|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sex v morju?
17.4.2007 10:40:52   
snake
ste že probali?kako je blo? jaz bi, sej živim meter stran od morja,
samo se nekako bojim, da ne bi kakšno infekcijo al kaj podobnega staknilauser posted image

bbooooo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sex v morju?
17.4.2007 10:45:35   
facka
je možno, čeprav pravijo, da ni najbolje prakticirat, sploh na kakem pesku ne, verjetno veš zakajuser posted image . Midva sva enkrat nekiuser posted image  na mreži, s katero je kopališče zaprtouser posted image

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sex v morju?
17.4.2007 10:49:31   
cuma
user posted image   in bo treba kdaj ponovit user posted image . Najbrž pa ne pri nas ... ne bi rada vmes kakih znancev pozdravljala user posted image .

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sex v morju?
17.4.2007 11:43:58   
soncek.djukelica
men se zdi to krasna izkušnja! user posted image
prav v vodi nisem, sem pa zunaj na skalci user posted image  in je bilo krasno! user posted image  
ker vidim,da si iz obale ti povem,da je bilo pri nas, pod Belvederjem! user posted image
Včasih se spomnim  tega! Res mi je ostalo v spominu kot nekaj čudovitega! user posted image
Pa še to,da se boste mal smejale! user posted image  Eni so pol prišli mimo, ampak je bila gosta tema,da hvala bogu naju niso videli, zato sva bila pa midva za kratek čas čist tiho! Sam to še ni vse, en od njih se je odločil it na potrebo in se je nevarno nama približal! user posted image  Ti povem, extra adrenalin! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sex v morju?
17.4.2007 11:53:42   
snake
aha, jaz pa se kopam celo poletje pod belvederjem, a veš!!! in tudi tam sem že z dragim stokalauser posted image user posted image user posted image
res je lepo na plaži, samo v morju pa ne morem in ne morem, se bojim da ne bi kaj staknila kot sem že napisala, ker sem zelo občutljiva,,,,uffffaaaaaauser posted image

aja še to napišem,,,,ko se z dragim poleti zadržujeva pozno v noč na plaži na kakšni skalci, se potem vrneva domov vsa polomljena in porezana, ker plezava v temi po skalah za pridet do avta!in vedno rečemo, da se bomo pobrali malo pred temo in nam nikoli ne uspe, ker nas vse drugo prevzameuser posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sex v morju?
17.4.2007 11:54:38   
Anonimen
    . Najbrž pa ne pri nas ... ne bi rada vmes kakih znancev pozdravljala user posted image .
[/quote]


enako user posted image

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sex v morju?
17.4.2007 12:50:14   
Anonimen
Mi ne paše, ker me potem vse peče tam spodaj. Se prehitro osušim.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sex v morju?
17.4.2007 12:52:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: snake

, samo v morju pa ne morem in ne morem, se bojim da ne bi kaj staknila




Ja sva ze veckrat.. kul.. in nobenih infekcij ni blo..

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sex v morju?
17.4.2007 13:12:03   
muška
Sva, pa nič posebnega-brezveze. Mojmu je bilo kar všeč, meni pa ne, ker se ni toliko potrudil, da bi tudi jaz končala user posted image  . Ja, kaj češ, tudi to se dogaja user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sex v morju?
17.4.2007 13:15:16   
dulcinea
Men je blo pa kul. Sploh adrenalinsko je bilo, ko so drugi ljudje sem pa ke mimo plavali.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sex v morju?
17.4.2007 13:39:26   
Dream
Meni ni glih, sem preveč skeptična glede kakšnih infekcij. Sva pa enkrat kr tko na neki divji plaži. Ampak nisva računala na to (vsaj js ne), da imajo lahko 500 metrov stran daljnogled v roki... Moj je sicer takoj opazil, vendar je bil tako v šunku, da je uspel samo sredinec pokazat, meni je pa šele potem povedal. Je že vedel, zakaj... user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sex v morju?
17.4.2007 13:50:54   
anabanana
user posted image Ma sem ja, ampak res ni nič posebnega; nekam na suho gre, čeprav je morje mokrouser posted image ; mislim, štekaš, ni spolzkouser posted image

Glede infekcij pa se je po mojem bolj za bat v bazenih.


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sex v morju?
17.4.2007 14:09:07   
dskubin
ja user posted image , tudi pri nas, na nočnem kopanju. Prav poseben občutek. Komaj čakam poletje user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sex v morju?
17.4.2007 17:26:56   
muki1
probali user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sex v morju?
17.4.2007 18:28:23   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

probali user posted image



Ti????????

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sex v morju?
17.4.2007 21:23:13   
Moyca_
probali.Priporočamouser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sex v morju?
18.4.2007 12:07:11   
sončnica24
V vodi ne, na obali pa, in bilo je super. Ziher boma še kdaj ker je bilo in bo ostalo nepozabno.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sex v morju?
18.4.2007 13:13:00   
Anonimen
Že večkrat, tudi sredi dneva v morju med kupom kopalcevuser posted image . Najboljše, priporočam. Se pač bolj počasi premikaš.
Tudi v bazenu sva že velikokrat, tudi kar med kopalci. Pa ni nihče opazil, še pa je pa tudi prav. Umakneš kopalke, vsedem se mu v naročje in se počasi zibavauser posted image . Saj nas že tako možje vedno nosiljo po bazenu (vsaj mene) zakaj nebi še povezali užitka s tem.
Infekcije ni bilo nobene, ne sme pa ga vzeti ven do konca.

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sex v morju?
18.4.2007 16:01:36   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

user posted image Ma sem ja, ampak res ni nič posebnega; nekam na suho gre, čeprav je morje mokrouser posted image ; mislim, štekaš, ni spolzkouser posted image

Glede infekcij pa se je po mojem bolj za bat v bazenih.



se strinjam

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sex v morju?
18.4.2007 17:41:58   
Sita
Nama je pa premokro. Ni tisti tapravi občutek. Fajn je pa na plaži, da ti valovi noge zalivajo ali pa na skalah, če si le varen pred pogledi .... no, nekatere pa rajca, če jih kdo vidi, mene pa ne, ker so naju že enkrat neki ribiči in se smejali ... uh, mi je še zdaj nerodno.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sex v morju?
18.4.2007 22:38:54   
Demy
Jaz sem že probala, pa mi sploh ni uredu. je že boljš na suhem.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sex v morju?
18.4.2007 23:32:30   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

probali user posted image



Ti????????


Ne, moja babica, mi pa smo gledali. Saj sem napisala probali, če bi jaz, bi napisla probala user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sex v morju?
19.4.2007 6:35:21   
ronja
Hihi, seveda smo že sprobali. Je zanimivo, ker je tak čuden občutek - vroče-hladno-vroče-hladno... probaj, pa boš videla, kaj mislim:) Saj misliš to v vodi, ne?

PO moje kake hude infekcije ne moreš na ta način staknit, saj se tudi sicer kopaš v morju in pride morska voda, če se malo zviraš, kar se jaz vedno, povsod...

Še cvetka iz enega prvih seksov v morju: fant je mel potem noge polne ježkovih bodic... Nekak ni opazil, da stoji med njimi...user posted image Meni ni bilo nič, ker sem bila pač na njemuser posted image

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sex v morju?
19.4.2007 10:05:38   
Angellina
Enkrat se mi je meduza prisesala na rit. Po moje je hotla seksat, sa mene je peklo, pa sem jo ruknila dol.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sex v morju?
19.4.2007 10:09:20   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Enkrat se mi je meduza prisesala na rit. Po moje je hotla seksat, sa mene je peklo, pa sem jo ruknila dol.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?