|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 7:04:55   
buči
Juhu! Pa nam je uspelo, predno je prišla mati Februarka domov!
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 7:13:13   
buči
Saj vem, da še vse spite, ampak moram pridelati še malo *, da bom med ta glavnimi kot Ella!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 7:16:52   
buči
user posted image

Pa moja sončka!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 8:33:08   
larisa
Jutro user posted image

bravo za 5ko user posted image user posted image user posted image , nisem bla sposobna sodelovatuser posted image ...pa drugič.

Ker gremo čez nekaj uric na dopust, mam še eno ? za vse ki ste vešče AM in kašic. Ker ne prekuhavam več vode za user posted image , me zanima, če lahko npr. AM ali pa mlečno kašico naredim direktno iz pipe. Torej vroča voda direkt iz pipe+AM, ali + kašica in je to touser posted image  Upam, da ga nisem kej pihnila user posted image user posted image

Lepo se imejte in polupčkajte svoje februarčke. user posted image  Se beremo čez 14 dni user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 8:35:09   
itata
larisa dobr se imej na dopustu!! ja jaz kar iz pipe natočim vodo... sam eni je še odrasli ne pijejo iz pipe, tko da...user posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 8:37:16   
Jančika_
Zdaj imate odprta dva 5. dela. Dejte se do večera zmenit, katerega zbrišem, da ne boste na dveh koncih čvekaleuser posted image .

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 8:40:09   
larisa
Ojla Lanchy, 100 let se nisi javila, dej nam no kaj napiši user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 8:51:55   
itata
jaz sem na tega odpisala, ker sem tega prvega vidlauser posted image
noč mal bolš danes. sam je moj spal na kavču, mali z mano v ta veliki postli pa "samo" 4x se je zbudu pa mi ni blo treba nič vstajat. križ prec bolš danes. da se bo zbujal mi je blo pa jasn ker včeri neki ni hotu jest in je po jedel v celem dnevu sadne kašice za 1 frutek in 1x joško. skratka nič. mogoče hujšauser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 9:09:39   
itata
ok moj jakob ima skor 11kguser posted image  sem ga zdejle stehtala. v body-ju in s prazno pleničko ima točno 11kg... včeri sem mu že body 86 kupovala...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 9:15:34   
mala_pikica
Dobro jutro!

Pa ve niste normalne, do kdaj čvekate, a nič ne spiteuser posted image .

larisa, lepo se imejte na dopustu, pa upam, da boste imeli lepo vreme.

Buči upam, da se čimprej pozdravite. Pri nas pa je ati zbolel, pa Lana kašlja. Zdaj pa samo upam, da se še Luka ne naleze česa, pa še cepljen je bil.

Jaz pa zdaj kavico spijem, pa grem likati, ufff kako jaz sovražim likanje. lp

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 10:24:25   
Janey
jutro

čveke čvekaste pol pa jamrate da nič ne spiteuser posted image user posted image
mi res nismouser posted image user posted image jaz ne vem več kaj najuser posted image user posted image user posted image

grem pojest pol me pa čaka stanovanje, perilo in knjigeuser posted image

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 10:29:13   
jencili
jutro, jutro,

evo tudi nočnih čvekicuser posted image

Smo se pa res mal začvekale učeruser posted image . No sej, ko sem se pa končno poslovila, češ da grem spat, me je pa na poti ujel moj user posted image , pa je blo spanje prestavljeno še za neki časauser posted image user posted image

Drugače pa noči ne bi glih komentirala - lahko vam povem samo cifro, pa mislim, da ne bo težko dojet kaj pomeni, neuser posted image . No, magična številka je 5!user posted image

je pa vsaj do 9.30 spal, kar pa je tud nekiuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 10:50:14   
itata
vidim, da nas je ene par k nam mulčki ne pustijo u miru spat... če lahk sam poudarim: sami fantje!!! punčke so očitno bolj pridne za spat...
midva sva že iz sprehoda. zdej mali drema dopoldnaski počitek, jaz pa kao par zadev postorim pol bo pa itak spet pokoncuser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 10:55:03   
mlavla
dan

jst sem se pa končno mal naspala..še zdej ne morem verjet,da se je naša punči danes ponoči zbudila le enkrat..za primerjavo v prejšnji noči se je vsaj 4x...
res, pa da ni in ni mogla takoj zaspat..je trajal kar kakšno urco..
zjutraj sem jo pa celo polupčkala..ker he spala do 8:15user posted image
zdej si pa želim le to, da bo takšnih noči vedno več..

itata..ja naša je punčka..pa ga je do zdaj tud biksala s spanjem..tko,da je tvoja teza ovržena...user posted image

elma..hvala za recept..sva ga ravno danes uporabila (ne da bi vedela zanjuser posted image )

zdele pa neži kuham cvetačko..pol se grem pa naprej učit

pozdravčič

pa bravo za 5. del!!!

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 11:13:08   
ELMA
bravo za 5-del user posted image

< Sporočilo je popravil ELMA -- 22.8.2008 11:14:38 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 11:23:14   
buči
larisa, jaz sem na morju za Tilna uporabljala ustekleničeno vodo (Dana), doma pa kar iz pipe, le pogrejem jo, a ja, čez brita filter jo spustim, ampak zato, ker imamo ful kamna, tudi za nas. Uživajte! A me vzameš s seboj?

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 11:26:46   
bamby
Presnete babe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

Tega dela še zaprli niso, pa že dve odpirata 5. del user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Dokler tega ne zaklenejo nimate kaj tam delat user posted image . JASNO!!!!!!!

Da bi vas zdaj šefica vidla, bi vas vse po vrsti oštela. Ker pa nje ni, jo jaz nadomeščam. Sem ziher, da ne bo imela nič proti.

user posted image user posted image user posted image  Babji! TAKOJ NAZAJ NA 4. DEL STE SLIŠALEEEEEE!!!!!!!!   Vsem bom ušesa navila in potrgala stran, pa tistim levom za kosilo naštimala!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 11:40:15   
mlavla
uh..bamby že bežim..to pa si pokazala zobe in kremple...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 11:49:59   
Janey
moja2 sta šla ven jaz pa gasa na rr namesto med coteuser posted image user posted image packa jaz.hehe

sej sem prišla samo malo pokukat, morem it, ker morem vse spravit v res do enih ker grem pol k ginekologu. popoldan pa uči se uči da se boš kaj naučouser posted image user posted image user posted image user posted image hehe


mlavla bravo za prespano noč

jencili ne sekiraj se, jaz nisem spala z enim dnem izjeme že dobre 3 mesece, ker jaka pač tako dela ponoči

itata nič hudega če je malo bolj bajskasti, ko bo začel letat okoli bodo kile ostale iste on bo pa rasto pa se bo vse poglihalo, vem pa da je grozno ga nosit, jaka ma 8,5 kg pa me roke bolijo, ko ga nosim, da ne govorim kak je jajčko nest, se mi kar bruha

bamby meni je pa všeč nadaljevanje, pomeni da smo nekaj dosegli, sicer pa pravila so zato da se jih krši ane?user posted image user posted image user posted image

lep dan vam žlim pupike

papa

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 11:53:31   
larisa
Ah jst nimam cajta gledet kje je kakšen nov del, pa kje pišemo, pa kje ne...pa itak nikol ne ubogam tko da....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Buči, vzamam te, ti sam spakiraj, pa te sproti poberemo. Ob 15h morš bit redy! user posted image  Drugač me je pa glih to zanimal, al jo lahko kr sam iz pipe natočim, k itak ful vroča teče, al jo moram pogrevat oz. zavret prej ? Vodo namreč.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 11:53:36   
bamby
A ve res ne razumete, da nas še niso zaprli user posted image user posted image user posted image user posted image !

TAKOJ NEHAJTE IN NAZAJ DOMOV!!!

JASNO!!!!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 12:01:01   
larisa
Bamby, pol mi pa na starem delu glede vode svetuj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 12:01:41   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

A ve res ne razumete, da nas še niso zaprli user posted image user posted image user posted image user posted image !

TAKOJ NEHAJTE IN NAZAJ DOMOV!!!

JASNO!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 12:02:47   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Bamby, pol mi pa na starem delu glede vode svetuj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz bi jo prevrela...če kam gremo vzamem zraven grelnik vode pa jo v njem vrem, je ne v piskru

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 12:10:32   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Bamby, pol mi pa na starem delu glede vode svetuj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz bi jo prevrela...če kam gremo vzamem zraven grelnik vode pa jo v njem vrem, je ne v piskru



mene zanima doma user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?