|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vetrovi in mehko blato...:((
22.5.2012 14:12:37   
biba1234
ojla!
sem v 12 tednu nosečnosti.
Vsi pravijo da si v nosečnosti zaprt....ampak jaz pa odkar sem noseča imam zelo mehko blato (včasih celo malo driske). Na straniške hodim 5x na dan Grem na WC in sem po po 5 min sem gotova....zraven pa imam tudi vetrove, ki so zelo glasni.
Skratka mene zanima ali je imela še kakšna od vas podobne probleme...???user posted image Meni je zdravnica rekla da ni nič... Zelo me skrbi tudi če to vpliva na user posted image .
Lep pozdrav vsem pogumnim nosečnicam in mladim manicam!!!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vetrovi in mehko blato...:((
22.5.2012 14:28:08   
tulpek
Po 5 min??? js sem bila po 30 sek... je normalno, pri meni je bilo celo nosečnost tako v prvo in drugo. vseeno boljše kot zaprtje.

(odgovor članu biba1234)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vetrovi in mehko blato...:((
22.5.2012 14:31:58   
cilla
Jaaaa user posted image Vsaj 1x v življenju sem imela dobro prebavo user posted image .

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vetrovi in mehko blato...:((
22.5.2012 14:35:17   
biba1234
ja po 5 min ker potem še sedim na WC in čakam če bi še kaj prišlo....Ampak danes sem šla že 9x user posted image ...... in to po 10 sec....takoj ko sem se usedla se je "ulilo" potem pa nič.....mi je pa prejšnji teden ko sem zadrževala v službi kar ušlo ....... user posted image user posted image .....

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vetrovi in mehko blato...:((
22.5.2012 14:38:31   
tulpek
hmmm tole je pa vseeno preveč. mogoče kakšna okužba, so še slabost, bruhanje zraven?... če se bo nadaljevalo bi na tvojem mestu poklkicala G. ker zadržala sem js vseeno vedno lahko vsaj nekaj časa, edino ko sem staknila črevesni virus...

(odgovor članu biba1234)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vetrovi in mehko blato...:((
23.5.2012 13:53:56   
ziva10
evo: Danes ponoči se bruhala in potem še zjutraj 2x. Zato sem šla k zdravnici in dobila diagnozo: rotavirus. Ko sem prišla domov sem 1 uro presedela na WC-ju (driskauser posted image ). Trenutno ležim na kavču in berem knjigo...V trebuhu me zvija in mi kruli...
Rotavirus kot rotavirus....
ČUVAJTE SE!!! Da ga še vi kje ne staknete user posted image .

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vetrovi in mehko blato...:((
24.5.2012 19:38:08   
biba1234
tudi pri meni je isto kot pri ziva10 user posted image grozaaa!!!!

(odgovor članu ziva10)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vetrovi in mehko blato...:((
12.6.2012 19:50:33   
ajob87
Jaz sem imela iste probleme, možno je, da nato vpliva malo tudi folna kislna, jaz sem potem si kupila sikapur gel za urejanje prebave in še čaj iz suhih borovnic sem pila (ampak samo 3 dni), ta gel pa sem pila 1 mesec, sedaj se počutim odlično. Pri meni je to trajalo od samega začetka nosečnosti, da sem imela mehko blato, in to je blo potem tako hudo, da nisem mogla niti na sprehod ker sem šla tudi več kot 10x na dan na blato in sem rekla, da temu moram naredi konec, shujšala sem 4 kg, čisto sem že bila obupanauser posted image user posted image user posted image drugače pa če katera slučajno donat pije naj ga da vstran, folno kislino pa jaz sedaj narmalno jem naprej. user posted image

(odgovor članu biba1234)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vetrovi in mehko blato...:((
9.7.2012 2:01:41   
Patricija32
No proti vetrovom pomaga tudi kumina v kakršnikoli obliki, nekatere uporabljajo kapljice.

(odgovor članu ajob87)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?