|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Refleksoterapija in zanositev
13.1.2008 18:28:29   
JOZE
Imam dve punci (12 in 3.5). Z možem sva želela še enega otroka. Po skoraj letu truda ni bilo nič. Pa sem zasledila na foromu informacije o refleksologinji Karmen Stropnik Jeretina, ki se ukvarja z neplodnostjo. Dobila sem podatke o njej in kmalu bila pri njej. V naslednjem ciklusu sem šla k njej na tri terapije in glej naslednji mesec mi test pokaže pozitiven rezultat. To pišem za vspodbudo vsem, ki imate težave. Ta Karmen je zelo odprta in super gospa.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 15.1.2008 8:41:15 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
13.1.2008 18:29:52   
Anonimen
Spet reklama.user posted image

(odgovor članu JOZE)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
13.1.2008 18:39:18   
DaisyE
Mah, verjetno ni blo tako mišljeno.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
13.1.2008 18:43:04   
Anonimen
Pozdravljena.

Reklama, ali pa ne- morda bo kateri punci na RR koristna informacija, in bo s pomočjo tega(psihične relaksacije) zanosila.

Srčno upam, da je res, in da ni le reklama.user posted image

aspirinčica

(odgovor članu JOZE)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
13.1.2008 19:45:26   
DaisyE
Pa saj Karmen je kul. Na RR pa ne hodi. Ukvarja se z neplodnimi ženskami, pa saj je mela v oni tud članek.

http://www.otrokdruzina.com/stare_%20stevilke/2003/avgust/naslovna_tema_7.htm

To je to. JOZE je po moje samo pomagat hotla.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
14.1.2008 20:22:18   
JOZE
Glede Karmen in reklame. Škoda, da človek ne pomisli na najboljše. Sej nima kej zgubit. Nikakor ne gre za reklamo. Sicer pa kakor kdo hoče. Moj namen je bila samo vzpobuda.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
14.4.2008 14:09:07   
mimikimi
A ve katera koliko stane en obisk pri njej?user posted image

_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


(odgovor članu JOZE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
14.4.2008 14:22:34   
hati
Mislim da ena masaža 45minut stane 20€. Ne vem natančno, ker nisem bila že dolgo časa. Meni namreč masaže niso pomagale. Super pa da enim so. Sicer pa je res gospa Karmen tak balzam za dušo.

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
14.4.2008 16:23:10   
pikovit
Aspirinčica zakaj misliš,da je reklama?
O Dejzi a si si usposobila Abakusauser posted image ?

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
14.4.2008 18:41:11   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: hati

Mislim da ena masaža 45minut stane 20€. Ne vem natančno, ker nisem bila že dolgo časa. Meni namreč masaže niso pomagale. Super pa da enim so. Sicer pa je res gospa Karmen tak balzam za dušo.


ja, tako je bilo nazadnje, tudi meni žal niso pomagale, še slabše je bilo v tretje kot 1.in 2. brez vsegauser posted image , se pa strinjam, da je gospa Karmen res balzam za dušo, vsaj sprostiš...se, in najbrž da tud pomaga...user posted image user posted image

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
15.4.2008 5:51:58   
Anonimen
Še ena, ki ji Karmen ni pomagala. Pa s tem kolk se hvali, da vedno ugane koliko foliklov imaš, je tudi vedno biksnila mimo in to ornk. Vse je stvar kako vrsto neplodnosti imaš, večini že pomaga s svojo "toplo" besedo, saj se ponavadi težko s kom pogovarjaš o problemih z neplodnostjo in tak pogovor z njo, ti pomaga k odprtosti in sproščenosti. Bi pa vse opozorila, da malo pazite kaj govorite, saj gospa zelo rada govori in tako marsikdo marsikaj izve o marsikomuser posted image . Na RR se nas kar nekaj punc pozna in si zaupamo veliko stvari iz svojega življenja, vendar tam lahko izveš še veliko več stvari o določeni osebiuser posted image .
Prav tako je refleksoterapija že kar stara znanost in celo priznana v nekaterih državah. V centrih za neplodnost jo celo priporočajo in pare pošiljajo na refleksomasaže ali pa na akupunkturo. Nekaj mora biti na tem, vendar ni nujno, da bo vedno vsem pomagala. Če pa ne probaš, pa ne boš vedeluser posted image .  Kljub temu, da mi gospa ni pomagala, me v času postopka moj mož še vedno razvaja po podplatih, če drugo ne uživam 100 na urouser posted image

(odgovor članu citrončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
18.4.2008 20:46:54   
mandreja
A bi se mogoče dalo dobiti telefonsko od te gospe? Sigurno ima katera user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
18.4.2008 22:52:46   
Fargesia
Mandreja, jaz mam cifro od ene druge. sem bila prejšnji teden pri njej in je ful fajn! Piši mi Zs če želiš cifro.če ne drugega vsaj nekaj zase narediš, četudi nmogoče ne pomaga za lažjo zanositev.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
19.4.2008 14:22:53   
mandreja
Sej jaz imam tudi cifro od ene druge ki je baje tud dobra  ampak jaz bi prav od te dotične user posted image
Hvala vseeno

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
19.4.2008 14:45:31   
mala81
vas malo prebiram in mogoče vam prav pride tale link

http://med.over.net/forum5/read.php?67,4691367

kjer tudi omenjajo tole Karmen

LP

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
19.4.2008 19:36:29   
m.rudovic
Gospa Karmen živi v Radomljah tel št..041 439 033 PA veliko sreče

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
19.4.2008 19:50:03   
mandreja
Hvala za številko in veliko sreče

(odgovor članu m.rudovic)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
19.5.2008 19:09:43   
mimikimi
A hodi katera k Karmen na masažo?user posted image Katere dni v ciklusu hodite ter a vam kaj pomaga?

_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rfeksoterapija in zanositev
26.2.2011 20:31:06   
Waterman
Jaz bi pa rabil knjigo od Hanne Marquardt.Če kdo prodaja,sem kupec.Hvala

Glede refleksoterapije,pa je moje mnenje,da če ima NPK narejen,mora terapijo obvladat,če pa nima NPK pa se jo je lahko neuspešno naučila iz knjige.Tečaji pa tud niso dragi.

Hvala

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?