|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barvanje oblacil
10.2.2011 20:23:19   
Anonimen
JE morda katera,ki je poprej imela deklico,nato pa decka (ali obratno),prebarvala oblacila z barvo,ki obarva perilo v stroju?To mi je namrec svetovala prijateljica,pa ne vem,ce ni nevarno za novorojenckovo kozo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barvanje oblacil
10.2.2011 20:30:28   
tikatonka
Jaz si sicer vsake toliko pobarvam črna oblačila, ampak za dojenčka pa po moje to ni najboljše. Vsaj jaz to ne bi delala. Pa vprašanje kakšno barvo dobiš če spreminjaš iz roza v modro user posted image .

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barvanje oblacil
10.2.2011 21:37:49   
ajataja
raje ne boš najbrž naredila več škode kot koristi.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barvanje oblacil
11.2.2011 7:02:07   
lananai
Na tvojem mestu bi raje menjala oblačila, ki jih imaš, za oblačila, ki jih potrebuješ. Škodit dojenčku sicer po mojem ne more, ampak bi pa najbrž čudna barva ven prišla. 

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barvanje oblacil
11.2.2011 7:19:17   
Klaraklara30
Barva ne bo nič čudna, ker so te barve za tekstil zelo močne. Moreš pa pazit, kako se barve mešajo. Če boš barvala rumena oblačila z modro, bo res prišla ven zelena. Sej nekaj priporočil imaš že na embalaži od barve.

Ne vem pa, ali so preveč agresivne za dojenčkovo kožo. Morda tudi odvisno od dojenčka. Naš takoj dobi pikice, če uporabljam mehčalec.
Pa še nekaj je. Ko sem si jaz pobarvala kavbojke, so mi še nekaj časa spuščale barvo in sem imela čist obarvane noge. Potem ko sem jih ene 3-4x oprala, je bilo dobro.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barvanje oblacil
11.2.2011 7:23:01   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Klaraklara30
Barva ne bo nič čudna, ker so te barve za tekstil zelo močne. Moreš pa pazit, kako se barve mešajo. Če boš barvala rumena oblačila z modro, bo res prišla ven zelena. Sej nekaj priporočil imaš že na embalaži od barve.


Saj to sem mislila. Kaka bo barva, če greš preko roza barve z modro? Razen, če pobarvaš tiste dojenčkaste pastelne z močno modro ali temno roza.
Meni niso pobarvana oblačila nikoli puščala barve, pa sem že marsikaj pobarvala.

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barvanje oblacil
11.2.2011 7:34:38   
Klaraklara30
Ja, če barvaš s temno modro, bi po moje dobro prijelo. Samo je pa res, da meni tako temna oblačila za dojenčka tudi niso všeč. Kako bi pa svetlejšo modro dobilauser posted image Bi morala tudi pogledat, kakšni odtenki se sploh dobijo. Pri nas samo eni trije ali štirje user posted image

Kaj pa vem, kako to, da so mi kavbojke puščale barvouser posted image Morda ker so bolj oprijete in se to bolj drgne ob kožo in gre tako barva doluser posted image

Verjetno je res bolje, če otroška oblačila zamenjaš, prodaš...vsaj jaz bi tako naredila.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barvanje oblacil
11.2.2011 8:16:32   
Anonimen
Ja jest sm enih 10 bodijev prebarvala pa je blo čist ok

(odgovor članu Klaraklara30)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barvanje oblacil
11.2.2011 14:03:53   
kristinaj
jaz sem prebarvala nekaj stvari iz roza na rdečo vendar pa šivi ostanejo roza barve, ker so sintetični in jih barva za bombaž ne pobarva..  :=)))...

nevarno ni, saj spereš..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?