|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novembrke 2024
23.3.2024 13:49:43   
mami_1979
Pozdravljene 🤗Je še katera srečka tu, s pozitivnim testom 🥰? PDP sem si izračunala 24.11.Prvi pregled imam komaj 16.4. (kar se mi po ss zdi pozno). Kako ste ve? Kaj slabosti? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novembrke 2024
23.3.2024 21:26:12   
Anonimen
Pozdrav tukaj še ena po izracunih pdp 22.11. , zaenkrat vse ok, malce spikanje v trebuhu in pa malce obcutljive prsi. 

(odgovor članu mami_1979)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novembrke 2024
24.3.2024 22:37:12   
Lukcy84
Pozdravljene! Tudi jaz imam po izračunih predviden porod 22.11- nekaj dni po mojem rojstem dnevu.. ☺️Trenutno še čakam prvi pregled pri ginekologinji- ga imam čez dobra 2 tedna. Sicer se počutim dobro, občasno rahla slabost v želodcu in omotica, krči v spodnjem delu trebuha in boleče prsi na dotik. Kako se pa ve počutite? 

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novembrke 2024
25.3.2024 15:19:30   
Anonimen
Pozdravljene! Sem prav čakala, če se bo odprla kakšna tema za naše novembrčke 😍Jaz imam po mojih izračunih (oz. izračunih aplikacije) rok 16.11.2024, prvi pregled pa tudi jaz šele v 9. tednu - 16.4.2024 😕 takooo zelo se mi vlečejo dnevi.. drugače pa počutje generalno ok, intervali slabosti zadnje 4 dni, ampak ni prehudo.. pa malo boleče prsi in špikanje v spodnjem delu trebuha. Drugega zaenkrat ne opažam izrazito 🙂 se pa veselim vseh simptomov in znakov, ker tako vsaj vem, da mali raste 🙌 

(odgovor članu Lukcy84)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novembrke 2024
25.3.2024 16:39:02   
Anonimen
Pozdravljene, tudi jaz si želim znakov da sem bolj pomirjena, pri meni so v intervalih prsi so en dan bolj drug dan manj obcutljive, kako pa je pri vas? Spikanje je tudi občasno ampak to je razumljivo. Slabosti pa nimam v smislu vruhanja in to. Mogoce zgolj malce neprijeten občutek občasno. Na pregled se nisem še naročila. Verjetno bom sla samoplacnisko na prvi pregled. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novembrke 2024
25.3.2024 16:56:42   
mami_1979
Meni se tudi dnevi tako zelo vlečejo 🙈... Sem preveč neučakana.. Sploh ker me skrbi, saj sem imela oktobra SS 😔Znake imamo podobne kot vse.. Mal špikanja, malo slabosti, občutljive bradavice, a sem jih vesela ❤️. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novembrke 2024
25.3.2024 17:27:42   
Miracle2024
Tut pri meni so znaki včasih bolj opazni, včasih manj. Recimo prsi včeraj skoraj nič bolele, danes bolj. In me potem itak zaskrbi, ampak mislim, da je to nihanje znakov povezano z nihanjem hormonov in vsem. Jaz bruham tudi nič ne, tak smotan občutek slabosti je… pa še to bolj dopoldne, popoldne po kosilu je pa ok 🙂 jaz mislim, da je vsako telo različno in vsako telo drugače reagira 🙂 poznam veliko takih, ki sploh niso mele nič znakov, pa tudi takih, ki iz postelje niso mogle vstat od slabosti. Sam verjet moramo, da je to to 🍀🍀

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novembrke 2024
25.3.2024 18:37:27   
Anonimen
Ja res je vsako telo reagira na svoj nacin, je pa res da jaz ko nisem imela znakov se ponavadi ni dobro koncalo, imam kar nekaj slabih izkušenj in neuspelih nosečnosti, tako da moje telo nekaj znakov vseeno mora imet, upam da trajajo znaki in da uspesno pridemo do naših štručk. 

(odgovor članu Miracle2024)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novembrke 2024
26.3.2024 9:51:04   
Lukcy84
Jaz pa opažam, da slabosti ne čutim toliko v dopoldanskem času, ampak popoldan in proti večeru. Zadnjič sem prav težko zaspala od te slabosti v želodcu. Bruham nič. Občutim pa večkrat omotico/vrtoglavico. Res se dnevi/tedni vlečejo. Jaz imam pregled 9.4. Sva pa zanosila v 4 prenosu- zdravljanje z ICSI. In si res zelo želiva, da bo ta zdrav in prijokal na svet. Vse dobro vsem! 🤗

(odgovor članu Miracle2024)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novembrke 2024
27.3.2024 12:24:49   
Anonimen
Zivijo punce!
Po kr nekaj letih predaha sem nazaj😁Po mojih izracunih PDP 30.11.To bo moja 5 nosecnost, doma pa imamo navihanega 7letnika.
Za razliko od preteklosti je tokrat uspelo takoj, ko se niti nisva cisto odlocila da bova imela se enega 🙈🙈
Pregled imam 12.4 zaradi tezav v preteklosti. Do takrat pa bom anonimna🦔
Cim vec blagih znakcev in,da bodo prvi pregledi hitro tukaj🤗

(odgovor članu Lukcy84)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novembrke 2024
30.3.2024 12:07:18   
Palomamama
Živjo! 
Jaz sem si naračunala PDP začetek novembra. To je moja druga nosečnost in mi je tokrat zeloooo slabo. Bruham sicer ne, ampak počutje je katastrofalno, veliko slabše kot v prejšnji nosečnosti. Čez cel dan mi je slabo, imam čuden okus v ustih, ki sploh ne zgine. Nimam apetita, še voda se mi upira. Potem pa še utrujenost, razbijanje srca, počutim se "švoh"...  Ima katera podobno in ali res nič ne pomaga? 
Upam da čimprej mine tole in da bo potem bolje...
Jaz imam prvi pregled šele 18.4... tudi meni se vleče...🙃

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novembrke 2024
30.3.2024 16:58:11   
BubblyPanda
Še jaz se javljam. PDP imam 3.11. Prvi pregled je že za mano, čakam na nuhalno (še dobra 2 tedna). Počutim se za en drek, slabo mi je od jutra do večera, nimam apetita, zadnji teden mi gre še na bruhanje (ker slabo jem, bruham samo slino, ampak tisti refleks bruhanja je res nadležen 😵‍💫). Pričakujem, da bo kmalu bolje. To je moja 4. nosečnost, doma že imamo enega falota.

(odgovor članu Palomamama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novembrke 2024
4.4.2024 9:30:14   
Anonimen
Kako se počutite nosečke ? Kakšne znake imate? Kdaj imate prve preglede ? Mene je vsake toliko kar malo strah ali bo vse ok … držim pesti za vse nas

(odgovor članu BubblyPanda)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novembrke 2024
6.4.2024 17:15:03   
mami_1979

Nimam veliko znakov... Občutljive prsi in občasna omotica, drugače sem b.p.Bi skoraj raje da imam znake, potem vem da je dete ok.. Prvi pregled imam 16.4.

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kako se počutite nosečke ? Kakšne znake imate? Kdaj imate prve preglede ? Mene je vsake toliko kar malo strah ali bo vse ok … držim pesti za vse nas



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novembrke 2024
12.4.2024 20:32:29   
Anonimen
Prvi pregled in veliko razocaranje, plod ni viden je samo gestacijska vrecka z nepravilnimi odboji. Bi pa seveda že moral biti viden. Še eno razocaranje in obup kljub vsem nosecniskim znakom, ki kar še trajajo. Tako sem žalostna in razočarana, res sem upala da koncno uspemo priti do še enega zdravega otročička…

(odgovor članu mami_1979)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novembrke 2024
14.4.2024 20:39:35   
BubblyPanda

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Prvi pregled in veliko razocaranje, plod ni viden je samo gestacijska vrecka z nepravilnimi odboji. Bi pa seveda že moral biti viden. Še eno razocaranje in obup kljub vsem nosecniskim znakom, ki kar še trajajo. Tako sem žalostna in razočarana, res sem upala da koncno uspemo priti do še enega zdravega otročička…


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novembrke 2024
16.4.2024 9:14:31   
jeffreestar
Vsaka izkušnja nosečnosti je edinstvena, zato se lahko simptomi in občutki razlikujejo od ženske fnaf do ženske. Slabosti so precej pogoste v prvem trimesečju, vendar nekatere ženske doživljajo manjše težave ali pa sploh ne občutijo slabosti.

(odgovor članu BubblyPanda)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novembrke 2024
22.4.2024 11:05:16   
Prvi_utrip
Hojla nosečke,


za zapisovanje vseh pomembnih dogodkov vam priporočam naš nosečniški dnevnik Prvi Utrip (www.prvi-utrip.si), imamo pa tudi kartice za fotografiranje med nosečnostjo. 😊


Drugače pa bomo veseli tudi kakšnega novega folowerja, všečka in delitve na Instagramu (@prvi_utrip). 😊



#podprimomalopodjetje


(odgovor članu jeffreestar)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?