|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skoraj nič ne je
7.9.2009 13:28:44   
alena*
Imam 8-mesečnega otroka. Imeli smo 4 obroke goste hrane, sedaj pa ne je ničesar več, samo dojila bi se. Stekleničke ne mara, tako da me to dojenje izčrpava. Rada bi nehala. Ne vem, kdaj se bo ta otrok naučil jesti. Kaj naj naredim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skoraj nič ne je
7.9.2009 13:58:07   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: alena*

Imam 8-mesečnega otroka. Imeli smo 4 obroke goste hrane, sedaj pa ne je ničesar več, samo dojila bi se. Stekleničke ne mara, tako da me to dojenje izčrpava. Rada bi nehala. Ne vem, kdaj se bo ta otrok naučil jesti. Kaj naj naredim?



Ko bo pripravljen na GH. Eni rabijo več časa, da sprejmejo nove okuse.

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skoraj nič ne je
7.9.2009 21:03:10   
smeja2
Naša ma zdej že skor 11 m pa še zdej nima niti enga samostojnega obroka.
Poje mogoče če je na volji kašno žličko ali dve user posted image user posted image

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: skoraj nič ne je
8.9.2009 9:54:56   
meduzica
IZVIRNO SPOROČILO: smeja2

Naša ma zdej že skor 11 m pa še zdej nima niti enga samostojnega obroka.
Poje mogoče če je na volji kašno žličko ali dve user posted image user posted image



A to pomeni, da jo še vedno vsak obrok tudi dojiš?? kako pa potem to kombiniraš s prenehanjem porodniške ?? Me zanima če bi podaljšali porodniško iz tega razloga??


(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skoraj nič ne je
8.9.2009 14:29:54   
smeja2
IZVIRNO SPOROČILO: meduzica

IZVIRNO SPOROČILO: smeja2

Naša ma zdej že skor 11 m pa še zdej nima niti enga samostojnega obroka.
Poje mogoče če je na volji kašno žličko ali dve user posted image user posted image



A to pomeni, da jo še vedno vsak obrok tudi dojiš?? kako pa potem to kombiniraš s prenehanjem porodniške ?? Me zanima če bi podaljšali porodniško iz tega razloga??




Ja dojim jo še vsak obrok (in seveda tudi ponoči user posted image user posted image ).
Samo jaz sem doma. Nisem zaposlena.
Ne verjamem da bi ti zarad tega podaljšal porodniško. Lahko pa probaš. Nikoli ne veš, mogoče ti pa rata user posted image

(odgovor članu meduzica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skoraj nič ne je
8.9.2009 15:30:36   
meduzica
IZVIRNO SPOROČILO: smeja2
Ne verjamem da bi ti zarad tega podaljšal porodniško. Lahko pa probaš. Nikoli ne veš, mogoče ti pa rata user posted image



Mah mi smo še daleč do tega, niti GH še ne jemo user posted image sem bila sam firbec kako planiraš reševat obroke, ampak če si doma pol itak ni problema user posted image

pri nas bo  zadnji mesec porodniške moj dragi koristil .. upam da se nisva uštela ko sva "planirala", da se ne bo rabil več dojit takrat čez dan. Sej za en obrok se da napumpat ampak 3 obroke pa že težko user posted image


(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?