|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vztrajne - 37 dan ( vitamini )
6.6.2006 6:48:35   
dory
Jutro..dezeven, mrzel a vseeno:)

Z: kava z mlekom + cezana
K: kuhana zelenjava,da se mal pogrejem
V: neki od sadja...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vztrajne - 37 dan ( vitamini )
6.6.2006 10:07:03   
Urša
Dan!
Jst mam pa banane, češnje, nektarine in juhico si bom skuhala.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vztrajne - 37 dan ( vitamini )
6.6.2006 10:35:21   
Tejči
Hojla,

jaz mam doma tudi polno sadja, pa zelenjave in kar se mi bo zluštalo bom popapcala. Pa ne morem verjet-na tehtnici so se kile danes celo premaknile navzdol za 300guser posted image

Fajn se mejte in lepo se grejteuser posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vztrajne - 37 dan ( vitamini )
6.6.2006 11:54:18   
amy26
pozdravček,

jaz sem spila jutranjo kavico, pa pol pojedla pomarančo
za kosilo bo pa zelenjavna juha
V: jabolka

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vztrajne - 37 dan ( vitamini )
6.6.2006 12:09:31   
CosmoGirl
Evo mene še tuki... hehe...

Z: kava, banana
K: tople kumare
V: sadje (bomo še vidli kwa)

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vztrajne - 37 dan ( vitamini )
6.6.2006 12:49:19   
tinadvojčica
Joj jaz sem pa zdaj imela maturo in v bistvu skoraj nič nisem bila tukaj in sem pozabila na vodni dan.Zdaj pa ne vem kaj naj naredim ali naj kar nadaljujem normalno ali naj imam zdaj vodni dan?

Sem pa zelo smotana ker grem zdaj že drugo rundo pa kar pozabim....

(odgovor članu CosmoGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vztrajne - 37 dan ( vitamini )
6.6.2006 13:49:01   
anitaz
Jutro se je dobro začelo: s kavico in banano, kosilo pa polomija. user posted image  Je moja mami dons nardila kosilo za Tjašo, pa nisem mogla gledat,ker sem bla fuul lačna. In sem pojedla mal rižotke pa okisane kumare user posted image   UUUU kolk je pasal user posted image user posted image  Sicer se pa ne sekiram kej dost...bom pa tolk kasnej pač dosegla željeni cilj. user posted image  

Zdele pa pijem spet pijem kofetek pol bom pa še kakšno banano al pa jabolko pojedla.

Lep dan še naprej!user posted image


(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vztrajne - 37 dan ( vitamini )
6.6.2006 14:16:59   
tejčica
Pozdravljene punce!

Ste že vse omamljene od vitaminčkov?user posted image  Meni je šele sedaj uspelo pojesti prvo sadje danes, jedla pa sem češnje. Pripravljena imam še jabolka in banane, za večerjo pa si bom šla spet malo češenj nabrat.

Ta teden bom spet morala malo dneve zamenjati oz. bom grešila. V petek in soboto bom na seminarju in bom jedla kar bomo pač dobili. Saj se sploh ne bi sekirala če ne bi bil v soboto ravno sadni dan. Imam pa že rezervni plan. Sobotni sadni dan bi imela že v četrtek (namesto rednega Š dneva), v petek bom zjutraj doma jedla sadje, potem sem pa do sobotne večerje prepuščena hrani ki nas bo čakala. Poskušala bom pa vsaj približno skombinirati pravilni obrok. Vse je odvisno od izbire.

Uživajte v sadju danes!

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vztrajne - 37 dan ( vitamini )
6.6.2006 17:00:51   
manu
Dober dan punce.
Ponovno se vam oglašam. Sem že nazaj z dopusta. Vaga je pokazala enako kot preden sem šla na dopust. Torej - 6 kg . Lep dan vsem in se beremo naprej.user posted image  

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vztrajne - 37 dan ( vitamini )
6.6.2006 17:49:23   
amy26
pri meni je sprememba pri večerji, ne bodo jabolka ampak lubenica user posted image  jo je moj prinesel pa še slastne velike češnje user posted image  ki pa bodo jutri.

(odgovor članu manu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vztrajne - 37 dan ( vitamini )
6.6.2006 19:58:45   
bonika
jaz sem pa za zajtrk jedla češnje, za kosilo pa zelenjavno juho, tehtala se pa ta teden nisem, ker mi je crknila baterija v tehtnici, pa itak ne vem, če je šlo kaj dol. se počutim ful napihnjeno. user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?