|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo Julija
27.7.2012 8:50:28   
ROXY_
Punca hvala za vse objemčke!!!

Ejla- bravo bravo, bravo, čudovita novička, srečno in uživaj teh 9 mesecev!!!
MinkaP objem!! Uživaj na morju!!

Lidik čakamo novičke...
viva kaj novega?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: II pričakujemo Julija
27.7.2012 11:18:21   
witch
lidik vas pa pusti čakati danes user posted image Lidik mi je včeraj javila tole: Gestacijska vrečka je primerna za 5 tednov. Sigurno je tam kje mora biti, utripa oz. ploda še ni. Naslednji pregled ima spet v četrtek.
Tak da še naprej držimo pesti, da mamica v četrtek vidi srčka in bo pomirjena lahko začela uživati v nosečnosti. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: II pričakujemo Julija
27.7.2012 11:29:49   
Tippi
Sem se morala na hitro oglasit. Zjutraj delala testek, čeprav kar precej kmalu, ampak je bila ena črtica komaj vidna. Res zelo zelo zelo slabo vidna. Se u bistvu ne bom nič veselila, ker je lahko tudi lažni test. Znakov pa nobenih, razen občasnih vrtoglavic, ampak to se pri meni itak pogosto pojavlja v času PMS user posted image
Naslednji test delam naslednji vikend, do takrat bom pa še naprej uživala v dopustu user posted image

Vsem ostalim pa prijetne poletne dni in veliko plusekov! user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: II pričakujemo Julija
27.7.2012 14:49:19   
*viva*
Tippi, črtica je črtica user posted image Kdaj pa je ne pričakuješ?

Pri meni ni nič novega ampak mislim, da se že napoveduje, sodeč po razpoloženju... Če je ne bo do torka v torek lulam...takrat bo rezultat že sigurno pravilen user posted image Sicer sem se pa sprijaznila, da bo potrebno počakati...velike upe polagam na avgustovski pregled v bolnici... in pa na O testke, po 3 letih sem se jih le poslužilauser posted image Pa še maca me čaka, da jo pričnem konzumirat user posted image user posted image Tak da je zdaj dost heca, resno bomo zagrabili, dragi pa bo tudi dobil prepoved vikend izletov brez mene user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem prepričana, kot sem že napisala, da bo pri Lidik vse kot mora biti in prav je, da nas pusti čakati ima zagotovo pametnejše in prijetnejše delo user posted image

Kakšne imate plane za vikend? Mi bomo lenarili user posted image pa malo gremo obiskat Prekmurje.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: II pričakujemo Julija
27.7.2012 15:21:51   
Ejla
MinkaP in srečkiuser posted image user posted image ...kot sem že rekla, več slončkanja v avgustu!!! Uživajte morje in vaše seksi možeuser posted image user posted image user posted image

Viva navijamo za torek.

Lidik ti pa kar mirno, ob naslednjem pregledu bo že lepo videt srček!

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: II pričakujemo Julija
27.7.2012 16:20:38   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: *viva*

Tippi, črtica je črtica user posted image Kdaj pa je ne pričakuješ?




Uf. Zapleteno. Sicer je ne pričakujem konec meseca, te dni enkrat (od danes pa do konca meseca - imam kar veliko zmešnjavo zadnje mesece), ampak glede na splet okoliščin, RTG obdelava, sem zaprosila, da se me briše iz seznama, in sem bila bolj ZA da user posted image pride. Zdaj pa sem v dilemi in sploh se nočem veselit. V kakšnih drugih okoliščinah, bi bila tudi meglene črtice zelo vesela, tako pa user posted image Po drugi strani pa, ne bom nič komplicirala. Test ponovim drug vikend in bomo videli kje smo.

Viva in ostale, ja, dost heca!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: II pričakujemo Julija
27.7.2012 17:48:41   
lidik
Ejla čestitam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupi končno ena rozika več !!!!!! user posted image user posted image user posted image

Tippi črtica je črtica kot je že ena rekla. Ki bo seveda čez par dni močno močno močno vidna !!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

witch hvala, ker si javila namesto mene. Meni danes v službi spet ni in ni odprlo foruma, tako da nisem imela nobene osnovne možnosti, da vam javim prej.

Jah, jaz bom pa očitno imela četrtkovem zmenke z G. user posted image Pa nič hudega, grem tudi še kdaj vmes če je treba, samo da bo vse ok. Ampak zdaj sem pa že ful pomirjena. Mi je G dala eno slikico, je rekla, da mi to za tiste trenutke ko mi bo vse dol padlo in bom začela na slabo študirat, da naj si le to slikco pogledam, in mislim, na to, da nama bo naslednji četrtek že nekdo mahal od tam. user posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: II pričakujemo Julija
27.7.2012 19:52:00   
črtica1
Ojla,

najprej česttike vsem nosečkam:)

mene barvajte v modro..

smo že v novih bojih in user posted image ..včeraj se je vlil bel tok prihaja ovulacija.bomo pridni pa upamo da nardimo družbo bratrančku..
se vam še kaj javimuser posted image



(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: II pričakujemo Julija
28.7.2012 8:30:26   
witch
 
PRIČAKUJEMO user posted image   ALI user posted image :

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


2.7.
Powerpuff user posted image

3.7.
tamala86user posted image
anonimnauser posted image


5.7.
Tippiuser posted image


8.7.

Lorna4 (5.krog)user posted image


10.7.
Niri
Mincaa


11.7.
Sa.je
klopekuser posted image

13.7.
nova anonimna (6. krog)user posted image
MajaJulijauser posted image

14.7.
mamica deklicamuser posted image
črtica1


15.7.
lidikuser posted image
Tammyvuser posted image


16.7.
Shana86user posted image
Anonimna user posted image user posted image


17.7.
Žabica86user posted image
anonimna user posted image user posted image


19.7.
LittleSun (20. krog)user posted image
Katte (27. krog) user posted image

20.7.
niinii (6. krog)

24.7.
pramsky

23.7.
srečkiuser posted image
ROXY_user posted image
Ejla user posted image

27.7.
curlyuser posted image
anonimna user posted image user posted image

26.7.
MinkaPuser posted image

31.7.
rozi55


x.7.
Arualuser posted image
tana01 (1.krog)user posted image
tiana
briošuser posted image

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
SKUPAJ NAS JE: 33
 
user posted image NOSEČKE:4
 
 
 
user posted image NAVIJAČICE:user posted image
S*, LittleSun, Sa.je, tana01,
čiba, niinii, Tippi, curly, minkaP, rozi55, witch, HeLenčica, Katte




_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: II pričakujemo Julija
30.7.2012 7:39:37   
*viva*
Doobroo jutroo!

Kako smo preživeli vikend? Danes že spet ponedeljek... user posted image

Pri nas je bil vikend prekratek user posted image nimo uspelo postoriti vsega kar smo si zadali, hehe.

No, da ne pozabim, grem tudi jaz v modro, je zjutraj prihrumela, sicer nenavadno tiho ampak se bojim da je le zatišje pred viharjem. Tako da zdaj še bolj nestrpno pričakujemo 9. avgust, ko imava pregled. Sicer pa štartava z glavo gor v 30 i neki krog.

Naj vam sije sonček!

Lp

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: II pričakujemo Julija
30.7.2012 9:25:08   
HeLenčica
Babe moje!!! Vidim, da ste zelo pridne! čestitke obema novima nosečkama user posted image user posted image user posted image .
Stare borke, imam predlog: vsaka naj se roza obarva en mesec, prav? Pa recimo, da je bil julij od Katte (ne recimo, to je dejstvo, a ne punca?), avgust naj bo pa od LittleSun, Mladike, srečki, Vive, oreh, curly in vem, da sem katero od vas pozabila. Pa saj veste katere ste.

Tippi, najprej še enkrat čestitke, naj ti pa povem nekaj: tudi če si imela RTG to še ne pomeni nobene katastrofe (po Pušenjaku), ker tako zgodaj v nosečnosti gre na vse ali nič. Torej, če si noseča in se je plodek obdržal z njim ne bo nič narobe. V primeru kakšnih okvar se nosečnost ne obdrži. Zato se ne sekiraj, naredi CB da boš še bolj ziher in UŽIVAJ V user posted image !

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: II pričakujemo Julija
30.7.2012 9:57:15   
Anonimen
Hej punce! Že nekaj časa vas spremljam in vse čestitke 4 user posted image naj bodo lepi meseci nosečnosti user posted image

Ker že nekaj časa delava user posted image , me zanima ali uporabljate oz. kakšne metode imate po user posted image ? Malo smešno vprašanje, vendar upam, da ga bo katera delila z mano user posted image


Anonimna

(odgovor članu HeLenčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: II pričakujemo Julija
30.7.2012 16:22:18   
Ejla
Anonimna,ne vem ali si mislila kakšne položaje al kaj.
Jst sem upoštevala samo ovulacijo in na srečo točno vem kdaj jo imam in kateri jajčnik je kriv zanjo, ker jo čutim, ampak to vem šele zdaj ko sem pridno sledila temu, prej sem pač mislila , da je tista bolečina sam mal prebavna motnja.
No, ko sem vedla, da je O sva veselouser posted image , pa poskrbela za vrhunec seveda( kar je vedno dobrodošlo)user posted image ter čimbolj uživala in po sexu sem še mal poležala preden sem se šla stuširat. Drugo se je pač samo poklopilo.

Srečno pri planiranju!

< Sporočilo je popravil Ejla -- 30.7.2012 16:23:14 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: II pričakujemo Julija
30.7.2012 17:08:03   
Shana86
Ejla, čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ejla)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: II pričakujemo Julija
30.7.2012 22:45:47   
Sa.je
hei punce!

sem se vrnila z dopusta user posted image tako lepo je bilo, da bi še kar malo ostala na morju.
Zelo sem bila vesela, ko sem videla, da imamo v Juliju 4 nosečke - čestitam vsemuser posted image user posted image

moja user posted image se je seveda kot ponavadi tudi tokrat pokazala v vsem svojem sijaju, zdaj pa tako ali tako nič ne prilčakujem, ker se moram avgusta prijavit za histeroskopsko operacijo, da mi odstranijo pregrado.
Tako, da sva midva še kar na pavzi in do nadaljnega bo tako ostalo, po operaciji pa ima, da rata!! user posted image
avgusta bo namreč tudi eno leto od kar sem prvič zanosila in potem septembra žal splavila...ampak mi se na damo in VEM, da se mi bo kmalu izpolnila največja želja....

Navijam za vse vas, še posebej za stare borke, da čimprej zagledate tisti prelepi user posted image




_____________________________

čakamo na magični + :)

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: II pričakujemo Julija
3.8.2012 20:10:46   
niinii

No jaz sem z morja. Moja :sm_evil: se je po 4 dneh zamude prikazala, sem v ponedeljek 23. delala test, je bil -, v torek popoldan se je pa prikazala. Tako da gremo v 7. krog. Naslednje ne pričakujem recimo 24.8. vzamem 2 dni z rezervo.

Ampak imam vsaj eno dobro novico. Na morju me je moj dragi zaročil. Wiiiiiiii.

(odgovor članu Sa.je)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: II pričakujemo Julija
3.8.2012 20:16:51   
Shana86
niinii čestitam user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: II pričakujemo Julija
5.8.2012 15:33:59   
rozi55
Evo mene, konc uživancije, prišli z morčija, user posted image že kar zamujala, se doma hitro polulala, belina kot na moji riti, ker ne spravim deca na nudl plažo in evo, danes je pritekla. Tako da mene v modro, če bo še katera kaj urejala seznamček, jaz pa direkt v september, v 25. mesec garanja user posted image . Klomifena ne bom več jedla, ker mi je našopal kandido na ful, tako da bom šla raje na bioresonanco in dieto (se kar smilim sama sebi user posted image ), ampak po moje je bolj pametno, da se prepucam, ker če že zakisanost ne pobije vseh spermijev in se slučajno kaj spoji, se pa ne more dobro vgnezdit, 2 splava se mi pa zdi, da sta zadost. Tako, zdaj je na vrsti pucanje pa akcija ( v bistvu druge vrste pucanje user posted image )
Drugače pa Katte moja draga, iskrene iskrene čestitke. Zdaj si že 100 let srečka nosečka, ampak sem imela ornk odklop od civilizacije in je jako pasal. Lepo nosečnost ti želim, pa prekrasno štručko, itak boš pa top mami, ker si top ženskica. Srečno!

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 418
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?