|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bivši
25.4.2008 18:04:58   
Anonimen
Kakšne spomine imate na njih koliko čase ste bile z njimi?

Jaz sem se zdajle spomnila na mojga bivšega. Imela sem ga fullll rada on pa me je ignoriral, saj je hotel imeti čas zase, hotel je še uživati, žurati s kolegi, za resno zvezo ni bil pripravljen. Ampak kako sem ga imel rada pa ne znam povedat. Kar naprej sem ga klicala in spraševala kje je pa se mi ni hotel niti oglašati na telefon, njegova mami ga je opravičevala da ga ni doma. Pa še ko sem bila potem z drugim, zdaj mojim možem sem dolgo časa mislila le nanj v njemu sem videla bivšega, prav bolno, res. No potem pa sem ga enega dne enostavno izbrisala iz spomina, ker sem ugotovila, da imam ob sebi krasnega človeka, ki ga pa zanj (za bivšega) NIKOLI ne bi zamenjala.
No sem mogla malo izpovedat moje zdajšnje misli.user posted image



  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
25.4.2008 18:20:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bivši
25.4.2008 18:22:48   
Anonimen
Nobenih, ker ne obstaja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bivši
25.4.2008 18:22:56   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bivši
25.4.2008 18:23:37   
Anonimen
imam lepe spomine, uspešno sem ga skenslala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bivši
25.4.2008 18:32:39   
BrankaO.
Jaz se že dve leti spominjam na svojega bivšega(čeprav nekateri menijo da ni vredn tega)13.6....na pokopališču!z svečo....

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bivši
25.4.2008 18:34:22   
Volga
Na vse bivše lepe spomine. Z vsakim se še vedno pogovarjam, če ga srečam. Edino tistih za eno noč se pa ne spomnim ravno. Vsaj vseh ne, oz. bi morala fejst fejst premislit. No, na te pa nimam spominov ravno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bivši
25.4.2008 19:19:09   
aljuška
tudi jaz imam čisto lepe spomine na vseuser posted image  in če bi me kdo zdej na pijačo povabil ali pizzo, bi z veseljem šla.no problem.

_____________________________





(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bivši
25.4.2008 19:21:40   
Anonimen
Uh komaj čakam ko bom lahko kaj napisala na to temo, drugače pa sama sirotinja user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bivši
25.4.2008 20:07:20   
želva
Na prvega resnega bišega fanta imam lepe spomine, polno romantike, seksa, začetniške zanesenosti, oh in ssploh, po 4 letih skupaj, sva se še vedno za roke držalauser posted image (kar z mojim možem se nikol,ker ni preveč cartljiv)no, kar nekaj časa sem rabila, da sem ga prebolela,če bi ga povabila na pijačo ali pico, to pa ni šans.Ne vem, sva dala preveč skoz, da bi se kar nekaj v tri krasne pogovarjala, kaj resnega se pa z njim nimam kaj več, ker se pač ljudje spreminjamo.
Jah, Volga, unih za eno noč se pa tud jaz bolj švoh spominjamuser posted image , že niso bli kaj prida.
Je pa moj prvi čisto nasprotje mojemu možu, nekaj časa mi je bilo kar hudo, ker sem bila navajena romatike, pa crtanja na kubik.Sam moj je vseen zakon!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bivši
25.4.2008 23:10:40   
Marogica
Kakšne spomine imam? Samo srečne...ker so bivši...user posted image  Drugače pa...nič posebnega, pač bivši, eni so bili boljši drugi slabši, očitno pa ni bilo NAJboljšega vmes...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bivši
27.4.2008 14:22:11   
Anonimen
ma spomine imam vse, slabe in dobre user posted image Sva pa po 7-ih letih kar nisva več skupaj še vedno prijatelja, pa vsak s svojo družino. Občasno gremo tudi ven žurat ali z otroki med vikendi na kavico in igrala. Je (bil) sicer v redu človek, ampak žal ni bil pravi zame, jz pa zanj ne. To  sva ugotovila šele po 6-7 letih zveze user posted image user posted image , bolje pozno kot nikoli, haha user posted image .


(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bivši
27.4.2008 14:34:05   
karmy
zelo zelo zeloooooo redko je razmerje kjer nimaš bivšega...glede na to da smo še na pragu življenja se lahko marsikaj zgodi

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bivši
27.4.2008 15:27:49   
Čupka
Nimam bivšegauser posted image . Z mojim sva skupaj od 16 leta in bova imela čez nekja mesecev 20 obletnico. Ups, zsaj pa veste, kolk sem starauser posted image
Sem pa že razmišljala, ja, o teh stvareh. In moram rečt da ful občudujem ljudi, ki so v stanju po prekinitvi zveze dobro funkcionirati skupaj, gojit celo prijateljski odnos,...ne vem, če bi bila jaz v stanju...verjetno pa ne morem objektivno sodit, ker pač nimam teh izkušenj. Pa želim si, da jih tudi v bodoče ne bi imela...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bivši
27.4.2008 15:30:24   
rija
na vse bivše imam lepe spomine. vsak me je nečesa naučil, z vsakim mi je bilo v danem trenutku lepo. ko pa je nehalo bit, pa je postal bivši.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bivši
28.4.2008 7:05:27   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Kakšne spomine imate na njih koliko čase ste bile z njimi?



vsi so me imeli za norcauser posted image , jaz pa tako slepo zaljubljena. Trapa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bivši
28.4.2008 7:08:26   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Edino tistih za eno noč se pa ne spomnim ravno.


Mater, jaz se pa ravno tistega, ki je bil za eno noč, najboljuser posted image . Zanimivo.

Stikov pa nimam nobenih več, enega videla pred tremi leti na eni poroki, ko sva bila tudi midva povabljena, pa se je žene bal, me ni hotel nič poznatuser posted image . Enega pa sem srečala v službi, sem šla pa samo sramežljivo mimouser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bivši
28.4.2008 8:52:27   
alička
Z bivšimi nimam ravno stikov, če pa se srečamo se pogovarjamo kot stari prijatelji in popijemo kavo.
Nikoli se nisem z nikomer razšla v sovražnem vzdušju, čeprav je bolelo (ali mene ali njega), sva bila sposobna ohranit komunikacijo.
Razmišljam pa o bivših nikoli (dobro včasih te kakšna situcaija v življenju napelje na asociacijo na dogodek z bivšim, ampak to je to), ker so pač bivši.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bivši
28.4.2008 9:07:12   
muška
Ko vidim enega, si mislim hvala bogu da si bivši; ko vidim drugega, si mislim, hmmm no,.... user posted image  , ostalih pa ne videvam, pa niti jih nimam želje srečat.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bivši
28.4.2008 21:16:25   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: muška

...si mislim hvala bogu da si bivši user posted image

--------------------------
Točno tako, le da jaz za vse bivše mislim tako user posted image !  

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bivši
28.4.2008 21:26:03   
deja27
jaz imam slabe in tud dobre spomine nanj,najbolj mi je sedaj smešno,da sem po njem še nekaj časa iskala,ravno takega kot je bil on,dober ,da ga nisem našla,sedaj imam živo nasprotje in je 100%boljši.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bivši
29.4.2008 15:18:27   
sandrca
Bivši so bivši. Na ene dva je spomin lep, na ostale raje ne pomislim.

Nimam z nobimim stikov, no, vsaj direkt ne.


_____________________________

http://sandrcap.moj-album.com/

http://mojeigrarije.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bivši
29.4.2008 21:42:59   
andie
Ja isto. Bivši so bivši. Dva sta se poročila, eden od njiju je mel breakdown...user posted image ...eden je samski in skor plešast...user posted image user posted image  Drugih se pa tak ne spomnim.

(odgovor članu sandrca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bivši
29.4.2008 22:02:11   
arabela*
ga niuser posted image  So pa kake manjše bivše simpatijeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bivši
29.4.2008 22:09:41   
mojca345
se še spominjam. itak. pa je že 6 let mim. ma samo njega sem ljubila. pol mi je ta tako zlomil srce, da nisem mogla več ljubiti tako močno kot bi si želela.


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?