alergijo na eno od kemikalij "splošne rabe", ki se uporablja tudi v robčkih. Pozoni morate biti na kake kožne spremembe po umivanju, ko boste uporabljali malo širši spekter izdelkov za čiščenje.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: robčki za rito
14.10.2006 8:36:51   
žiža
Ja primoza, smo že kr navajeni na te alergije. Ta velka je bila kot dojenček alergična med drugimi tud na pšenico. In mi pač uporabljanmo čist obične kreme za rito ala bubchen in se sploh nismo in nismo mogli znebit rdeče rite. Končno mi je potegnilo in grem brat iz česa zua vraga so narejene te kreme. Ja ne moreš verjeti, večina jih vsebuje olje pšeničnega klasa.
Sem pa prepričana da so pri Urbano robčki razlog, ker je neverjetno, da se pojavi rdečica samo da z robčkom blizu pridem.
Ah če bo samo to... sploh ni problema.
Marogica Papers sem probala Sensitive od Panetena pa tiste z aloe vero

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: robčki za rito
14.10.2006 12:11:51   
smeska
Meni so kolegice, ki imajo otroke svetovale takole in se je obneslo: ni dobra navadna vata, ker se svaljka in je zaradi tega porabiš obromno in ni tako praktična.

Mi uporabljamo tele:

- tosama - to.to baby blazinice 7 krat 10 cm - je kot vata vendar se ne svaljka in je perforirana, da lažje odtrgaš
- tosama - to.to baby soft krpice - so malo večje in zelo dobre za umivanje, ko zmočiš so mehke, pa ni kot vata, podobno tistim krpicam iz Muellerja vendar manjše in zelo mehkejše
- Beauty Baby iz Muellerja - malo večja vata ki se ne svaljka, več kosov vsak kos posebej, zelo dobra, ker je konkretna - v prozorni embalaži z rumeno etiketo okrog 230 sit

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: robčki za rito
14.10.2006 12:48:11   
žiža
Ja smeska meni navadna vata tud ne sede, ker se svaljka pa še ko jo zmočiš trda rata. Kle pri nas imajo od tosame to-to samo krpice, kao tetra pleničke. take že imam in jih uporabljam za kopanje, za rito rabim pa take ta enkratno uporabo. No kupila sem ene take blazinice, kot ene vatke samo bolj kompaktne. Bom preverila še ostale izdelke od tosame in tele od milerja.
Hvala

Ps. samo še eno opozorilo imaš isti avatar kot manetka, zna biti mal motečeuser posted image
pa brez zamere.
lpuser posted image

(odgovor članu smeska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: robčki za rito
14.10.2006 13:06:39   
smeska
hvala za opozorilo, bomo zrihtal, nisem vedla.

papa

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: robčki za rito
14.10.2006 13:07:43   
smeska
takole je bolje... user posted image

(odgovor članu smeska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: robčki za rito
14.10.2006 13:17:25   
dory
Maj tud ni sprejel robckov..te pampers so ble tok zanic,da je mel cist celo rit mehurjasto....da o lumpiju ne govorim...tako,da sem pol uporabljala le in zgolj samo penaten,ki so se dobro obnesle...

(odgovor članu smeska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: robčki za rito
14.10.2006 14:31:45   
mama5
Mi že od rojstva dalje čistimo rito s Tosaminimi to to baby blazinicami 7 krat 10 cm - je kot vata, vendar se ne svaljka in je perforirana, da lažje odtrgaš, kot je že bilo zgoraj napisano. Res je fajn, ker je ful mehka.

Sedaj jo imajo v Mercatorju v akciji, stane 209 sit, user posted image  drugače pa nekaj čez 300. Mi smo si naredili kar fajn zalogo.

Pa srečno in zdravo rito! user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: robčki za rito
14.10.2006 16:24:59   
mml
Mi uporabljamo za brisanje ritke Nega soft, kupi se v Sanolaborju, jaz potem preprežem posamezne zložence še na pol, ker so sicer preveliki. Mislim, da je cena cc 400 SIT za 50 (potem, ko prerežeš jih je 100) zložencev. So pa narejeni iz 100% bombaža in se pri nas super obnesejo.

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu mama5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: robčki za rito
14.10.2006 17:55:56   
Jančika_
Pri nas uporabljamo vodo in tavečje Jasmin blazinice ali pa katere druge vatne blazinice, recimo Mercatrojevo znamko. Poceni in se ne svaljka.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: robčki za rito
14.10.2006 18:19:48   
Maxica
Mi smo več ali manj skoz samo vato uporabljali in jo močili. Tu pa tam ali pa če je bil samo polulan, pa smo oz. še uporabljamo samo Niveine robčke.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: robčki za rito
14.10.2006 18:39:54   
Arabela
dm.ove baby love krpice za enkratno uporabo...  če pa smo na poti pa Nivea creme soft robčke..

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: robčki za rito
14.10.2006 20:29:02   
Vesna
men ije pa patronažna na prvem obisku rekla,naj kar eno plenico razrežem na 4 dele i ns tem umivam,pa perem,pa res tako delam ,ker sem opazila da ima po robčkih res vneto ritko.mu bolj paše voda.

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: robčki za rito
14.10.2006 20:44:31   
Anonimen
mi smo pa kr pampers sensitive prakticiralin še vedno, sem pa ke kake druge kupim in ni problemov k sreč ker imam previjalno v dnevni in mi res ni do tega da bi za vsako previjanje nosila odo i kopalnice v lavorčku pa pol umivala sploh če je pokakana in splakvala cunco v drekcu?? al kako? in pol spet vodo nazaj nosila pa prala lavorček. ma me mineuser posted image

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: robčki za rito
14.10.2006 23:27:26   
žiža
Jaz previjam v kopalnici, tako da imam vodo na dosegu. Vem pa, da je zoprno, če imaš  previjalno drugje. Smo imeli tako v prjšnjem stanovanju.
Vesna sej meni tud drugače te tetra krpice ustrezajo, samo saj jih ja ful rabiš, za vsako previjanje eno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: robčki za rito
15.10.2006 7:31:15   
Vesna
ja vem zato pa tudi ful perem,nisem vedela da obstaja kaka druga varainat,bom poskusila s temi to to al kaj že.

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: robčki za rito
15.10.2006 12:20:41   
Baucka
Tosanine TO TO krpice dobiš v Sparu, tam soi najceneje, mislim da 330 SIT. Pošljejo pa ti jih kar iz Tosanine tovarne tudi, če kar tja pokličeš, vendar so zaradi stroškov poštnine in plačila ob prevzemu dražje kakor v Sparu. Mi smo enkrat naročli kar so tovarne, ko še nismo vedeli, da jih dobiš v Sparu in smo jih v Pikapolonci kupovali, kjer so kar za 100 Sit dražje. S pampersovimi čistimo samo ko kam gremo in ponoči, da ne rabim z vodo noret.
Sem pa ful zadovoljna z njimi, saj če s pralnimi čistiš, lahko pereš nonstop.

Mi jih priporočamo.

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: robčki za rito
15.10.2006 21:16:13   
lolipop
Tudi nam ne sedejo pampers robčki. Je imel<vneto rito in smo spet na vodi. Zdaj ga dajem kar v banjo in operem. Če je pa hudo pokakan, potem pa uporabim Jasmin blazinice - ta velike. Sploh nisem vedela, da so tako super. Jih je imela moja mama za odstranjevanje make -upa, pa sem si jih pri njej "sposodila".

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: robčki za rito
16.10.2006 10:51:32   
Nixxon
M idva uporabljava vlažilne robčke, vendar jih vedno namočiva v vodo, oziroma polijeva z vodo. Tamal ima zelo lepo ritko.

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?