|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Biskvitno testo
13.5.2008 12:14:46   
Zanica
Drage ringarajčke,

jaz bi zelo rada nardila čist navaden kolač z npr marelicami ali drugim sadjem, pa bi prosila za recept za pravi domači biskvit.
Sem že delala, sam sem pozabila,ker sam ga pekla po navodilih v kuharici.

Hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Biskvitno testo
13.5.2008 12:52:37   
košuta
Moj recept za simpl biskvit:
5 jajc
sladkor za težo 5 jajc
moka za težo 4 jajc
1dl olja
1dl mineralne vode (radenske)
1 vanilin sladkor
1 pecilni prašek
malo ruma (ali arome).
Najprej fino zmešaj jajca, van. sladkor in sladkor (da naraste), dodaj vse ostalo in narahlo premešaj. Če želiš dati vmes sadje, daj pol mase v pekač in peci, da se začne barvati. Nato na vrh naloži sadje in prelij z drugo polovico mase.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Biskvitno testo
13.5.2008 14:58:48   
AnBan
Meni vedno 100% uspe naslednji biskvit, ki je sicer mišljen kot biskvit za rolado:
4 jajca
15 dkg sladkorja
14 dkg moke
4 žlice mlačne vode
1 vanilin
1 noževa konica pecilnega

Jajca ločiš na rum. in bel., rum. dodaš sladkor in vanilin in vodo ter stepaš da naraste in se zgosti. Iz bel. stepeš trd sneg. Rumeni masi dodaš moko pomešano s pecilnim, razmešaš, dodaš sneg, ga narahlo vmešaš in pečeš 12 min pri 180°C.

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Biskvitno testo
13.5.2008 19:31:23   
anarabarbara
Za mojega pa sploh ne rabiš tehtnice!
4 cela jajca dolgo stepaš s 4 velikimi žlicami sladkorja, da postane penasto in naraste (kot sneg), nato vmešaš not 4 žlice moke in - daš v pečico :) Tudi brez pecilnega meni pride zelo visoko in rahlo testo.
Če se ti ne da tako dolgo stepati, prej ločiš rumenjake od beljakov in rumenjake stepeš s sladkorjem, nato vmešaš moko in na koncu narahlo sneg iz beljakov. Tako testo je malo nižje, če pa delaš rolado ali imaš rada nizko in bolj mokro testo, pa pred beljaki vmešaš še 4 žlice mrzle vode.


_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Biskvitno testo
14.5.2008 10:52:17   
Zanica
HVALA PUNCE, "anarabarbara" tvoj mi je recept najbolj všeč! MOja babi dela biskvit po načelu "koliko-toliko", vendar sem jo že tolikokrat vprašala, pa mi je brezveze še enkrat, ker mi bo začela razlagat vse mogoče kombinacije user posted image .


(odgovor članu anarabarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?