|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Riževe kašice - zjutraj ali zvečer?
23.2.2006 13:24:25   
Anonimen
Počasi bom svojemu pikcu začela ponujati riževo kašico pa me zanima kdaj naj jo uvedem - zjutraj ali zvečer? Predvsem me zanima če je kateri otrok po uvajanju le te imel kakšne težave - npr. krče? In koliko naj mu jo ponudim prvič? Imam pa Hippov baby rižek. Do sedaj je bil samo dojen, star je 4,5 m.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Riževe kašice - zjutraj ali zvečer?
23.2.2006 13:38:46   
TORTICA
Uvajati začni dopoldne zaradi reakcij.

user posted image user posted image Zakaj si pa anonimnauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Riževe kašice - zjutraj ali zvečer?
23.2.2006 13:59:16   
anitaz
Zakaj pa že tako kmalu, če je polno dojen? No,ja,kakorkoli-jaz sem ji prvič dala zvečer riževo kašico, in sicer z namenom da bi dlje spala in zdržala noč brez dojenja. Prvo ni uspelo, kasneje pa se je kar navadila. ne vem zakaj bi ji morala dati zjutraj? Saj riž pa ja ni alergen user posted image  Ali pač?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Riževe kašice - zjutraj ali zvečer?
23.2.2006 14:14:52   
Suzi*
No mi smo z riževo kašico začeli pozneje, ko sva uvedla že nekaj sadja in zelenjave. Sem mu ga pa ponudila zvečer pred spanjem, ampak ga je zvijalo (ponoči se je kar naprej zbujal). tako da jaz ti svetujem, da parkrat probaš dat dopoldne, pa če ne bo nič narobe daj pred spanjem. Jaz mu potem kar lep čas nicem dajala nič goste hrane za večerjo, sva se še kar dojila. Večerjo sem uvedla kot 4 gosti obrok.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Riževe kašice - zjutraj ali zvečer?
23.2.2006 22:39:00   
poliloni
Mi pa našemu damo rižek zjutraj or.dopoldne (ob 6ih pije mleko,okoli9.30 pa dobi rižek in še malo mleka, ker tudi šele uvajamo).
Problemov ni bilo.
Imamo pa tudi mi trenutno rižek od Hippa in ga jemo kakšne 4 dni - tako, da sedaj poje okoli 1dc rižka, potem pa še malo mleka spije...

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Riževe kašice - zjutraj ali zvečer?
23.2.2006 23:42:12   
soncnica4
Tudi jaz mu dajem Hippovo riževo kašico in sem jo uvedla kot jutranji obrok. Ker jo ima zelo mu jo dajem kar zjutraj, zvečer pa le malo, da mu mleko zgostim. Ni imel nobene reakcije, kljub temu, da mu jo zmešam v Aptamil, ki je od drugega proizvajalca. Ko bom pa uvedla še zelenjavni obrok, saj sadnega že ima kot kosilo, pa bom verjetno riževo kašico prestavila na večer, kot tretji gosti obrok.
LP, user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Riževe kašice - zjutraj ali zvečer?
24.2.2006 11:59:51   
Katrin
Ko sem jaz naši user posted image  ponudila prvič riževo kašico pri 6 mesecih in sicer zvečer, je imela kar velike težave (krčki, šraufanje...).
poskusila sem še nekajkrat, potem pa prenehala.
Sedaj, pri 11 mesecih, pojeva kakšno kašico dopoldne, ker zvečer tako ali tako noče jesti (se še dojiva).

Poskusi, pa boš videla.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu soncnica4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?