|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko je šans??
8.10.2006 7:41:29   
mala zirafa
Pozdravljene!

Zanima me koliko je možnosti da zanosim, če sva imela sp. odnos (izliv) 3 dni pred prič. ovulacijo?Ali res preživijo semenčice več kot 3 dni?Sicer je otrok dobrodošel ampak novemra dobim novo službo in je malo nerodna situacijauser posted image
O naj bi imela po izračunih v pon-torek.
Help

(Imam še eno vprašanje, ki ne spada sem ampak vseeno:
Ve katera od vas, kaj se moraš vse učit za strok. izpit po pripravništvu za zdr. tehnika?)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko je šans??
8.10.2006 10:21:49   
Anonimen
Kaj bi rada vedla procentualno al kajuser posted image

Šanse so zmeri da zanosiš če pride do izliva v nožnico.
Sicer pa nikoli ne veš točno kdaj imaš ovulacijo in koliko časa semenčice zdržijo.
Počak do zamude če bo do nje prišlo in pol test.

Mi pa ni čist jasno zakaj se ne zaščitite dokler nočte zanosituser posted image

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko je šans??
8.10.2006 11:07:20   
mala zirafa
Saj otroka si neznansko želim mož še ne zaradi financ.Ampak to ni ovira.procentualno me zanima, če je ista možnost zanositve če seksaš vse plodne dni ali(?%) če seksaš en dan v plodnih dneh?prisotnost O prepoznam pri sebi po cervikalni sluzi, čeprav le ta še ni prisotna, naj bi bla v pon./torek.Saj na tem svetu je vse mogoče.Ampak vseeno me zanima vaše mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko je šans??
8.10.2006 11:22:04   
N _ B
Iz mojih izkušenj: optimalne plodne dni naj bi imela med 12.09. in 16.09.
user posted image sva 10.09. in 17.09. (datume sem si zapomnila user posted image , vmes sem imela pa virozo) in po teoriji naj bi bilo malo možnosti, da rata, pa je. Sem user posted image . Ovulacija je enkratni dogodek, ki ga ne moremo predvideti, ker dejansko ne veš, kdaj bo tvoja naslednja M.

Drugega kot to, da počakaš na datum, ko naj bi dobila user posted image  in takrat narediš test, žal ne preostane.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko je šans??
8.10.2006 11:40:29   
mala zirafa
Ok.Saj več ne razmišljam o vsem tem, ker nimam časa in je stvar če rata, rata.V mislih imam zdaj druge reči.Mogoče bom spet faks delala( čakam na odgovor) in imam glavo oh in sploh drugje.Vseeno me je pa zanimalo.user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko je šans??
8.10.2006 11:51:26   
eva1
ja možnost je vedno-pri nama se je drugič prjelo takoj-en sam nezaščiten spolni odnos 19 dan po M,ampak smo bili zelo veseli!

glede str. izpita-hm...malo je že daleč, pa sej a ne dobiš tem za izpit? Kje ga pa delaš-piši na ZS! 

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?