|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hujšanje drez diete 90
5.11.2005 16:07:57   
vesna.com
Ojla!Mene zanima če katera hujša še kako drugače!Jaz sem namreč z 90 že nekaj časa nazaj poskusila, sicer je delala a sem se po cca 3tednih počutila tako slabo, da sem prekinla.Da ne bo pomote-ne lačna, samo izredno slabo sem se počutila.Tako da jaz zdaj izvajam varianto "manuj žri", pa v en studio hodim.Pa dela.Najbolj mi je bilo všeč, da ko iz takšnih ali drugačnih razlogov 1.5 meseca nisem hodila, se nisem zredila nazaj.Jaz imam v načrtu sicer shujšati 50kguser posted image ,samo jaz sem že celo življenje debela, ne od poroda.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hujšanje drez diete 90
5.11.2005 16:13:13   
Anonimen
Čestitke za voljo. Gotovo je najbolj zdravo migat, tu ni kaj.
Jaz hujšam z 90-dnevno ločevalno dieto in se čisto nič slabo ne počutim, samo lačna sem pa po 65 dneh še vedno cele dneve (nop ja, več ali manj) kot hudič. Sem pa tudi že pred porodom bila debela, ne ravno celo življenje, ampak zadnjih pet let, recimo. Pa še z vmesnimi debelimi obdobji v prejšnjih letih. Na žalost imamo eni eno čudno presnovo, izgleda.

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hujšanje drez diete 90
5.11.2005 22:55:39   
miševi



V kakšen studio pa hodiš in kaj tam delaš? (če nisem preveč firbčna)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hujšanje drez diete 90
6.11.2005 10:10:21   
Naty*Taja
Tudi jaz sem v življenju probala že tisoč in eno dieto, tudi tole 90 - dnevno. Sej je pomagal, sam samo do takrat, ko sem začela normalno jest! Pol pa spet gor na isto težo oziroma še neki zraven. No in tako sem si v dobrih 5 letih priborila dodatnih 15 kil! No potem pa še nosečnost in sem sedaj na 20 več! Pa sem začela razmišljat, kak hudiča nej skoz jem, da ne bo šlo več gor! Pa sem dobila odgovor v načelih gospoda Montignaca. Sicer je to tudi nekakšna dieta, sam tudi če se samo držiš načel - glavno je, da popolnoma odstraniš iz svojega jedilnika belo moko in futer za čuneke (beri krompir, korenje, pesa...), gre počasi in vztrajno dol brez živčnih vojn in lakote!! No pr men deluje. Sigurno pa je velik plus miganje - kakršnokoli!! Jaz zdaj dvakrat na teden hodim na aerobiko. sem pa bila ful suha, dokler sem trenirala odbojko pa sem jedla kolikor in karkoli sem hotela!! Tak, da miganje res deluje.
Sem se pa razpisala!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hujšanje drez diete 90
6.11.2005 10:11:17   
Naty*Taja
Ja še to. Zdej se držim teh načel in je  šlo čist lepo 8 kg v enem mesecu dol! Poskusi!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hujšanje drez diete 90
6.11.2005 12:11:26   
mojchka
Ma, saj tudi pri 90-dnevni ločevalni dieti svetujejo po koncu še naprej ločevat živila...
O tem smo že 100 in stokrat govorile.

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hujšanje drez diete 90
6.11.2005 15:08:04   
vesna.com
Studio za oblikovanje telese.Telovadim(individualno) in savnam+kakšen nasvet o prehrani.

Naty-Taja: bom poskusla, če se tu ustavi.

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hujšanje drez diete 90
6.11.2005 18:04:58   
smrka
Vesna drzim pesti zate ce zelis shujsat 50 kg, ker to je veliko. Probaj manj jesti in cimvec migati, hitra hoja itd. Jest sem na tej 90 dnevni dieti, pa ce nebi migala, ker se vsake toliko mal prekrsim nebi sle kile dol. Skusam vsak dan ce ni dezja dopoldne in popoldne iti na hitro hojo. To mi je zakon, dobro se pocutim. Skratka drzim ti pesti in zelim velik volje!!

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?