|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moja izkušnja
12.1.2009 19:08:18   
ANABOJAN
Drage moje uspelo nama je!
Po letu in pol sva noseča!!!

Ker vem kako so mene zanimale tee drugih sem se odločila da vam napišem svojo zgodbo.

Skratka kot sem že omenila ta ciklus sem prvič na ovulacijskih litičih zaznala ovulacija in sav bla full pridna vsak dan in tudi 2x na dan.....
Na lističih sem jo zaznl 29. 12. in sva bla teden dni pridna / vsak dan!
2.1. sem opazila rahlo vlečljivo sluz, ki je imela par nitk krvi, in sicer ko sem šla na stranišče na vodo.

takoj po tem se čutila že špikaje v predelu jajčniov, na eni in darugi strani in vmes.
Bolj sem bila utrujena ( čeprav bi to lahko pripisala bilo čemu)
kava mi se je fulll pila (tudi do 4 na dan)
špikanje je bilo na dnevni bazi
nič slabosti
samo glavoboli od jutra do večera, sedaj imam že zgago, obvezno vsak večer!!!!
tets sem naredila prvič v petek (torej 26 dan ciklusa) in sem že videla črtico 0first sing, popoldne sem nardila še BC in FS, oboje pozitivno / rahle črtice a se jih je na dobri svetlobi videlo ( drugače je pri teh testih vedno čista belina).pote sem ga delal v sobot in je bila črtica enako močna, v nedeljo malnkost močenješa, danes zjutraj pa že precej intenzivna. Popoldan sem naredila še CB in je bil precej jasen in srednje intenziven plus!!!

Ker sem že dobila vnetje sem se naročila k G in so me takoj vzeli!
G. me je pomiril in mi pokzal vrečkico, oziroma kje misli da se nosečnost začenja.....
krasn občutek in imam ponovni pregled čez 3 tedne, če bo seveda do takrat vse OK!

Tako če pa ima še katero kako vprašanje pa kar dobrodošlo.....
uspelo vam bo, samo verjeti morate!

Ana




_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moja izkušnja
12.1.2009 19:11:04   
ursa30
super, čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moja izkušnja
12.1.2009 19:25:20   
Massa26
O čestitke!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moja izkušnja
12.1.2009 19:25:31   
divans1
Čestitke iz vsega srca!!! Bravo!!! Ja mam kr dost vprašanj!! Kako vama je ratalo, men se to zdi že res skoraj nemogoče. Jst sm danes dobila tečko in morm  it drugo sredo, to je 10.dan ciklusa h ginekologinji, da mi bo začela spremljat ovulacijo, čeprov sem že enkrat zanosila s splavom...Tko da sm z živci čsit na konc po domače povedano, ker je to najina zadnja odrešilna bilka, če še s tem ne bo nč, naju bo dala pa naprej..... Pa sexaj vsak dan, pa na dva dni pa nč pa nč od tega. Sej sama dobro veš, kaj mislim, ne??

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moja izkušnja
12.1.2009 19:29:23   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: Massa26

O čestitke!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke!

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moja izkušnja
12.1.2009 19:40:12   
žanaja
ANABOJAN,full sem vesela zate!!!!!!SRECNO IZ SRCA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moja izkušnja
12.1.2009 19:47:19   
boob
a res ANABOJAN . . oooooo kok sm vesela user posted image user posted image user posted image
 
čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moja izkušnja
12.1.2009 20:01:01   
U*
user posted image user posted image user posted image  Čestitam.
Kakor tukaj berem se je že kar nekaj puncam obrestovalo k so na 2 dniuser posted image .

Midva sav zlo pridna že od konca M na dva dni ta tedn mam pa glih O in bova stem seveda nadaljevala.

Upam da jast kmalu poročam enako.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moja izkušnja
12.1.2009 20:03:38   
U*
Ja hvala!

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moja izkušnja
12.1.2009 20:10:29   
spps
čestitke!!!!!lepo in zdravo nosečnost ti želimuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu U*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moja izkušnja
12.1.2009 20:22:09   
ency
Čestitke tudi od mene!!!user posted image user posted image user posted image  Želim ti lepo nosečnost!
Tdi midva delava ze leto in pol na dojencku, sam zaenkrat se nic...upanje umre zadnje user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moja izkušnja
12.1.2009 20:52:09   
Nattasha
aaaaaaaaaaaaaaaa svetovno!!! Čestitke!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moja izkušnja
13.1.2009 20:25:47   
Vitaebella
Čestitam Ana! Bravo!

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moja izkušnja
13.1.2009 20:41:25   
ANABOJAN
spet sem klela, ko sem iskala 'mojo' temo....
Punce hvala!!!
Občutki so nepoisni, kombinacija neizmerne sreče in strahu da ne bi šlo kaj po zlo, zdej držim pesti in samo upam, da gre teh 14 najbolj rizičnih dni naokrog iin dabo vse OK. Sploh ne moreš verjet kako rataš paničaen, pa pravilno jest (drgač mam full rada sladko) da se izogibam kjeer bi se lahko prehladila, da ne jem kar ne smem.... itd, kaj šele bo user posted image

Skraka veselje noro, moj še niti dojel.

Kaj pa je bil ključ do uspeha ne vem; zgolj ugibam med možnostimi
relana; da sem imela avgusta laporoskopijo, kjer so me počistili polic. jajčnikov in endometrioze in da se je komaj zdej vse umirilo in dalo na prave tire
sem prvič zaznala ovulacijo
srednjaverjetnost :sem ta mesc začela pit iz foruma priporočenih vitaminov
malo verjetno: moč vere: napovedlai so mi dečka za september 2009 ( in če se bo moji pikica odločla preživeti je to to - pa baje da bo fant!!!)
bomo vidli
moja dobra kolegica je astrologinja in mi je napovdala konec leta za zelo plodno obodbje mojga življenja.

Same presodite kaj bi lahko bilo res!!!
Probam s tolažit da karkoli se bo zgodilo mi je namenjeno, in da sedaj vsaj veva da lahko zanosiva (če bi bognedaj šlo naprej)....
objemčke
ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moja izkušnja
14.1.2009 5:49:46   
tassi1
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: moja izkušnja
14.1.2009 7:22:39   
Bety11
Ma, samo da je vama uspelo...drugo ni važno kako in kaj..!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: moja izkušnja
14.1.2009 9:18:54   
Barbk
Iskrene čestitke.user posted image Čudovito in mirno nosečnost, ter zdravega dojenčka vama želim.

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: moja izkušnja
14.1.2009 10:12:04   
murkica
Iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: moja izkušnja
14.1.2009 10:20:03   
Nončika
Čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image

kako lepo je prebirat take zgodbe. mi kar vlije upanje. ja, res je. midva sva res že od konca user posted image  na dva dniuser posted image . zaznala sem O. včeraj pa je sluz poniknila. bomo vidli okrog 28.1. občutka nimam nobenega.

kako dolg je tvoj ciklus?

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: moja izkušnja
14.1.2009 11:39:51   
ziva1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , misli pozitivno.

Lp

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: moja izkušnja
14.1.2009 15:56:32   
U*
Ja to ti da kr nov zagon.
csaje javidim da si še kar pridna in user posted image  na dva din. jets tut še za emkrat še ta tedn sfurava poj je pa lahko mal pavze.

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: moja izkušnja
15.1.2009 9:57:27   
vita80
user posted image user posted image user posted image Čestitke iz vsega srca!!! Sem vesela takšnih info.!user posted image user posted image user posted image
Naj bo do konca vse ok!user posted image


_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: moja izkušnja
15.1.2009 11:40:15   
giotti
Ana, najprej tebi čestitke. Res te je bilo užitek prebrat. Držim pesti, da bo vse okej user posted image Všeč mi je tudi, ker sem te brala za nazaj, da nisi odmislila, in vidim, da si prav razmišljala o tem. In ni bilo tako, kot zelo rade povejo srečke nosečke, da šele, ko najmanj pričakuješ, da te presneti ali pa da šele, ko odmisliš, zanosiš. Vidim, da ti je ratalo kjlub temu, da nisi odmislila user posted image Ful vzpodbudna novica za večino nas tukajle na forumu, ki ne moremo odmislit (zato smo pa tukaj user posted image ) in ki ful pričakujemo!

divans1, tole, da greš h G je super stvar. Zelo verjetno sicer imaš O, če si zanosila, pa vendar, naj se to še tako potrdi, nič ne škodi!

Drugi nasvet, ki bi ti ga dala, pa je, da tudi ti probaj z O testi ugotavljat, kdaj naj bi O sploh nastopila in takrat res usmerit vso energijo v to, da se dela ljubezen. Sicer ti to svetuje nekdo, ki sploh še ni preverjal O z lističi, ampak imam zelo resen namen za naslednjega otročka, ker zdaj že kar verjamem, da sem ta ciklus zanosila, čeprav seveda še nimam pojma user posted image

No, to drugo, da sem nosečka, je pa še en nasvet, ki ga je dala tudi Ana, da je treba VERJETI. Jaz ta mesec prvič v življenju verjamem, da sem tudi jaz lahko nosečka! Tudi to je težko, vem, tako kot pravijo, da je treba odmislit, ampak jaz se kar skoz tripam s tem, da sem nosečka, si to ponavljam kot mantro. Pa da vidimo, kaj se bo izcimilo iz vsega skupaj... user posted image

< Sporočilo je popravil giotti -- 15.1.2009 11:43:03 >

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: moja izkušnja
15.1.2009 19:40:43   
ANABOJAN
giotti
ne obupat vse bo dobro, tudi tebi bo uspelo....
dane sem še nardila krvni test, skoraj 500 hcg...
full vesela....
ana



_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: moja izkušnja
15.1.2009 19:59:30   
Nončika
giotti, mislima pozitivno. ta mesec bo za naju obe user posted image .

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?