|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročna torta
21.8.2011 19:57:29   
pijika
Pozdravljene!!
Mene pa zanima če je že katera kdaj naročila torto v slastičarni Sladkač? Zanima me predvsem če je dobra in kakšne približno imajo cene.?? Jaz bi naročila torto za okoli 100 ljudi.
Hvala za odgovore!!


_____________________________

Mala navihanka Pija 3.3.2005
Mali navihanček Tjaž 25.9.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poročna torta
21.8.2011 20:12:15   
Klara-1
Ja, jaz sem jo pri njih naročila predlani. Okusi so noro dobri, tako da sem se precej časa odločala kaj bi izbrala. Cena pa za 90 kosov okoli 300 EUR.

(odgovor članu pijika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poročna torta
21.8.2011 22:47:53   
Nika v službi
Sladkač dela dobre torte, ampak niso ravno za "dol past", no vsaj za moj okus ne. Poročne sicer njihove še nisem poskusila, sem pa zato že kar nekaj njihovih rojstnodnevnih tort. Zelo solidno, ampak so še kje boljše torte za moj okus.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poročna torta
22.8.2011 5:42:02   
neanja duo
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Sladkač dela dobre torte, ampak niso ravno za "dol past", no vsaj za moj okus ne. Poročne sicer njihove še nisem poskusila, sem pa zato že kar nekaj njihovih rojstnodnevnih tort. Zelo solidno, ampak so še kje boljše torte za moj okus.


....pa predvsem cenejše...
Mislim,da je na kos 2,5eur+dekoracija(cena).Če ni celo 3,5 eur....

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poročna torta
22.8.2011 9:48:42   
2.2.
omg kakšne cene....v našem kraju če bi mu zaračunal toliko bi te samo pogledali....saj zato pa naročajo določeni pri nas, pa magar prevozijo celo slo. 

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poročna torta
22.8.2011 10:58:09   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

omg kakšne cene....v našem kraju če bi mu zaračunal toliko bi te samo pogledali....saj zato pa naročajo določeni pri nas, pa magar prevozijo celo slo. 


In kje je to, da moraš prevoziti celo SLO?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poročna torta
22.8.2011 11:55:34   
moci
midva sva imela poročno njihovo. dobra je, lepa tudi. samo ni pa nekaj WOW.

se strinjam, da obstajajo boljše in cenejše. in ne, ne vem kje.
sladkač si je en tak renome ustvaril.
je pa gospa grozno prijazna, fajn. to pa

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poročna torta
22.8.2011 13:07:43   
2.2.
jaz ne prevozim ampak delam v tem in ljudje pridejo in naročijo, ker so drastično cenejše kot pa ponekod. sicer je pa stvar okusa. in stranka prevozitudi po 200km če je potrebno.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poročna torta
22.8.2011 21:24:52   
pijika
2.2. In kje je to?? user posted image
Midva se za torto še odločava!! Zelo bom hvaležna za kakšen cenejši predlog!! user posted image



_____________________________

Mala navihanka Pija 3.3.2005
Mali navihanček Tjaž 25.9.2009

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poročna torta
22.8.2011 22:21:21   
Nika v službi
Ja, 2.2., napačno si me razumela.user posted image Kje je to, kamor se nekateri vozijo tudi po več 100 km?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pijika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poročna torta
22.8.2011 22:33:12   
principessablu
jaz sem mela ravnokar za mami za 50 ljudi ,cena 100evrov,zelo dobra,sočna,kakršno hočes po obliki...gospa jih dela doma,je iz domžal,je prava mojstrica..da o njenih kolačkih ne govorim...orgazmični...za vse obletnice mi ona dela in naravnost fantastično...če rabis cifro,mi piši na zs..

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poročna torta
25.8.2011 18:40:57   
nusi
meni je všeč od pecivo Hribar, poleg tega, da meljejo svojo moko, ne uporabljajo umetnih barv... gospa sama naredi na roko, kakršno želiš in ti jo tudi pripeljejo kamor želiš. meni so njihove torte zakon, ker so res še najbolj podobne domačim, samo lepše user posted image

(odgovor članu pijika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poročna torta
25.8.2011 22:52:13   
Nika v službi
Ma zakon domače torte dela naša RR-jevka Pety78 oz. Torte z Gorenjske. Preverjeno odlično, tako okus kot izgled.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poročna torta
17.3.2017 10:52:30   
mpritr1
Zanimivo - poročno torto lahko naredite sami doma: http://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/torta/porocna-torta-jo-lahko-naredite-kar-sami-doma/

(odgovor članu pijika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poročna torta
21.1.2019 14:48:02   
mpritr1
Sicer pa je najbolje, da pridobiš nekaj ponudb preverjenih slaščičarjev in se potem po degustaciji odločiš. Tukaj pa lahko vidiš povprečne cene za poročne torte, slike, ideje, trende, itd...
https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/porocna-torta/porocne-torte-vrste-cene-trendi-2019-cakepops-cupcakes-moderne/

(odgovor članu mpritr1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?