|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ločevalna dieta
3.12.2008 10:53:44   
Žaka
Ojla !

Včeraj zvečer sem se odločila, da danes začnem ločevalno dieto. V glavi sem si pošlihtala,da lahko par 10 kg :-) spravim dol. Imam namreč 72 kg. Full si želim. Danes imam beljakovinski dan. Tako,da bo kosilo jogutr in večerja. Bi bila pripravljena še katera z mano ?????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ločevalna dieta
3.12.2008 11:00:09   
Anonimen
Ne,ker bi bla s tabo samo ene 2-3 dni potem pa bi spet gresilauser posted image Nisem karakter-tebi pa srecnouser posted image

< Sporočilo je popravil mašolinka -- 3.12.2008 11:01:08 >

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ločevalna dieta
3.12.2008 11:09:02   
seny
Žaka z veseljem se ti pridružim ...Tudi jaz sem potrebna spraviti dol minimalno 10 kg.Sama sem že večkrat poskušala pa nič ...mogoče bo tko boljš , se bova lahko mal spodbujale.Imam pa 68 kg , pred nosečnostjo sem jih imela pa 54 , tko da ...skrajni čas.No tko , danes jogurt al pa sirček - to je super.Največje težave bom imela s sadnim dnem , ker nisem kakšna velika ljubiteljica sadja...Ampak upam , da bo šlo.lp

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ločevalna dieta
3.12.2008 11:22:05   
Žaka
Seny user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image full sem te vesela.:-) Greve v boje za dobro postavco.:-) Tako kod sem rekla danes bom jedla jogurt. Jutri pa bom jedla kuhan krompir in solato. 

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ločevalna dieta
3.12.2008 11:36:26   
seny
Tudi jaz sem vesela..Upam , da nama bo ratal.Joj, kok sem vesela.Ti zvečer sporočim , če mi je ratal sam ob jogurtih, drgač si bom pa še kakšen košček sira privoščila.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ločevalna dieta
3.12.2008 11:56:09   
end1
jaz hujšam po tem ko sem bla v Poreču pri Raushu in mi je pomagal s hipnozo. Sedaj pa o hrani vedno razmišljam, jem štirkirat na dan po ful malo in ko pojem sem sita. pomaga!!! 

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ločevalna dieta
3.12.2008 11:57:10   
blaža
user posted image user posted image user posted image  da ste se lotle. jaz sem skoraj tri mesece nazaj končala in se znebila 10 kg. Kar pogumno!


Seny, na beljakovinski dan lahko ješ ali jogurt, ali meso ali sir in ne smeš mešat, zvečer pa enako, samo manj in brez polnozrnatega kruha. tudi meso in sir ne smeš kombinirat.

(odgovor članu seny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ločevalna dieta
3.12.2008 12:29:59   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: end1

jaz hujšam po tem ko sem bla v Poreču pri Raushu in mi je pomagal s hipnozo. Sedaj pa o hrani vedno razmišljam, jem štirkirat na dan po ful malo in ko pojem sem sita. pomaga!!! 


Imaš ZS..

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ločevalna dieta
3.12.2008 12:51:15   
bati


želim vama srečo....user posted image user posted image user posted image

tudi jaz sem imela v mislih to dieto....ampak se nism spravila nekak ....mam 61kg....pred nosečnostjo sm pa mela 53kg....-8 še....ampak sm ukinla nočno pojedino...tko da sm pozitivna da bo tud teh 8kg šlo...pa obroke mam manjše vendar nism lačna ker velik tekočine spijem....

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ločevalna dieta
3.12.2008 13:16:32   
piule
punce pa ne zdaj pred prazniki se matrat ker itak boste grešile,kaj ni 1.1.09 bol lep datum?????

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ločevalna dieta
3.12.2008 19:55:18   
seny
Evo , pa je prvi dan minil čist brez težavuser posted image user posted image .Jutri pa krompirček in solatka...pa mal manjši obrok kot sem jih vajena.Se že kar lažjo počutimuser posted image user posted image .Žaka kako pa pri tebi ?



(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ločevalna dieta
3.12.2008 20:12:26   
Žaka
Ojla!

Tudi meni je ta dan uspel brez težav in pregreškov.:-)

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ločevalna dieta
3.12.2008 20:19:07   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: seny

Žaka z veseljem se ti pridružim ...Tudi jaz sem potrebna spraviti dol minimalno 10 kg.Sama sem že večkrat poskušala pa nič ...mogoče bo tko boljš , se bova lahko mal spodbujale.Imam pa 68 kg , pred nosečnostjo sem jih imela pa 54 , tko da ...skrajni čas.No tko , danes jogurt al pa sirček - to je super.Največje težave bom imela s sadnim dnem , ker nisem kakšna velika ljubiteljica sadja...Ampak upam , da bo šlo.lp


Ko imaš sadni dan lahko ješ zraven tudi zelenjavo. Vsaj jaz sem jo, pa sem lepo shujšala. Raje zelenjavo, kot pa da zaradi tega ker ti sadje ne paše grešiš in ješ kaj kar sploh ne paše.

(odgovor članu seny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ločevalna dieta
4.12.2008 19:48:55   
seny
Pa gre še en dan proti koncuuser posted image user posted image .Če bo šlo tako naprej , bo super-sploh nisem lačna in tudi želje po drugi hrani nimamuser posted image .

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ločevalna dieta
5.12.2008 17:02:09   
florita
Jaz grem s tabo, imam sama namreč točno 72 kg, kot ti....se ti pridružim....

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu seny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ločevalna dieta
5.12.2008 19:48:09   
Žaka
No,pa je spet en dan v kraju.:-) Danes sem imela makarone in sladko za večerjo.:-) Jutri pa sadje,sadjeuser posted image . Kako pa z vami ?


(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ločevalna dieta
5.12.2008 21:43:30   
seny
Te dni mi je šlo ...sam jutri - sadje ....jao,jao meni , bom vrjeten kar z zelenjavo , tako kot je Lianna svetovala , mi bo šlo sigurno lažje.Kolegica mi je pa svetovala kuhana jabolka in to še topla poješ v času kosila , pa pol baje nis nič lačen( čudežno).Sam pr men to ziher ne bo palilo.Torej jutri sem na zelenjavi.user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ločevalna dieta
6.12.2008 14:28:24   
Žaka
No,punce danes smo pa na zelenjavni.:-)  Jaz sem si za kosilo skuhala plehko cvetačno juho ( bolj voda :-)) Zvečer pa mandarine

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ločevalna dieta
6.12.2008 17:51:17   
seny
Jaz pa komaj čakam jutri , kar že zdaj bi šla spat.Res je to najtežji dan - vsaj meni.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ločevalna dieta
7.12.2008 21:17:47   
Aysha
ciao punce, bravo da ste se odločle!! user posted image user posted image user posted image  
jaz in mož sva to dieto delala pred dvemi leti (jan 2007, za poroko he he) in sva res zdržala 3mesece. shujšala sem 9kg (mož 11) in se res ful dobro počutila. držala sem se receptov iz knjigice, ki sem jo kupila v trafiki: 90 receptov za ločevalno dieto. najtežji je vodni dan, vse ostalo kar gre. pol se v bistvu tako navadiš, da še en lep čas po dieti ješ na ta način :)

rada bi jo ponovila, a ne vem če je to priporočljivo, ker še dojim. Erik user posted image  je zdaj star 3 mesece. mogoče bi zdaj raje počakala, da začne vsaj s kakimi sokovi...

me pa kar mika, da bi se vam pridružila, ker je v družbi veliko lažje :)

želim vam veliko uspeha!!user posted image

(odgovor članu seny)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ločevalna dieta
8.12.2008 18:33:17   
seny
Aysha a to vpliva na dojenje , ker jaz namreč tudi polno dojim ??user posted image user posted image Sicer za enkrat je še vse ok , no ampak je komaj en teden od tega , kar sem začela z dieto.Mleka nebi rada izgubila zarad svojga hujšanja , vsaj še en mesec bi rada polno dojila , pol bom pa tko, al tko počas GH uvajala.

(odgovor članu Aysha)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ločevalna dieta
8.12.2008 18:37:27   
seny
Žaka , kako gre.Jaz sem se včeraj mal prekršla z miklavževim bonbončkomuser posted image user posted image .Ma me je tko lepo gledal tam na mizi , da se nisem mogla upret , no danes pa nisem nič grešilauser posted image user posted image .Veš pol mi je blo pa tko hudo , počutila sem se kot en velikuser posted image .

(odgovor članu seny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ločevalna dieta
9.12.2008 20:50:31   
Žaka
No.....jaz se nisem še nič pregrešila. Jutri pa spet sadje.:-)  In prvo vaganje....da vidimo Seny zdaj je že jutri 7 dan. Poročaj če je šlo kaj dol....

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ločevalna dieta
10.12.2008 9:52:44   
zmajči25
Evo ženske, da vam dam malo spodbude.....
Jaz sem na ločevalni od marca 2008 in sem shujšala 25 kg user posted image ! Sedaj sicer nisem več strogo po dnevih (nimam točnega zaporedja dnevov belj., škrob, OH, sadje), ampak sem sedaj bolj po občutku, kar mi najbolj paše jest tisti dan. Zjutraj do 12h obvezno samo sadje, potem kosilo (največkrat meso in zelenjava, ker sem mesni tip), zvečer pa spet nekaj malega: jogurt s kosmiči, kakšno sadje, včasih (ko me daje PMS) pojem tudi kakšen piškot ali košček čokolade. Izogibam se krompirja, riža in kruha, sladkem se ne morem čisto upreti, vendar v majhnih količinah. Če me med obroki daje lakota pojem kakšno sadje. Aja, še to: zvečer po 18h ne jem ničesar več (izjemoma če smo na kakšnem praznovanju, roj. dnevu, ...). Sej v bistvu sploh ni težko, ko pa pridejo rezultati pa si itak najbolj srečen na tem svetu.
Tako da: kar pogumno, vztrajajte, boste videle da bodo rezultati kmalu vidni!user posted image user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ločevalna dieta
11.12.2008 17:23:24   
Žaka
Kje ste zdaj ? Seny ????? Kaj zdaj ? Jaz sem shujšala - 2 kg.user posted image user posted image

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?