|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 15:30:47   
eternety
Kaj mislite je boljše v kuhinji po tleh, ploščice ali parket? Je pa kuhinja, jedilnica in dnevna soba povezana v en prostor, zato se bolj nagibam k temu, da bi bil parket po vsem prostoru. Po drugi strani pa je parket bolj občutljiv, ploščice so bolj mrzle ... Prosim za vaša mnenja oz. izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 15:40:47   
blaža
jaz mam ravno tako združeno dnevno in kuhinjo z jedilnico ( skoraj 50 m kvadrat) v mes je štok in povsod je položen parket.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 15:53:58   
Anonimen
Jaz sem sigurno za ploščice v kuhinji ... sem videla že precej kuhinj, kjer je parket položen in ni najlepše, ko je po par letih že ves obrabljen ... ker itak je tisti pas pred kuhinjskimi elementi najbolj prometno obremenjen, pa voda kaplja dol pa kaj poliješ, ti iz rok pade. Lepše je že povsod parket, samo praktično je pa bolj, če je v kuhinji keramika ali kater drug manj občutljiv materjal. Itak se da pa tut ta prehod med enim in drugim tako lepo uredit, da prostor nič manj eleganten ne zgleda ...

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 15:55:24   
SaaS
Jaz imam tudi dnevno sobo, jedilnico, kuhinjo vse povezano, vse parket. In mi je super. Jaz ne bi dala ploščic v kuhinjo, predvsem ker se mi zdijo pretrde, če si predstavljam, da tam kar nekaj časa stojim...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 16:21:03   
Anonimen
ce imate povsod parjet, lahko date pod pult kak lep tekac. sama bi tako naredla.


pri nas mamo linolejuser posted image

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 16:24:45   
vanilla
Mi imamo vse v enem... kuhinja, jedilnica, dn. soba. V kuhinji so ploščice, ki potem preidejo v parket (ločnica narjena z alu letvijo).
Odločila sem se za ploščice zato, ker sem tako brez skrbi, da če mi kaj ostrega pade na tla, da se ne bodo poškodovale... ali če zlijem lonc vode..

Spodaj je fajn, če je talno gretje za pozimi. Mi ga sicer nimamo, ampak ga do zdaj še nisem pogrešala. Imam pač bolj debele copate, pa je user posted image . Lahko pa se da tudi kak tekač začasno ali za čez zimo, sploh če so mali otroci, ki so itak ves čas na tleh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 16:28:29   
neli365
Se strinjam z vanillo, najboljše so ploščice z talnim gretjem. Poznam pa ljudi ki imajo parket v kuhinji in bognedaj da kaj dol pade, ker se takoj pozna luknja itd.

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 17:42:36   
anckabancka
Mi imamo tudi dnevne prostore združene in povsod je parket. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 17:49:05   
Anonimen
neli, ploščice se pa lahko razbijejo_pa fuge tudi ni zabavno čistiti...

trenutno imamo ploščice, če bi se odločila ponovno, bi mogoče izbrala parket.
no, če že ponovno ploščice, potem s talnim ogrevanjem.

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 17:58:13   
Katy78
Mi imamo tudi dn. sobo in kuhinjo povezano in imamo parket, v kuhinji, ki je v obliki črke U, pa imam na tleh malo večji tepih in je super. Ko kuham, ga potegnem tja, kjer je kuhalna plošča, ko sem pri pomiv. koritu, ga potegnem tja, da voda ne kaplja na parket, ko pa na pultu, ki je na nasprotni strani, npr. režem zelenjavo, si ga pa tja potegnem. Jaz sem super zadovoljna. Mi je že marsikaj padlo na tla, pa ni prav nič več prask kot v dnevnem prostoru. Itak se praskam na parketu praktično ne moreš izognit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:13:00   
rija
jaz imam vse v enem, pa imam vseeno v kuhinji ploščice.....mi je sicer parket veliko, veliko lepši....samo pol ne tak praktičen....in potem bljak...hitro konča nek ogaben tepih na njem....user posted image
mam pa potem ploščice od parketa ločene z eno lajsno v alu barvi....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:14:16   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz imam vse v enem, pa imam vseeno v kuhinji ploščice.....mi je sicer parket veliko, veliko lepši....samo pol ne tak praktičen....in potem bljak...hitro konča nek ogaben tepih na njem....user posted image
mam pa potem ploščice od parketa ločene z eno lajsno v alu barvi....


user posted image user posted image user posted image  A greva na uno temo od TT? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:16:20   
rija
katy, kar ugasni se.

to JE MOJE MnENJE....in me čisto nič ne zanima, kak imaš ti....

niti ti ne pravim, da vrži ta  tepih stranuser posted image user posted image  .....potem bi lahko šel na TT temo....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:18:40   
Splišni
Meni so tudi ploščice preveč hladne že na pogled, tako sa mi imamo povsod parket.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:20:07   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: rija

katy, kar ugasni se.

to JE MOJE MnENJE....in me čisto nič ne zanima, kak imaš ti....

niti ti ne pravim, da vrži ta  tepih stranuser posted image user posted image  .....potem bi lahko šel na TT temo....


Joj no, bodi malo za hec. user posted image

Ko si ravno tu: a se dajo tisti nastavki od babyvaca, ki ga daš otroku v nosek, dokupit posebej? Enega mi je nečakinja izgubila, ta drugega mi je pa mulc med čiščenjem iz rok izbil in je padel na tla in je tam, kjer je stik, počil. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:26:55   
alička

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Meni so tudi ploščice preveč hladne že na pogled, tako sa mi imamo povsod parket.


Tudi mi, zaenkrat se čisto dobro obnese.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:30:07   
rija
piši mi na mail

info@babyvac.si
pa ti pošljem gratis user posted image

sicer pa če je kdo tukaj za hece.....sem itak jazuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:33:57   
tinaaja
evo, meni je tole super resitev.. samo draga :(
http://www.celenio.de/athos_ENG_HTML.html


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:34:16   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: rija

piši mi na mail

info@babyvac.si
pa ti pošljem gratis user posted image

sicer pa če je kdo tukaj za hece.....sem itak jazuser posted image


O super, ti pošljem mail. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:34:28   
Ksantipa77
Tud mi trenutno preurejamo stanovanje in sem bila pred isto dilemo. Po vsej verjetnosti bomo dali v dnevni prostor parket in v kuhinjo pluto. Poglej malo po netu, zdaj se dobi prav lepe plute pa še tople in trpežne so v primerjavi s parketom in ploščicami. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:36:00   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Ksantipa77

Tud mi trenutno preurejamo stanovanje in sem bila pred isto dilemo. Po vsej verjetnosti bomo dali v dnevni prostor parket in v kuhinjo pluto. Poglej malo po netu, zdaj se dobi prav lepe plute pa še tople in trpežne so v primerjavi s parketom in ploščicami. 


Ampak a ni pluta občutljiva na vlago oz. vodo? Mislim, a se ne napihne?

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:36:59   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

evo, meni je tole super resitev.. samo draga :(
http://www.celenio.de/athos_ENG_HTML.html




a je to kao neka umetna masa, na otip, sicer pa so plošlice?

sem gledala glih prejšnji teden...super na otip....


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:37:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Ksantipa77

Tud mi trenutno preurejamo stanovanje in sem bila pred isto dilemo. Po vsej verjetnosti bomo dali v dnevni prostor parket in v kuhinjo pluto. Poglej malo po netu, zdaj se dobi prav lepe plute pa še tople in trpežne so v primerjavi s parketom in ploščicami. 


Ampak a ni pluta občutljiva na vlago oz. vodo? Mislim, a se ne napihne?

A se plutovinasti zamaški pri flašah tut napihnejo? user posted image user posted image

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:42:07   
lana70
granitogrez in talno ogrevanje user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kuhinja - ploščice ali parket?
8.2.2010 18:44:34   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Ksantipa77

Tud mi trenutno preurejamo stanovanje in sem bila pred isto dilemo. Po vsej verjetnosti bomo dali v dnevni prostor parket in v kuhinjo pluto. Poglej malo po netu, zdaj se dobi prav lepe plute pa še tople in trpežne so v primerjavi s parketom in ploščicami. 


Ampak a ni pluta občutljiva na vlago oz. vodo? Mislim, a se ne napihne?

A se plutovinasti zamaški pri flašah tut napihnejo? user posted image user posted image



Mogoče sem mal čudno napisala. Jaz se spomnim, ko sem bila majhna, smo imeli v stanovanju v hodniku pluto na steni. Z bratom sva se igrala in sva polila vodo po steni in tam je postala pluta ful čudna, ne glih napihnjena ampak taka čudna no, ne vem ti povedat kakšna, pa še potemnela je na tistem mestu. Verjetno pa se je od takrat kvaliteta spremenila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Otroci
Ela123

Koliko otrok si želite imeti?

1 (10%)

2 (32%)

3 (42%)

4 (10%)

5 (3%)

6 ali več (4%)


Število vseh glasov: 442

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!