|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolezen rok,nog in ust
3.8.2008 13:05:33   
*piškotek*
Nekaj me zanima, pa ne vem, upam da sem napisala pod pravilno temo.

Zanima me če kdo kaj ve o tej bolezni, kako se jo zdravi? Jo je že kdo imel? Baje jo lahko dobijo samo otroci? Prosim za kako informacijo, hvala.

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolezen rok,nog in ust
3.8.2008 13:41:32   
Anonimen
To je kar pogosta bolezen pri otrocih. Nekaj je bilo napsianega že tukaj: http://www.ringaraja.net/forum/m_1112239/mpage_1/key_bolezen%252Cust/tm.htm#1112929

(odgovor članu *piškotek*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolezen rok,nog in ust
3.8.2008 14:26:47   
tabi
Ja naša tamala 9 mes. je to fasala v petek sam na srečo nobene vročine papa tut normalno.Tudi ta večji je to dal skozi ko je imel 9 mes.Moj pa lani pri 36 letihuser posted image .Nič hujšega samo kak teden se izogibat otrokuser posted image .Zdravila pa tut ne obstaja

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolezen rok,nog in ust
3.8.2008 14:32:31   
moci
mi smo jo ravnokar preboleli. nas je zdravnica poslala na infekcijsko, kjer so ugotovili, da ima zraven še eno virozo. sama bolezen - imenuje se bolezen dlani, stopal in ust, pa precej hitro mine, mala je bila uboga, ker jo je srbelo in ni mogla jesti.
jaz sem jo kopala po pol ure, ker ji je res pasalo. v vodo sem dala še čisto malo morske soli in justovega olja 31. izpuščaje smo mazali s tea tree kremo, pa na infekcijiski smo dobili claritine, da je manj srbelo.
ni prijetno, ampak hitro mine, boš videla. user posted image

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolezen rok,nog in ust
3.8.2008 16:03:47   
Anonimen
Prvič slišim. user posted image  Podobno slinavki, al kako?

In kako fašeš to bolezen? user posted image

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?