|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali se vam je ze kdaj zgodilo?
28.6.2009 13:07:48   
Anonimen
Se odpravimo z otroci v toplice,mislimo preziveti sproscen popoldan...
No vse lepo in prav jaz se posvetim sinu ter malo zaplavam po bazenu,nato se ustavim na robu bazena,ko do mene priplava par srednjih let ,nato pa se zacne.....mislim da veste kaj mislimuser posted image ...poleg tega pa jo on se vzpodbuja z nic kaj lepimi besedami glede na to da je poleg bil otrok,seveda sem se umaknila kolikor hitro se je dalo,bila sem sokirana ,cesa takega se nisem dozivela.user posted image ...Kaj menite o teh stvareh,ki se ocitno dogajajo na javnih kopaliscih,ceprav se tam zadrzujejo otroci?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali se vam je ze kdaj zgodilo?
28.6.2009 13:44:57   
KatMat
sem tud jaz to ze dozivela....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali se vam je ze kdaj zgodilo?
28.6.2009 16:43:44   
buči
Najbrž jima paše, da jih drugi gledajo. Je pa bila pričakovana tvoja reakcija, da si šla stran. Najbrž bi šla jaz tudi. Drugič poskusi zelo na glas prijazno prosit, da se odstarnita z javne površine.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali se vam je ze kdaj zgodilo?
28.6.2009 17:49:22   
Anonimen
Nisem še doživela in tud upam, da ne bo. Razumem, da greš mal na stran pa se mal pocartaš in ne mislim na seks, sploh v javnem bazenu. Jaz bi jima fajn sramoto naredila. Pa ne morš bi tak nagnusen no pa še pred otroci. Drgač pa si v tej temi lahk prebereš kje vse ženske seksajo http://www.ringaraja.net/forum/sex_v_morju%3F/m_1475279/tm.htm

(odgovor članu buči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali se vam je ze kdaj zgodilo?
28.6.2009 20:03:47   
Anonimen
Men je sex nekaj zelo lepega med dvema.Sam tole,ej za user posted image user posted image user posted image .Da bi jaz z otrokom naletela na taka dva prašiča,ki se ne morta brzdat,tako frko bi jima naredla,da jih ni sram.user posted image user posted image
Lahk bi se spravla vsaj v garderobo,če že nista mogla do doma počakat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali se vam je ze kdaj zgodilo?
29.6.2009 11:46:40   
Mija79
Meni se to pocetje zdi kar malo sprevzeno ,take stvari se na javnih mestih ne bi smele dogajati,user posted image tudi jaz bi zagnala galamo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali se vam je ze kdaj zgodilo?
29.6.2009 13:23:44   
Anonimen
Naju pa vzburja sex na javnih mestih. Sva tudi že v bazenu, ko je bilo polno ljudi, in nobeden ni odplaval stran, ker ni niti videl, niti slišal. Big deal. 

(odgovor članu Mija79)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali se vam je ze kdaj zgodilo?
29.6.2009 13:34:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Se odpravimo z otroci v toplice,mislimo preziveti sproscen popoldan...
No vse lepo in prav jaz se posvetim sinu ter malo zaplavam po bazenu,nato se ustavim na robu bazena,ko do mene priplava par srednjih let ,nato pa se zacne.....mislim da veste kaj mislimuser posted image ...poleg tega pa jo on se vzpodbuja z nic kaj lepimi besedami glede na to da je poleg bil otrok,seveda sem se umaknila kolikor hitro se je dalo,bila sem sokirana ,cesa takega se nisem dozivela.user posted image ...Kaj menite o teh stvareh,ki se ocitno dogajajo na javnih kopaliscih,ceprav se tam zadrzujejo otroci?


Upam, da bo tudi pri meni v srednjih letih spolno življenje tako pestro......in da ne bo seks omejen "do brade pod blazino in na ugasnjeno luč".....user posted image

Drugače pa.....odpeljala bi otroka vstran, tako kot ti.....in bi se še naprej sproščala  v kopališču.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali se vam je ze kdaj zgodilo?
29.6.2009 13:44:12   
end1
nisem še in upam, da ne bom, ker je to sex na javnem kraju in je to nespodobno vedenje, glede na okolico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?