|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   veet robčki
9.1.2008 22:54:46   
tititi
Eto pa sem prišla do tega problema. Namreč za redno vzdrževanje "situacije" user posted image porabim maximalno dva trakca in seveda ceu robček z oljem...ne pomaga pa nobena druga zadeva (npr otoško olje za nego kože)...a katera ve kje bi se jih dalo nabavit al je edina varjanta da spet kupim paketek s strakci za bikini predel (v katemer so ravnotako 4 robčki) al je katera pogruntala že kaj drugega?!?

Men res nič drugega ne pomaga spraviti tist vosek dol s kože. No sej voska je bolj malo. Kvečjemu kak 2mm2 vsako tolko. Bolj je nek lepljiv občutek, ki ga z nobeno zadevo ne spraviš stran. Pomoč prosim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: veet robčki
13.1.2008 19:32:52   
hmm...
Ja, to tut mene zeloo jezi. Vedno porabim enega drugače sem potem vsa lepljiva. Tudi če se vosek ne opazi je vse  lepljivo in tega občutka res ne prenesem. Pa sem probala vsa mila in nič ne gre dol.
Tako da če ima katera kakšen nasvet je zeloo dobrodošel.

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: veet robčki
1.2.2008 21:26:37   
tititi
Ojla! Očitno imava samo mi2 s tem probleme ;) jah bo pač treba nabaut enga od unih tamalih paketkov za bikini predel (kr je zaradi cene meni totalno bedno. Raje tadolge trake na manjše razrežem). Al pač kupit tavečji paket pa trake šparat do poletja, ker po nogah se jaz ravno pred morjem drugač se z žiletko...

Lepo se mej. Če pa odkriješ kak čudež pa sporoči ;)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: veet robčki
1.2.2008 21:46:32   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: tititi

Ojla! Očitno imava samo mi2 s tem probleme ;) jah bo pač treba nabaut enga od unih tamalih paketkov za bikini predel (kr je zaradi cene meni totalno bedno. Raje tadolge trake na manjše razrežem). Al pač kupit tavečji paket pa trake šparat do poletja, ker po nogah se jaz ravno pred morjem drugač se z žiletko...

Lepo se mej. Če pa odkriješ kak čudež pa sporoči ;)





To je res ja.

Bom nabavla še kako olje pa bom probala. Ti sporočim, čeprav imaš prav, da jih dajo premalo noter.user posted image


Sovražim pa britvice resnično. Te imam samo tako za sproti drugače pa me voskanje zelo boli, ampak bo treba potrpet.


Sporočim, če bo kaj novega.user posted image

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: veet robčki
2.2.2008 22:25:40   
tititi
No če najdeš kako olje the best. Jaz sem probala z temi olji za po tuširanju pa mi nič ne pomaga, sam upil se je v vato. Če sem ga pa direkt na kožo ulila je pa pol  bla povsod sam vata, ki se je prijela na ta voskast predel user posted image

Ja jaz sem tudi ugotovila da je za bikini najboljš vosek - nobenih vnetij nimam več od takrat. Prej sem mela vsakič probleme, tudi če sem si redno brila. Me je kr strah zdej, ker sem bila 14 dni bolana in nisem nič rihtala in moram z žiletko malo porihtat, ker so predolge za vosek... user posted image

Drugje pa načeloma z britvico. Razen poleti za na morje se zvoskam da je pol malo več časa mir.

Lep vecir

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: veet robčki
3.2.2008 10:18:35   
fusia
Jaz pa delam tako, da vedno porabim samo pol ali še manj robčka, ostanek pa dobro zavijem nazaj v vrečico in porabim naslednjič. S čisto malim koščkom robčka lahko veliko odstraniš. Preden sem začela delati tako sem se tudi vedno jezila in probala vse živo. Voska res ne odstraniš nikakor, sem bila že čisto odrgnjena, tako sem čistila user posted image , vosek pa je bil še vedno gor.

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: veet robčki
3.2.2008 18:00:50   
8Lubenica5
Ojla!

No, jaz pa uporabim navadno olivno olje! Gre vse dol!user posted image  Nikoli mi ne ostane čisto nič gor. Ga dam pa na vatko, malo zdrgnem in je. Ne boli nič in kot sem rekla, mi nič ne ostane na koži.
Sprobajte!user posted image


Lp

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: veet robčki
3.2.2008 20:55:32   
tally
pri meni tut pomaga navadno olivno olje, preizkušeno! malo olja na vato in gre lepo ves vosek doluser posted image

(odgovor članu 8Lubenica5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?