|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 7:51:40   
Anonimen
Kaj naj vam rečem, punce - vse je urejeno! user posted image user posted image user posted image
Lusa je z Ajšo v tem trenutku že v Ljubljani na Pediatrični kliniki. Zaradi včerajšnje skleroze bomo denar z Lusinega TRR na MEDICOtehno nakazali danes, potem pa gremo z odrezkom o plačilu na sedež podjetja po kisikovi jeklenki z opremo, ki že čakata.
Uspel pa je tudi dogovor s podjetjem Star2000 iz Izole. Naš "gazda", JakaRR, je v podjetje poslal pogodbo o kompenzaciji, s katero se strinjajo. In tako smo za Ajšo naročili čudežni termometer (za katerega bo na RR tudi reklama v kratkem), ultrazvočni inhalator Respira, prenosni aspirator in pa fiksni aspirator Toby Uno.
Z Luso in z gospodom iz Izole se dobimo v Ljubljani in nastala bo tudi kakšna fotografija, ki bo do večera objavljena na RR.
user posted image
user posted image  
 user posted image
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 8.6.2006 7:57:05 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 7:54:34   
Teni_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Upam, da Nataša denar sprejema tudi kasneje. Na žalost je takšno stanje, da moram počakat na otroške, potem pa pošljem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 7:55:31   
Anonimen
Tudi jeklenke bo treba polniti s kisikom, pa še marsikaj Ajša potrebuje... user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 8:00:01   
*pepelka*
user posted image user posted image user posted image Pa nam je uspelo. Drži se Ajšauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 8:01:33   
anitaz
Tudi jaz še nisem mogla nakazat, čeprav sem mislila da bom lahko si sposodila...bom jutri, ko dobim plačo.

Bravo RR!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Ajši pa želim vse najlepše!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 8:06:33   
mammy26
Z dobro voljo vseh nas ter po skupni želji, da Ajši uspe.... NAM JE USPELO! BRAVO MI!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 8:09:11   
Magi*
bravo za vse skupajuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 8:11:23   
Klara-1
user posted image user posted image user posted image user posted image
Zal sem bila tudi jaz za danes prepozna z nakazilom, tako da bom primaknila kaksen tolarcek za polnjenje jeklenk.

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 8:29:40   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Prijetne sprehode,privoščite si tudi daljše izlete,pa dopust,zakaj pa ne?Srečna sem za to družino!!!user posted image user posted image
Hvala prav vsem,ki so prispevali k osrečitvi Ajše in njenih.

(odgovor članu Klara-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 8:33:20   
Anonimen
Super! Bravo Jaka, bravo mi!user posted image
In pa seveda bravo, mala Ajša! Tako majhna, pa tako močna! Poglej, koliko ljudi si povezala med seboj!user posted image user posted image

(odgovor članu Klara-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 8:37:14   
gamini
Bravo RRuser posted image user posted image user posted image !
Če bo potrebno še kaj nakazati, sporočite....
user posted image user posted image user posted image za njeno mamico in user posted image za malo, pogumno Ajšo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 8:48:32   
Anonimen
Joj superca. user posted image  Ne da se opisat, kako sem vesela za Ajšo, NAtašo in njeno družinico. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gamini)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 8:54:40   
Jančika_
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 9:11:51   
cmokec
Vem, da danes bo srečen dan,
to sem začutila že zjutraj.
Zagotovo danes bo srečen dan,
tudi to se zgodi.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes si pa res želim, da bi bila lahko z vami v LJ. Kerensa slikaj in slikaj, da zabeležiš ta srečni trenutek.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 9:13:11   
bombonček
Bravo vsem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 9:28:50   
Una
Ta novica mi je pa danes zares polepšala danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo RR!!! Res smo super! Vsaki pošiljam šopek, še posebej pa Lusi in mali Ajši: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LP, Una

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 9:49:26   
tejč
Priznam, kar solze mi lezejo na oči, ko gledam te fotke pripomočkov. Luša, svaka čast! Denar je enostavno donirat, živeti s tem pa... Pravim: KAPO DOL!
Vesela sem, ker sem pomagala.
Ajša, naša Ajša te pozdravlja!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 10:19:52   
cukerček
Skupaj nam je uspelouser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 10:20:00   
Janeja
user posted image Sem res vesela, da nam je skupaj uspelo. user posted image

Ajša,  user posted image naš mali, pa si dočakala dan, ko boš končno lahko začela uživati na sončku. Veliiikooo lepih sprehodov ti želim.







(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 10:22:18   
urška76
user posted image  Ajša, sedaj ti moramo samo še sonček zrihtat, pa boš lahko z mamico uživala na sprehodih.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 10:49:25   
Sonrisa
Joj, SUPER je to brat!!! user posted image  
Ajši, zdaj pa uživaj! user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 10:53:25   
Anonimen
Saj je res krasno, ampak ob vseh teh slikah in pripomočkih me vseeno stisne pri srcu, koliko te krame potrebuje... user posted image

(odgovor članu Sonrisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 12:27:01   
SISI25
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 12:49:19   
Jerneja_
user posted image user posted image


(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Danes je Ajša zmagala!!!
8.6.2006 12:56:38   
baguSka
Če ne veliko, nam je vsaj malo uspelo osrečit malo Ajšo.user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?