|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bikini 2007-5.dan beljakovine
19.1.2007 15:02:38   
trixi
oooj,
kje ste vse?Če bomo tako hujšale kot pišemo boljše da se letos ne prikažemo na plažahuser posted image

no, jaz danes jem:

Z:banana, kava
M:jabolko
K:dva jogurta
M:kapučin
V:pečena paprika s sirom

čau

p.s. na mini bikini poteka zanimiva debatauser posted image se morjo eni praskat kjer jih ne srbi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bikini 2007-5.dan beljakovine
19.1.2007 16:07:49   
MatMaj
Halo.

A lahko nekaj vprašam? A ni ena rekla, da bo dalal vsaj en dan prej gor recept za naslednji dan? Namreč jaz ne poznam dijete in nimam knjige, tako da sploh ne vem kaj naj jem...user posted image
Ali pa naj vse skupaj pustim? Pa tako sem že cel teden vesela. Sicer pa če nebom nič jedla, bom tudi kako kilo verjetno izgubila, a ne?
Saj vem, da verjetno tudi nimate časa, da bi tu gor pisali kaj je treba jesti, ampak se mi zdi, da je nekdo napisal, da bo to objavljal! 

Ja nič, bo treba v jago po knjigo!!user posted image

_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bikini 2007-5.dan beljakovine
19.1.2007 16:24:59   
trixi
ja Evii je to rekla, sej je tudi dala ene par receptov gor, zdej pa ne vem kam se je zgubila, da ne kje na skrivaj grešiuser posted image

načeloma ješ

1.dan:beljakovine
2.dan:OH
3.dan:škrob
4.dan:vitaminski-sadje, zelenjava

to ponavljaš 28 dni, 29 dan je post-voda, kakšen čajček brez sladkorja.In tako do konca 90 dni.Samo jaz se tega ne držim tako strogo, meni je bolj pomembno to, da imam redne obroke, pa da se ne bašem glih z vsem ki mi pride pod roke

čau

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bikini 2007-5.dan beljakovine
19.1.2007 16:27:42   
trixi
Aja, še to, če ne boš nič jedla, boš dosegla ravno obratno kar želiš.Ker telo bo razumelo, da takrat ,ko končno dobi hrano je treba naredit zalogo za hude čase in bo še slabše

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bikini 2007-5.dan beljakovine
19.1.2007 17:39:05   
Eviii
evo še mene tle.
ja, res sm obljubla, da bom dala recepte gor. samo pol sm vidla, da itak vsaka je po svoje, in sm jih nehala dajat gor. bom pa spet začela. če se strinjate, bom kr odprla teme za par dni naprej, pol pa pišemo pod tisti dan, ki paše. žal doma nimam neta in morem hodit k mojim se švercat...
drugače pa sm jst full zadovolna. grešim bol malo. moej stanje: prejšni petek sm mela 62,3 kg (bajsa pujsasta debela), v pondeljek sm dieto štartala s 60,2 kg, danes sm jih pa navagala 58,1 user posted image user posted image user posted image . očitno je res ta prva očiščevalna kura tle. no, sm pa malo prej popapala en mičkin košček panettona (pince). pa ne bom nič jedla vičirje. pol grem pa na degustacijo vin s pupami... bom jutri pridna in kej man pojedla.
včiri sploh ni blo tko slabo, kot sm si predstavljala. s sadjem se da prou lepo živet.
no, zdej grem pa počasi poiskat recept za jutri in ga napisat, da boste lahko kej kuhale. jst se kr držim po knigi. danes nism bla ravno navdušena nad menijem...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bikini 2007-5.dan beljakovine
19.1.2007 19:26:01   
MatMaj
Trixi in Eviii, hvala lepa.... Se bom že znašla. Ja veš Eviii jaz pa sem se odločla, da se bom tega resno držala in sem kar vsak dan iskala te recepte. Tako, da sem zdaj točno morala vprašat al kaj bo ali ne bo...user posted image
Sem pa vesela, da jih boš pisala. Bom kar pridna in bom shujšala, saj mi je ati lani kupil krasne kopalke in sem bila lani v njih bljakuser posted image user posted image user posted image . Mi je kar nekaj viselo čez njihuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Letos pa hočem bit zakon.user posted image user posted image user posted image

Hvala lepa.

LP

_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bikini 2007-5.dan beljakovine
19.1.2007 22:35:15   
taja27
oj,
evo še mene. jst pa mal grešim, ampak s tisto hrano, ki je ta dan na sporedu. ne morem bit lačna, zato rajš neki malga popapcam, ko pa da bi se pol nažrla čist mim. sm pa štartala z 70, danes zjutri je blo pa 67,9. sploh ni tko slabo. torej tudi če bom malo grešila, je še vedno čudovito proti tistm od prej - nažiranje.

sm pa žačela mal migat. včeri sm bla prvič na trebušnem plesu. sm si predstavljala, da je bolj na izi (vsaj tko k gledaš, zgleda ful lahko) pa sm bla pol tolk prepotena, ko da bi bla na fitnesu. sm vsako mišico posebi čutla. super. sm čist not padla. zdejle grem pa 'pravo' muziko iskat po netu. aja, pa še to. me je možek, že sprašval, kdaj bom kej pokazala oz. kdaj bom njemu kej zaplesala. pa sem povedla, da takrat, ko bo15 kg dol.user posted image  zdej pa še on navija za dieto.

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?