|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prometrium
14.7.2007 12:44:08   
amor real
Pozdravljene!

Čakam na histero in laparoskopijo v oktobru. Moj ginekolog mi je včeraj naročil naj začnem jemati prometrium 2 kapsuli na dan 10 dni, ker moja user posted image  spet zamuja. user posted image  pa sigurno nisem.
Zanima me, če ga lahko jemljem oralno (kot aspirin npr. user posted image ) al moram vaginalno, pa čeprav hočem samo sprožit user posted image . V navodilih razumem, da lahko tudi oralno. Imate izkušnje s tem?


Hvalaaaaa

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 21.7.2007 14:35:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PROMETRIUM
14.7.2007 12:55:25   
Anonimen
Mislim da lahko jemlješ tudi oralno, saj je učinek isti. Edino veliko punc se je tožilo, da jim je ob oralnem jemanju bilo slabo in se jim je fejst vrtelo. 

(odgovor članu amor real)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PROMETRIUM
14.7.2007 12:57:29   
rija
tem tegobam se izogneš, če ga jemlješ zvečer pred spanjem....jaz sem na ta način jemala bromergon, ker sem bila sicer hin

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PROMETRIUM
14.7.2007 13:04:02   
neni
Zdravo!

Meni je Reš rekel, da se vaginalno izloči več hormona v območje maternice, ker ga pri oralnem jemanju jetra že predelajo, zato sem ga jemala vaginalno, čeprav mi je bilo zoprno, ker se je cele mesece cedilo iz mene.
V navodilih pa res piše, da se ga lahko jemlje na oba načina.

Veliko sreče in čimprej M.

lp neni

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?