|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rizeva sluz
28.2.2005 7:36:26   
dory
Iskala sem po receptih pa v temle forumu,pa nikamor ne najdem recepta za rizevo sluz..mi ga katera lahko zaupa?

Hvala in lp

teja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Rizeva sluz
28.2.2005 9:44:08   
Seven*
Rizeva sluz je riz kuhan na vodi. Kuhas ga tako dolgo, da zasluzi in se razkuha. Mora pa biti oni navadni riz, ne kaksen dolgozrnati ali polnozrnati.. Pa seveda ga ne solis. Bljak. Je pa dober pri driski..

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Rizeva sluz
28.2.2005 9:45:19   
Anonimen
riževa sluz

pripavimo jo iz 10dag neglaziranega(??) riža. dobro opran riž čez noč namočimo v 1l hladne vode in naslednji dan ga v tej vodi kuhamo 30 ddo 45 minut, dokler ne začnejo zrnca riža razpadati. potem odlijemo vodo, riž pretlačimo in spet zalijemo z vodo, v kateri se je kuhal riž približno do 1l skupne količine.


Če ti kaj ppomaga.:zmeden:.prepisano iz ene kuh. knjige.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Rizeva sluz
28.2.2005 10:19:42   
Mojca P.
V dm pa od alnature lahko kupis rizevo sluz v skatli in pac sledis navodila na njej. Pravzaprav das te kosmicke v adaptirano mleko, lahko postrezes z zlicko ali v flaski. kuhat ni nic treba in mi jo uporabljamo vcasih tud samo za zgoscevanje kaksnih kasic.
Ful prakticno in totalno nezahtevno.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Rizeva sluz
28.2.2005 21:12:43   
Annny
Ja, mi tudi uporabljamo Alnaturino riževo sluz (kosmičke)- super!!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Rizeva sluz
28.2.2005 22:27:10   
andrejaz
A mi lahko katera napiše kaj je razlika med riževimi kosmiči in riževo sluzjo.:ups:

Midva sva šele 1 teden nazaj začela z gosto hrano, tako da nimam še veliko pojma.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Rizeva sluz
28.2.2005 22:41:10   
Jančika_
Na teh kosmičih od Alnature piše pravzaprav sluz iz naravnega riža (Naturreisschleim). Mi uporabljamo samo to, tako da se sploh ne sprašujem, če je kakšna razlika, ker tudi jaz nimam pojma, tole pa se obnese.:)-

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Rizeva sluz
1.3.2005 8:36:31   
Mojca P.
andrejaz,
mi imamo tudi od Milupe rizeve kosmice, pa nismo zadovoljni. Pise, da se lahko pripravijo na flasko ali na zlico. Za zadnje pa porabis pol skatle. V bistvu imajo okus po moki, izpade pa kot ful gosti aptamil. Naredijo se neke grudice in tud na flasko ne gre najbolj pit. Ziga jih ne mara najbolj, rizevo sluz pa vedno zmaze. To lahko pripravis na flasko ali na zlico, super je tudi za zgoscevanje kasic.

Priporocam rizevo sluz!:rozica:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Rizeva sluz
3.3.2005 18:06:57   
DeVilla
Kaj pa riževa moka? V bistvu je zmešana z vodo za gostit juhe oz. za puding naredit..

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...
Idealen obrok za veliko železa v nosečnosti
Železo je nujno potrebno in ga je ob primanjkljaju v nosečnosti potrebno dodajati. Pri povečanju zaloge železa si lahko ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?