|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaprositi fanta
14.6.2007 9:24:00   
nanaa
Punce,

eno vprašanje, ali je katera od vas zaprosilila svojega bodočega moža:)) in kako je to storila?
Jaz bi rada tako naredila, da bi bilo hecno pa še romantično. Kaj mu lahko pa kupim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaprositi fanta
14.6.2007 10:25:27   
BLAŽIKA
Jaz nimam jajc za kaj takšnegauser posted image user posted image .

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaprositi fanta
14.6.2007 10:33:06   
nanaa
He he, sej jaz tudi ne. sej bolj ko ne sva že dogovorjena samo jaz bi vseeno rada še nekja tako izpeljala.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaprositi fanta
14.6.2007 10:46:17   
Anonimen
ne js ga nisem, ampak sem pa vsakič k je omenjal kako zadevo v prihodnosti, ko bova skupej tm pa tm kej ne vem kaj sem js rekla, "nič ne vem" v smislu da ne vem če bova midva skupej tm takrat kot si on predstavlja kot mož in žena. je hit pokapiral kaj mislm, pa me je pol tut s prstanom zaprosil :)

drgač pa kr go for it! :)

(odgovor članu nanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaprositi fanta
14.6.2007 12:44:29   
Anonimen
Jaz tudi nimam jajc za to user posted image user posted image Mogoče se pa kdaj opogumnim kaj pa veš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaprositi fanta
14.6.2007 12:45:52   
lin
Jaz sem z mojim dragin že 8 let od tega sva 3 leta srečno poročena(upam in si želim da tako tudi ostane).user posted image
Za roko me je zaprosil on.
Sicer pa imam eno idejo.
Ko sva bila skupaj cca. eno leto,sem jaz eno večer šla z prijateljico na plažo in sem  na en velik zid ,kjer je bilo že nekaj grafitov napisala piči ljubim te, tvoja princeska.(to so bili takrat najini vzevkiuser posted image
In valda sem ga drugi večer peljala na sprehod na to plažo in je bil ful vesel in še bolj presenečen.
No pa naredi ti neki v tem stilu,ali pa na kakšno platno kej napiši pa kam obesi?!

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaprositi fanta
14.6.2007 12:57:09   
Anonimen
Nč kupi mu to: http://www.venera-shop.si/trgovina/?page=shop/flypage&product_id=1954&category_id=20cf6e339d392e116ba34a5fd601b1e7
pa daj v škatlico od prastnov, pa mu reci, da bi se poročila z njim, pa da mu nisi kupovala zaročnega prstana, ker vama bo to prišlo bolj prav.user posted image

(odgovor članu lin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaprositi fanta
14.6.2007 13:19:01   
nanaa
JJasna user posted image user posted image  the best, ta je dobra ideja. Še kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaprositi fanta
14.6.2007 15:21:21   
bt08
Pri nama je blo pa tko,ko se je tamalček rodil sem ga pol tisti pred Božični večer zaprosila.
Kupla sem dva podobna prstana i ndala vgravirat,seveda sta bila srebrna,pa namesto darila za Božič sem mu v rdeče boksarce zavila prstančka oba in mu dala.
takoj je vedel zakaj se gre in bil zelo vesel,ter mi takoj nataknil prstanček,in jaz njemu.
Drugo leto v mesecu juniju bo pa poroka,mal smo jo prestavli zaradi financ,sam ozdaj je pa 100%.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zaprositi fanta
14.6.2007 22:07:40   
muška
hmmmm,... jaz ne bi , ne vem no, to je kao moško opravilo,... ma kaj jaz vem user posted image  , no jaz tega ne bi nikoli naredila.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zaprositi fanta
15.6.2007 7:48:06   
nanaa
barbara.a kako lepooooo, hm prov razmišljam kaj bi naredila mogoče bi združila tvojo in jjasnino idejo :).

Lara jaz tut tako včasih kaj rečem, ravno večraj, ko naju je prijavil za dopust in je bilo tam napisano; Sorodstveno razmerje in jaz takoj; hm ja ni sorodsvenega razmerja kar črtico naredi user posted image

Muška to sem tudi jaz govorila, da ne bi,  pa zakaj mora bit to moško opravilo :), pri nama je bolj ko ne zmenjeno rada bi dala piko na i user posted image .
 

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zaprositi fanta
15.6.2007 12:06:04   
bt08
To je bilo včasih moško opravilo,poglej moški v tem času kuhajo,pospravlajo,otroke previjajo....To so včasih samo ženske delale,to je tko ženska dela tudi marsikaj moškega.
Jaz sem si rekla zakaj pa ne bi bilo malo drugače,če ni moški tak tip,da bi bil ne vem kako romantičen,te ne bo zaprosu za roko tako kot si me želimo,na tak način ko vidiš v filmih.Zdaj so res drugačni časi,eni se sploh ne zaročijo mapak derekt pred matičarja.
Ljubezen pa je vseeno med njima,če sta zaročena al pa ne.Jaz pravm glavn da se mamo rad pa da se štekamo med seboj.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
1.7.2007 2:22:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?