|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vztrajne-35.dan (Š)
4.6.2006 8:42:34   
Urša
Kaj bo pa danes dobrega?
Pri meni sta bili 2 breskvi, za kosilo bo rižek in pečena zelenjava, za večerjo pa solata iz koruze, fižola, paprike in čebule.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vztrajne-35.dan (Š)
4.6.2006 9:40:16   
Teni_
Jutro. Po včerajšnjemdnevu spet na starih tirnicah. danes bo pri meni pečen krompir, moja2 pa dobita zraven pečene perutničke.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vztrajne-35.dan (Š)
4.6.2006 10:15:20   
Tejči
Hojla,

jaz sem pa danes čisto hin-mi mala ni pustila spat in sem tak user posted image user posted image , rabim zobotrebce, da mi oke gor držijouser posted image  Zjutraj sem bila zato tako švoh, da sem si privoščila kakav (z 0.5 mlekom), sedaj bom pojedla nekaj jagod, za kosilo bo pa pečen krompir in pesina solata, za večerjo pa bom prvič pekla pomfri v pečici-upam, da bo mi ratal in bo užiten.
Moram pa priznat, da mi je volja do hujšanja malo padla, malo zaradi tega ker kilce stojijo, malo pa zato ker imam grozen apetit, pa tudi zato, ker se morem za tečen izpit učit in sem navajena, da zraven vedno nekaj glodam

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vztrajne-35.dan (Š)
4.6.2006 10:17:26   
CosmoGirl
Sončeeeeeeeeeeeeeeeeeek user posted image user posted image user posted image Jutro, punce!

Tkole bo dons:
Z: kava, hruška
K: pražen krompir, juhica, solata
V: ne vem... verjetn kak riž al pa neki...

Fuuuul uživite sončka dokler je! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vztrajne-35.dan (Š)
4.6.2006 11:23:34   
dory
Evo se jst..

Z: kava z mlekom
K: tenstan krompir + skleda solate
V: sadje

(odgovor članu CosmoGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vztrajne-35.dan (Š)
4.6.2006 11:41:11   
Tejči
teja. zakaj pa ti za večerjo vedno ješ sadje?? Nisi nič lačna? Pa kile ti vrjetno tud gredo fejst dol, kaj? Joj, jaz ne bi vzdržala.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vztrajne-35.dan (Š)
4.6.2006 12:49:35   
Pobalami
Živjo,

Tudi jaz sem čisto zaspana že tri dni. Po mojem od vremena.
Danes bom jedla rižoto, zvečer pa fižol. Meni se tudi zdi, da kile stojijo.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vztrajne-35.dan (Š)
4.6.2006 19:22:49   
anitaz
Evo še mene:

Z: kofe (pa dva koščka mortadele user posted image )
K: prebranac + kruh + solata
V: mičken prebranca



(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vztrajne-35.dan (Š)
4.6.2006 20:43:58   
amy26
dober večer, danes sem imela

Z: kava + banana
K: pečen krompir + zel.solata
V: mal jagod

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vztrajne-35.dan (Š)
6.6.2006 19:54:38   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

teja. zakaj pa ti za večerjo vedno ješ sadje?? Nisi nič lačna? Pa kile ti vrjetno tud gredo fejst dol, kaj? Joj, jaz ne bi vzdržala.



no da naus rekla,da sem vaznauser posted image ...sadje ma velik fruktoze,torej kile od tega tud ne morjo dol letet...in pri meni niso, pa tud lacna nism bla...prve tri tedne moje diete sem se drzala jedilnikov in takrat mi je slo najbolj dol..pol pa sem zacela s sadjem se mi je ustavlo, sla kila pa pol gor...zej grem spet nazaj na stare tire.....bomo vidl :)...baje telo lazje prebavi hrano,sadje pa kao vreuser posted image ...no zgleda ni vse v sadjuuser posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?