|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune - 61. dan
6.11.2005 8:50:17   
mojchka
OH!!!
Superca.
Kadar je tak dan, pa res ne moreš prekršit.
Pašta in tortice, je še kaj boljšega?

Aja, za namig; moj zelo rad je pašto prelito s kapljico oljčnega olja in strtimi oljkami. Je res okusno!!! (da ne bom vedno samo parad. omake tolkle, če vam ta ni tako všeč)

_____________________________

LP
mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lune - 61. dan
6.11.2005 11:22:15   
afna pika
Ojla....   jaz sem tudi še tu....  malo me še kuha, sem bila fuullll  bolana, jedla oz ne jedla, kar je pač prišlo pod roke  ...

danes bom tudi še na juhici, jutri grem pa naprej na sadje...



_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lune - 61. dan
6.11.2005 17:10:22   
soncece24
hello. mene pa vse boli, sem včeraj na abrahamu preveč pesala očitno. Danes pa sem jedla domač pizzo z zelenjavo in gobicami, zvečer pa še ne vem kaj bom, bomo vidli.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu afna pika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lune - 61. dan
6.11.2005 17:37:30   
Anonimen
Jaz ima  zelenjavni dan in sem jedla zelenjavo.user posted image  No ja, malo bolj določeno, tenstane kolerabe. Kar v redu.
Mojca, reče se pa olivno olje in olive, oljka je drevo, olje pa delajo iz sadežev oljke, to pa so olive. Štekaš? Povsod to piše narobe, mene ful moti. Saj tudi recimo kisaš lahko jabolčnim kisom in ne jablaninim kisom, ker se kis dela iz jabolk, torej plodov jablane.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lune - 61. dan
6.11.2005 18:01:07   
Anonimen
Imate prav, gospa Splišni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lune - 61. dan
6.11.2005 19:01:04   
mojchka
O, ne, ne, drage moje, po novem je vse oljka!!!
Resno mislim!
Sem šla celo v SSKj in Pravopis pogledat. (je pa tudi oliva -kot sadež- prav)

Ampak meni so všeč tako oljke kot olive.

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lune - 61. dan
6.11.2005 19:09:43   
Anonimen
Ja, sem šla  gleda in res piše. Ampak to ni prav, tudi če piše, to je samo ena blesava modna muha. Kar naenkrat je postalo moderno, prej pa je vedno bilo olivno olje, kot je edino pravilno, po slovarju v moji glavi.

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lune - 61. dan
6.11.2005 19:14:43   
Anonimen
ja, spet imate prav, gospa Splišni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?