|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hujšanje
4.11.2008 15:13:36   
159lila
Jaz hujšam že celo življenje.Sedaj sem tri mesece po porodu in imam kar nekaj kil preveč.POČASI  BO TREBA SHUJŠAT!Iščem kandidatke da se mi pridružijo,da se bomo spodbujale.Skupaj nam bo uspelouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hujšanje
4.11.2008 15:20:24   
sesil
sej kandidatk je ogromno, tako da nisi sama v tem zosu. no, mi že pridno hujšamo...

(odgovor članu 159lila)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hujšanje
5.11.2008 8:29:40   
mojamura
najbolje, da se pridružiš že eni odprti temi....odvisno kakšno metodo ali dieto si boš zbrala


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu 159lila)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hujšanje
28.11.2008 2:47:41   
nataly20
jaz sm se v nosečnosti zredila 30 kg, pa sem mislila da bom ostala 3 delna omara, ampak sem shujšala čeprav ne takoj sem pa po 17 mesecih.no pa nej še to povem preden sem zanosla sem imela 53 kg ko sem šla rodit pa 83 noro ko šunka sem bila. zdej sm pa že na 55 kg tk da punce ne obupat.majn jest več pit vode in več delat pa še več sexat to pa ziher pomaga he he. byuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hujšanje
28.11.2008 9:12:48   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: nataly20

jaz sm se v nosečnosti zredila 30 kg, pa sem mislila da bom ostala 3 delna omara, ampak sem shujšala čeprav ne takoj sem pa po 17 mesecih.no pa nej še to povem preden sem zanosla sem imela 53 kg ko sem šla rodit pa 83 noro ko šunka sem bila. zdej sm pa že na 55 kg tk da punce ne obupat.majn jest več pit vode in več delat pa še več sexat to pa ziher pomaga he he. byuser posted image



jesti moraš zdravo hrano, pa se lahko naješ do sitega. ni treba stradati. voda pa sex hehehe to pa itaq!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu nataly20)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?