|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj vržem v pisker?
20.9.2005 10:18:36   
muki1
Danes je namreč 9 let, odkar me je moj dragi s staro kripo sramežljivo prvič povabil v kino.
Obletnica torej, jutri bo tretja poročna, danes pa kar deveta zmenkarska. S čim naj ga očaram, na krožniku, da ne bo pomote.
Namig: je čisto nor na rižo, ampak se mi ne da rižote kuhat za obletnico, bi kaj bolj fensi rada pripravila. Pa ne jajčevcev in bučk, ker jih že tri mesece skoraj vsak dan jemo...
Pliiiis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj naj vržem v pisker?
20.9.2005 10:20:49   
Anonimen
mene bi najbl razveselila s pirejem in piščančjimi prsi z ananasom v smetanovi omaki

lara

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj naj vržem v pisker?
20.9.2005 10:35:02   
Anonimen
Fondue. Če ga nimaš, ga pojdi kupit, pa mu ga najprej daj za darilo. Dve muhi na en mah.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj naj vržem v pisker?
20.9.2005 10:35:20   
CUKRČEK
V kitajsko rest. ga pelji, pa naj se napapca riža za vnaprej in nazaj

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj naj vržem v pisker?
20.9.2005 10:53:45   
muki1
Lara, tvoj predlog mi je zelo všeč. Kako pa to pripravim? Pa naj potem ima zraven riž, ker pireja ne mara - se ga je v vojski preobjedel bogi revež

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj naj vržem v pisker?
20.9.2005 12:00:13   
Aleksandrin
Ven ga pelji, pa naj si sam izbere.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj naj vržem v pisker?
20.9.2005 12:17:13   
muki1
Heh, to je on mene povabil v soboto na večerjo, ampak jaz bi vseeno rada nekaj dobrega danes skuhala.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj naj vržem v pisker?
20.9.2005 12:32:02   
JASNA D
Če ljubi riž, mu pač naredi riž. Moja najljubša jed iz riža je packarija, ki jo pripravim takole: malo govedine (lepe, take za zrezke), malo svinjskega mesa (isto tako lepega), piščančja prsa. Meso narežem na kocke, ga popražim (najprej govedino, nato svinjsko, nato piščanca). Dodam na kocke narezano čebulo, papriko (najraje rumeno). Nato noter namečem, kar najdem v hladilniku ali zmrzovalniku: koruzo, grah, stročji fižol, čičeriko, por, peteršilj. Na koncu pa še eno konzervo šampinjonov v slanici. Začinim s soljo (zaenkrat zaradi otrok samo s soljo), poprom, curry-jem, sladko papriko v prahu. Gor natrosim eno skodelico riža, dobro premešam, počakam, da riž postekleni in nato zalijem z vodo (ali s kakšno čisto župco, če jo še imam). Potem cmarim na malem ognju, da se vse skuha. Dam na mizo skupaj z ogromno skledo zeleno solate in potem se vsi štirje mastimo.

Jasna

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj naj vržem v pisker?
20.9.2005 12:33:35   
JASNA D
Joj, pozabila sem še na česen - brez njega ne gre!

Jasna

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj naj vržem v pisker?
20.9.2005 12:47:52   
radovednica_
lara tudi mene zanima kako pripraviš piščančja prsa z ananasom v smetanovi omaki.sliši se okusno in slastno.

no zdej sem pa pošteno lačna.

lep dan vsem.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj naj vržem v pisker?
20.9.2005 13:08:59   
Anonimen
no evo da se vas usmilim. no js obožujem pire zato ga dam zravn, sem pa tut nardila to z rižem, al pa širokimi rezanci, kitajskimi rezanci..ma vse paše zravn

no še recept k je bl simpl k pasulj:

najprej na malo olja popražim eno čebulo in gor fliknem piščančje (lahko tudi puranje) fileje. začinim z malo vegete, popra, česna v prahu, lahko tudi malček bazilike, potem meso spečem da je lepo porjaveto, nakar notri fliknem ananasove koščke iz konzerve fino odcejene in še to skupaj z mesom in čebulo malo dušim da se navzame okusa, na koncu zalijem s sladko smetano da nastane fini zosek, počakam še par minut in voila! kosilo slastno je na mizi 20 minut dela

lara

lp, lara

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj naj vržem v pisker?
20.9.2005 13:29:05   
muki1
:smajli ki se mu cedijo sline do popka:

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kaj naj vržem v pisker?
20.9.2005 13:37:45   
malika
Puranje zrezke v smetanovi omaki s gobicami, priloga riž

Ali pa :
-piščančja prsa nareži na zrezke posoli popraj in jih naloži v manjši pekač
-preko njih naloži rezine pršuta, pancete ali šunke
-preko tega daj še rezine sira
-prelij s sladko smetano, potrosi s origanom
vmes lahko podturiš tudi kakšno gobico

daj v pečico in peci 45 min

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...
Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?