|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka v Laškem in posestvo Pule
24.8.2008 17:25:51   
Gwendolen
Hojla vsem,

upam, da nisem odprla že kake prežvečene teme, ampak sem pogledala kar nekaj strani nazaj pa ni bilo nič o temuser posted image .

Torej, imam dve vprašanji:
1. Če se je katera poročila na gradu Tabor v Laškem, kam ste šli potem na ohcet oz. poročno slavje (v bližini, lahko tudi proti Zasavju oz. Ljubljani, ker smo bolj iz tega konca)?

2. Če se je katera poročila na Posestvu Pule - kako je bilo, vtisi, zadovoljstvo, kolikšen je bil potem račun - za koliko povabljencev? Meni je fuuuul lepo tam, kot v sanjah, samo ima zaročenec precej čudnega fotra in bi sigurno pokvaril pravljično vzdušje s kakim neumestnim komentarjem, ki bi ga na malo bolj "običajni" poroki mogoče še lahko preslišala, tam pa bi mi verjetno vse dol padlo.

Hvala in lp,
Gwdln


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka v Laškem in posestvo Pule
24.8.2008 19:24:19   
total
Kako je čudovito to posestvo,pa org. poroke če se dogovoriš?? Ker jaz nekaj takšnega iščem.....???

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
24.8.2008 20:57:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
24.8.2008 20:58:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poroka v Laškem in posestvo Pule
24.8.2008 23:33:07   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Kaj pa če bi se kar tam poročili in slavili.
Meni je tam tudi zelo lepo.



Ja, saj to sem mislila. Mene samo zanima, če se je katera izmed forumašic poročila tam in njene izkušnje. Na njihovi spletni strani piše vse o organizaciji poroke in slavja pri njih, tako da njihovo varianto sem si že prebrala.

Imava seveda trenutno več variant in ker se nameravava poročiti drugo leto, imava še čas, da se zmisliva. In v ožjem izboru so zaenkrat: najin bodoči domek - na vrtu, pod baldahinom itd., grad Tabor Laško in pa Posestvo Pule. Lahko pa da najdeva čisto kaj desetega. Da bo odločitev lažja pa sprašujem po konkretnih izkušnjah.

Lp


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poroka v Laškem in posestvo Pule
25.8.2008 7:44:04   
Edinka
Posestvo Pule je čudovito, o cenah in ponudbi pa žal nič ne vem. Midva sva imela srednejeveško poroko na celjskem Starem gradu - bilo je sanjsko, ohceh pa potem na Alminem domu - izjemna postrežba, zmeren cene, odlična hrana. Brez pripomb, skratka. Kolebala pa sva tudi med ohcetjo na Celjski koči, ker ti za svoj denar nudijo ogromno. So prijazni in ustrežljivi.  Odsvetujem Hochkravta in hotel Štorman - so arogantni in se ne menijo veliko za želje mladoporočencev. Sicer je pa Bogenšperk tudi krasen.

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poroka v Laškem in posestvo Pule
25.8.2008 8:10:37   
puncica
Ja jaz sem se poročila na grad Tabor v Laškem ampak mi smo imel slavje 110 km stran (gorenjska), tak da ti glede tega ne morem pomagat, lahko pa ti če želiš opišem kako je bilo na gradu.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Edinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poroka v Laškem in posestvo Pule
25.8.2008 8:29:57   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

Hojla vsem,

upam, da nisem odprla že kake prežvečene teme, ampak sem pogledala kar nekaj strani nazaj pa ni bilo nič o temuser posted image .

Torej, imam dve vprašanji:
1. Če se je katera poročila na gradu Tabor v Laškem, kam ste šli potem na ohcet oz. poročno slavje (v bližini, lahko tudi proti Zasavju oz. Ljubljani, ker smo bolj iz tega konca)?

2. Če se je katera poročila na Posestvu Pule - kako je bilo, vtisi, zadovoljstvo, kolikšen je bil potem račun - za koliko povabljencev? Meni je fuuuul lepo tam, kot v sanjah, samo ima zaročenec precej čudnega fotra in bi sigurno pokvaril pravljično vzdušje s kakim neumestnim komentarjem, ki bi ga na malo bolj "običajni" poroki mogoče še lahko preslišala, tam pa bi mi verjetno vse dol padlo.

Hvala in lp,
Gwdln



Sestrična se je poročila v Laškem, slavje pa so imeli tudi v Laškem v Humu.

Če kaj pomaga.

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poroka v Laškem in posestvo Pule
25.8.2008 10:45:28   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: Edinka

Posestvo Pule je čudovito, o cenah in ponudbi pa žal nič ne vem. Midva sva imela srednejeveško poroko na celjskem Starem gradu - bilo je sanjsko, ohceh pa potem na Alminem domu - izjemna postrežba, zmeren cene, odlična hrana. Brez pripomb, skratka. Kolebala pa sva tudi med ohcetjo na Celjski koči, ker ti za svoj denar nudijo ogromno. So prijazni in ustrežljivi.  Odsvetujem Hochkravta in hotel Štorman - so arogantni in se ne menijo veliko za želje mladoporočencev. Sicer je pa Bogenšperk tudi krasen.


Hvala za tvoje izkušnje. Bogenšperk je res lep, ampak sem od tam doma in mi je postal totalen kliše.

Našla sem pa še eno varianto. Grad Jable v Loki pri Mengšu. Saaaaanjskoooo.

Lp


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Edinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poroka v Laškem in posestvo Pule
25.8.2008 10:46:53   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Ja jaz sem se poročila na grad Tabor v Laškem ampak mi smo imel slavje 110 km stran (gorenjska), tak da ti glede tega ne morem pomagat, lahko pa ti če želiš opišem kako je bilo na gradu.


Hvala punčica, glede na to, da je trenutno v igri tudi Grad Jable - Mengeš, pride v poštev za slavje tudi Gorenjska. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bi te prosila za opis, kako je bilo na gradu.

Hvala še enkrat.

Lp


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poroka v Laškem in posestvo Pule
25.8.2008 10:48:38   
Gwendolen
Sestrična se je poročila v Laškem, slavje pa so imeli tudi v Laškem v Humu.


Najlepša hvala, tina a - moja prijateljica je isto naredila, tako da to varianto že poznam, zbiram pa seveda nadaljnje vtise predvsem o gradu - ker vsak drugače doživlja in seveda nove in nove predloge za slavje.

Hvala.

Lp


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poroka v Laškem in posestvo Pule
25.8.2008 14:03:18   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

Bi te prosila za opis, kako je bilo na gradu.

Hvala še enkrat.

Lp



Takole moj mož je iz okolice škofje loke, jaz sem iz celja in sva se poročila v laškem, na gradu, vse lepo in prav, če ne bi imeli eni tam slavje zato so postavili na dvorišču velik šotor, ki je grad čisto zakril, no niso se vidli stolpi, pa po tleh je bla rdeča preproga, to me je sicer zelo zmotilo ampak ok, nismo kompliciral. Ko prideš na grad imaš možnost da dobiš sol in kruh, no to dobita ženin in nevesta, sprejem pred vrati in potem gredo naprej svati ženin in nevesta skupaj oz. ženin s pričami in nevesta z očetom. Govor je bil zelo lep, malo dolg ampak zelo lep, tip ki je govoril je res govoril pocurkan do konca ampak men je bilo zelo všeč.

Šampanc tam je grozno drag, zato smo pili šampanc z gradu le midva in priče, ostali so dobili navadno peneče vino, že to je drago, že prej smo se domenili koliko se naj stoči in tega so se držal, ker če pustiš svate ko muhe na med, potem bo račun tak da bo glava pekla, tako da bodi pozorna pri tem. No to je bilo to, potem smo se še slikal v unem stolpu kjer imajo poroke če je dež, je pa tam zelo malo prostora, tako da svatje gledajo zgoraj dol na ženina in nevesto, spodaj pa sedijo ženin in nevesta in priče in mislim da starši, ni nas noben preganjal, in smo se lahko v miru poslikal. Bilo je lepo.

Midva sva imela fotografa sabo in čudovite slike je potem naredil v parku v Zdravilišču Laško, tamo so imeli ravno pripravljeno za poroko, stole in baloni in rože in take zadeve, tako da tam so zelo fajn posnetki.

Parkirnega prostora na gradu je dovolj, midva sva se sicer peljala z avtom, lahko se pa menda s kočijo to ne vem točno, je pa treba vse konkretno doplačat, vsako stvar.

Meni je bilo všeč in mi ni žal da sva se odločila za poroko na Laškem gradu, edina črna pika je bil ta šotor ampak v celoti ne bi spremenila nič.

To je bilo to, potem sva šla še v našo cerkev se cerkveno poročila potem pa smo romal na gorenjsko, kjer živiva zdej, imela sva slavje v privat dvorani, no kulturni dom je, ki je sprejel 100 ljudi, bil je totaln žur in smo uživali, gostinske zadeve smo pa imel najete od tipa ki to dela profesionalno.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?