|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 17:56:54   
Anonimen
Kakor že veste, sem se konec prejšnjega tedna s prošnjo za pomoč naši Ajši obrnila na dve podjetji. Eno je bilo Medicotehna v Ljubljani, za katerega sem vam že napisala, kako je bilo in kaj smo uredili. Drugo podjetje pa je bilo Star2000 iz Izole. Poslala sem jim e-mail s prošnjo z donacijo in ker do konca tedna ni bilo od njih nobenega glasu, sem že skoraj pozabila nanje.
Danes pa me je sredi dopoldneva (ravno sem čakala na tisti recept pri zdravnici) presenetil klic gospoda iz podjetja Star2000. Kar mi je povedal, mi je res vzelo sapo.
Zaradi tehničnih izvedljivosti (regulator kisika) bomo kisikovo jeklenko z opremo vzeli pri Medicotehni (ki je edina, ki jo ima), vse ostali, kar naša Ajša potrebuje, pa nam ponuja podjetje Star2000 (aspirator, inhalator, termometer in po potrebi tudi pulzni oksimeter - napravo za merjenje kisika v krvi). Gospod je ponudil najprej veleprodajno ceno namesto maloprodajne, potem pa je še na veleprodajno ponudil najmanj 30% popusta (za več je stvar dogovora). V zameno za razliko v ceni pa ni želel gotovine, ampak samo majhno reklamo na Ringaraji.
Ker mu jaz sama tega seveda nisem mogla obljubiti, sem poklicala RibicoRR, da mi je dala GSM številko od JakeRR. On pa me je presenetil še bolj kakor gospod iz podjetja Star2000. Ne samo, da se je s tem takoj strinjal, ampak je rekel, da svoj delež pri tem primakne še on sam oz. v imenu portala Ringaraja. Znesek? Raje ne napišem.
Poklicala sem nazaj v Izolo in preverila, ali imajo na zalogi vse, kar bi Ajša potrebovala. Nisem dvomila - imajo. In ker bo Lusa z Ajši v Ljubljani na Pediatrični kliniki v četrtek dopoldan, so se v podjetju Star2000 sami ponudili, da vse naročeno ob istem času in na isti dan oni dostavijo v Ljubljano na Pediatrijo.
Ko sem se potem pogovarjala z JakoRR, sva se zmenila, da bo on poslal podjetju Star2000 ponudbo za kompenzacijo (material za reklamo) in v kolikor jo bodo v podjetju potrdili, to pomeni, da bo Ajša v četrtek dobila vse, kar potrebuje (pa še nekaj dodatnega ji bodo zraven podarili gratis), mi pa bomo na prvi strani Ringaraje zagledali reklamo za enega od izdelkov firme Star2000.
Kaj naj še rečem? Držite pesti, da to uredimo do srede.
By the way - Lusa že ve (sem jo seveda takoj poklicala) in komaj diha od sreče.

Za vse ostale RR-ovke pa - pridne ste bile. Nabrale ste dovolj denarja za kisikove jeklenke z opremo. Karkoli bo viška, bo šlo pa za polnjenje teh jeklenk.

Babe - svaka vam čast!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 18:04:33   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , jeeeee! Bravo Kerensa, bravo Jaka, bravo mi in pa seveda bravo AJŠA in Luša in Nataša!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 18:05:57   
cukerček
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zelo sem vesela da bo Ajša sedaj lepše živela, da bo lahko zunaj gledala sonce, ptičke in rožice. Vsaka čast Kerensa tudi tebi da si vse to zorganizirala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 18:06:42   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Eh... zdej mam pa kr solzne oči.

Še so ljudje s srcem na pravem mestu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 18:07:16   
Snoopika
sem se skor zjokala.... bravooooo.... vse pohvale.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 18:13:26   
cmokec
Bravo Ajši, to si res zaslužiš. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Snoopika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 18:15:20   
Lusa
No kot je Kerensa rekla ,komaj dihamuser posted image  in me bo infarkt ,tako ,da še boste za moje pripomočke zbirale.user posted image

Zdaj sem srečna za 10let naprejuser posted image .To je nepopisno ,kar ste naredili zame.

Posebna hvala JAKU ,obema podjetjema,Kerensi in Nevi in ostalim članicam rr.

ZLATI ste!!!

(odgovor članu Snoopika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 18:37:26   
Anonimen
Super!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 18:47:06   
Anonimen
Na,sedaj pa jočem od ganjenostiuser posted image user posted image user posted image in srečeuser posted image user posted image
Naj bo čim več tako dobrih ljudi na tem našem svetu.Iskrena hvala portalu RR
Medicotehni ter Star2000 iz Izole.Humanost je največja reklama za življenski trud,ki so ga ti ljudje uložili,da so ustavrili to,kar sedaj imajo.

JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 19:01:58   
Magi*
ne verjamem v čudeže. verjamem v ljudi!

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 19:12:02   
Anonimen
Jaz pa kar jočem.....user posted image user posted image .... od ganjenosti seveda.

Take stvari pa mi kar polepšajo dan. user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 19:33:00   
gamini
user posted image user posted image user posted image samo, da je uspelo, bravo user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 19:44:11   
sa
user posted image user posted image user posted image Bravouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 19:47:54   
Teja N
Presrečna sem!

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu sa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 20:03:39   
paris
Srečna sem, srečna za malo Ajšiko, njeno družino in vse nas, ki smo dokazali, da znamo, če hočemo!!!
Naj bo Ajšino otroštvo obsijano s soncem !user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu sa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 20:03:57   
Tiamo
user posted image

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 20:44:50   
Jančika_
Mi grejo kar dlake pokonci! Kerensa, hvala za tako dobro ogranizacijo in hvala tudi vsem ostalimuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 20:53:23   
*pepelka*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 20:56:19   
Pobalami
Res lepo. Ajši in njeni družini želim veliko sončnih dni.user posted image .
Bravo Kerensa...user posted image  in bravo donatorji user posted image . Res ste zlati.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 22:00:14   
dulcinea
Bravo punce (in fantje) user posted image user posted image user posted image

Vidim, da še obstajajo dobri ljudje na svetu. Še enkrat BRAVO user posted image user posted image user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 22:00:17   
Janeja
Tudi jaz user posted image  

Seveda od sreče. Ja, še so dobri ljudje na tem svetu.
Bravo vsem organizatorjem te akcije. Super ste.  user posted image



(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 22:02:00   
vanilija
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 22:20:02   
Anonimen
Jaz sem vseskozi verjela, da bo uspelo user posted image

(odgovor članu vanilija)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 22:31:08   
Naty*Taja
Sem brez besed s cmokom v grlu. Bravo vsi zaslužni. user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Začnite verjeti v ČUDEŽE!!!
5.6.2006 22:50:57   
BLAŽIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?