Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Barvanje belega čokoladnega preliva za torte 9.1.2009 13:21:47
|
|
|
|
blaža
|
Bela jedilna čokolada ni bela ampak rumenkasta in če boš dala malo modre, ne bo svetlomodra ampak bo vlekla na rumeno, pa še bela čokolada je malo delikat za ji kej dodajat. naredi raje led preliv. sladkor v prahum ,alo vode, pa malo modre berve. Al pa premaži torto z smetano, ki jo obarvaš. vem, da ni preveč dobrega okusa, ..
_____________________________
Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega! Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu! Steve Jobs
|
|
|
|
RE: Barvanje belega čokoladnega preliva za torte 9.1.2009 14:10:05
|
|
|
|
Adelina
|
Katero belo čokolado pa uporabljate za preliv. Jaz imam to iz Pekarne Vrhnika, pa mi je nikakor ne uspe lepo stopit- se vedno sesiri. Pa sem probala v mikrovalovki tako kot temno čokolado in na štedilniku v kopeli, pa se nikakor ne naredi lepo. Kaj torej naredite ve oz. katero čokolado uporabite? Hvala!
|
|
|
 | Stran: [1] |
Crkljanje dojenčkov.
пеперутка16
Se vaši dojenčki (6–12 mesecev) radi crkljajo? Moj sploh ne posluša, samo odriva me, pleza name, vleče, ... niti nošenje noče, samo gleda stran. To se mi zdi res čudno ... Kakšni so vaši?