|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skutke
20.2.2006 17:07:49   
vevi2
Pozdravljene mamice!

Sem mamica devetmesečnika in me zanima katere skute dajete svojim dojenčkom? Ali kaj pazite da ne vsebujejo sladkorja? S čim kaj pripravljate pasirano skuto?


Hvala za odgovore.
Lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skutke
20.2.2006 17:17:19   
muha1



Mi jemo skutke že od 5meseca naprej in sicer ima naša najraje skuto s svežim sadjem: banano, borovnice, mango, maline... Od kupljenih pa Ljubljanske mlekarne, pa tudi fruchzwerge (na embalaži piše, da so brez sladkorja).



(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skutke
20.2.2006 18:10:22   
mačica
user posted image tudi moj 8-mesečnik je skutke že od 5 meseca in to zelo rad! Od Ljubljanskih mlekarn so super, Fruchtzverge pa ne mara ( tudi meni niso všeč ), rad pa ima tudi Obstgarden in Danone. Na sladkor ne gledam oziroma nisem pomislila na to?
Lp, mačica

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: skutke
20.2.2006 20:24:21   
CIPRESA
Mi smo danes prvič probali skutko in sicer tudi od Ljubljanskih mlekaren - borovnico, jo je hlastal kot bi 14 dni ne jedel. Stari smo pa 6,5 meseca.

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu mačica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skutke
20.2.2006 20:32:02   
Janeja
Moja Lea ima tudi rada skutice. Je pa samo Fruhtcwerge, ker so baje najbolj kalorične.
Je namreč zelo slab jedec in ji moram, po nasvetu pediatra, dajati samo zelooo kalorične jedi. No in pri vsej njeni neješčosti z veseljem zmaže 2 tamale skutke. user posted image

Pa še ena prošnja - a mi lahko kera, ki ima doma skuto od LJ mlekarn pogleda gor koliko KCal vsebuje? Hvala! user posted image

(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skutke
21.2.2006 7:52:40   
lelaval
Ne, nič ne gledamo, če vsebuje sladkor. Sicer pa mu malakoličina sladkorja tudi ne bo škodila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: skutke
21.2.2006 9:59:03   
Suzi*
Mi dajemo skutke od 8m naprej. Ponavadi kar od LM.

Janeja, sem šla pogledat na skuto od LM glede kalorij. Tako piše: energijska vrednost 100 g izdelka je 490 kJ (116 kcal), beljakovine 6,8g, OH 15,9g, maščobe 2,8g.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: skutke
21.2.2006 13:43:24   
Janeja
Najlepša hvala Suzi.
To je pa ravno toliko kot pri skutici Fruhtzwerge. Bom zdaj pa še to probala. user posted image


(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: skutke
24.2.2006 12:27:10   
Pingvinčica
Tudi naša je skutice že od 6 meseca. Jemo doba narejene, ali pa kupljene Fruchtzwerge, iz Hoferja, pa tudi ostale.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?