|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   delna gluhost
30.11.2008 0:38:16   
elide
Moj Vid ima 3.4 leta in dejstvo, da so mu že ob rojstvu ugotovili, da nekoliko
slabše sliši. Hodili smo v klinični center, kjer so mu merili sluh in do nekega bistva
nismo prišli. Šest mesečnemu Vidu so predlagali operacijo žrelnice.
Glede na to, da se nam je Vid odzival in se nam je zdel majhen za ta poseg se nismo
odločili za operacijo.
Nakar je septembra začel hoditi v vrtec ( govorno se dobro razvija) in je precej
bolan. Na zadnje je imel vnetje ušesk in se mu je sluh poslabšal.
Ponovno hodimo na preglede za sluh in ponovno so predlagali operacijo.
Ne bežimo od tega da bi ga operirali in sploh kako bo po operacijiuser posted image
Potem bomo naprej ugotavljali koliko dejansko sliši ter kako mu pomagati.
Je še kdo s takimi izkušnjami?????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: delna gluhost
30.11.2008 9:28:31   
ribica.
jaz sem dala oba svoja otroka na operacijo žrelnice. Starejši so se začela pojavljati vnetja pri štirih letih, ko je vstopila v vrtec in je bila zelo veliko bolana. Zaradi tega je slabše slišala. Drugače pa je bil njen sluh normalno razvit.

Hkrati pa je že od malega imel ponavljajoča vnetja ušes tamlajši in sicer gnojana vnetja.
Tako da sem dala na operacije žrelnice oba hkrati in obema je pomagalo, hvalabogu se stanje ni ponovilo.

Poznam par primerov, ki se do določene mere razlikujejo, ko so bili poslani na operacijo zaradi slabšanja sluha. Mislim da v večini primerov pomaga. Ker ko so bolani imajo poln nos, pa mogoče se sluhovod in zarad tega še slabše slišijo. Predvsem pomembno pa je pri majhnih otrocih, ki se govora šele učijo, ker se jih lahko popači, če ne slišijo dobro. To pa pa tako že sama veš. Mislim da ne bi blo slabo če bi ga dala na operacijo žrelnice, saj sam posem ni tako strašen.

(odgovor članu elide)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: delna gluhost
30.11.2008 9:35:26   
Anonimen
na hujšanjuuser posted image

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: delna gluhost
30.11.2008 12:01:42   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

na hujšanjuuser posted image


A zato jaz tako slabo slišim? Ker kar naprej hujšam...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: delna gluhost
30.11.2008 12:13:59   
ciciban
Mi smo imeli podobni primer-le da je naš na začetku dobro slišal,potem pa se je slabšalo z vsakim prehladom.Na koncu ni slišal skoraj nič več. Odločili smo se za operacijo žrelnice in vstavitev cevk (za eno leto ).Po operaciji je stanje popolnoma drugačno-sliši odlično in je zdrav-dve leti razen občasno polnega noska ni bolezni.Prej je vsak mesec jedel antibijotike! Ni nam žal,da smo ga dali operirat!user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?