|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune- 90. dan
5.12.2005 8:56:12   
smrček
Jutro!
Na vrsti je še naš zadnji dan OH, čeprav je v knjigi zaveden še jutrišnji sadni dan, boj jaz danes kar lepo zaključila. Sadje mi že na ušesih ven gleda.

user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo za vse nas, ki smo pregurale do konca. Kar nekaj jih je obupalo, škoda, saj se splača potrudit.
Pri meni je šlo dol dobrih sedem kg (da nebom pisala 7,5, ker zvečer ali pa jutri rezultat verjetno nebo več isti), ni to ravno molj cilj, pa vseeno se lepo pozna.



_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 9:11:21   
CUKRČEK
Čestitamuser posted image
user posted image  Zdej greš pa lahko na en pir, da nazdraviš  lepemu uspehu

< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 5.12.2005 9:13:58 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 9:25:15   
mojchka x
Ma, pir je itak treba redno. Za prebavo.

Je kar hitro prišel tale konec, ne?
Pri meni je -10 kg, tudi nisem dosegla cilja (-13), a sem vseeno zelo zadovoljna.
Za nagrado sem si kupila lepe hlače in majčko.

Aja, moram omenit in pohvalit še moža, da ne bo užaljen, on je shujšal 11 kg. Hčerka pravi, da ima zdaj on lepši trebuh kot jaz. user posted image user posted image user posted image
Ja, zdaj mora pa telovadba naredit svoje... koža visi...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 9:53:25   
Anonimen
Bravo, punci. A bosta zdaj naprej ločevli, a bosta do 12. ure jedli samo sadje, ali oboje ali kaj? Jaz sem v soboto in nedeljo kar žrla, ful sem bila lačna, pa sladkarije so mi pasale kot prej nikoli ne. To je rekla tudi al bina. Še dobro, da je danes ponedeljek, da se vrnem v normalen prehranjevalni ritem.

(odgovor članu mojchka x)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 10:11:01   
mojchka x
Et tu, Splisnius?
Jaz sem imela grozen vikend, tamali bolan, slabo vreme, nenehno v hiši, sitnoba...
pa polno sladkarij se je valjalo okoli.
Nedelja je bila boljša; samo dva rojstna dneva (moževa babica in moja sestrična), malo tortic, veliko narezka...
Groza!!!
Ampak ko sem se danes tehtala, je še vedno kazalo isti rezultat kot pred tednom.
Ja, vnaprej še misliva ločevat, vsaj večinoma, no.
Vseeno pa razmišljam, če bi si spet uvedla jogurt za zajtrk, ker imam zadnje dneve spet neke probleme s prebavo in sumim ravno to sadje dopoldne, čeprav verjetno ni logično.
Itak pa tele jogurte (navadne, polnomastne, tiste čvrste) noro pogrešam, tako da si bom ta greh dovolila.

Vsekakor pa spomladi spet, kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 10:16:39   
soncece24
hello. evo še mene, tudi včeraj mela zadnji dan. nameravam še vedno zajtrkovat sadje in ločevat hrano, tak da ne bom jedla skupaj mesa in priloge. pi mrni -8 kg, cil je sicer bil -13 al nekaj takega, samo sem zelo zadovoljna. aprila pa ponavljam stvar, da bom do poletja fit za bikinke user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke vsem, ki nam je uspelo prit do konca, zdaj pa se bomo brale na 90 dni kasneje user posted image user posted image user posted image user posted image

pridne bodite zdaj ko prihajajo prazniki


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mojchka x)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 10:17:26   
Anonimen
Ma ja, jaz tudi načeloma ločujem ... kadar ne goljufam. Pa saj niti ne mešam, samo veliko jem - skozi bi nekaj, pa še čokolade zraven ... Tudi to o sadju do 12. ure sem premišljevala. Ker to se meni potegne potem do štirih popoldne, ko prvič jem doma. To se mi zdi malo tu mač, sem lačna kot volk. Sem mislila, da bi ob 12. uri tule v službi vsaj tiste hrske glodala, da bi laže zdržala do kosila. Samo kaj, ko vem, da jih bom potem glodala non stop, še tam ob treh, ob štirih bom pa meso jedla ... Nekaj se bo traba zorganizirat, tole s hrski ali kruhom okrog 12. ure bo zame po moje še najboljša rešitev, samo potem, ob kakšni 13. uri, se bo treba ustavit.
Torej nekako tako kot pri tebi jogurti, Mojca, je pri meni kruh. Ja, tam nekje marca pa začnemo spet na ful, pod kontrolo.user posted image

(odgovor članu mojchka x)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 10:21:57   
baguSka
Splišna sam kruha ne..user posted image Ni hujšga za vzhajanje!!!

Raj ga nadomest recimo s prepečencem al pa grisini.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 10:30:37   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Za vsako posebej.





(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 10:36:02   
baguSka
men tud men tud hehe..

sicer nism zdržala te diete user posted image očitno ni bla fajna za mojo prebavo, sem pa prejšn tedn po drugi dieti shujšala 3 kg user posted image .. so me vsi en za drugim sprašval, če sm shujšala... in verjele al pa ne, če nimam pasu na hlačaš, mi le te prispejo na gležnjih user posted image ja telovadba vsak dan tud nardi svoje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 10:37:01   
Anonimen
Ja, pa dobro, BaguSka, saj sam kruh mislim, brez vsega.  Una korenina mi je ful dobra. Ali pa kakšna polnozrnata štručka. To ne more rediti, saj kruh so samo hidrati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 10:45:21   
soncece24
Spliš, kaj pa če poskusiš do popoldneva zdržat s kakimi solatkami? to si lahko doma narediš in zraven neseš. kr pri kruhu je problem, da se ne moreš vstavit, vsaj jaz ne. vedno si mislim, eh, še en košček pa me ne bo ubil user posted image user posted image

razen če za kosilo striktno poješ samo eno polnozrnato štručko + en jogurt.

Mene je ravno tega po dieti strah, da bom spet tak kot prej, ko sem skozi nekaj mlela. treba se je držat predvsem tega, da med obroki ne ješ. sploh pa ne po obroku user posted image user posted image user posted image user posted image čokolade pa takega


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 10:51:47   
Anonimen
Joj kolk paničarite...... Jaz sem bila junija tud vsa prestrašena kako se bom takoj nazaj zredila......Ampak me je rešilo poletje ko itak nima človek apetitta po redilnih stvareh....user posted image

No zdej se mi je pa želodec itak zmanjšal in umiram od sitosti že ob navadnem obroku..... Sicer zdej me je strh tehle praznikov......

Tako da...... tud če ne ločuješ pa če se ne prenažiraš.... je vse ok... in teža stoji.....

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 10:56:26   
soncece24
ja, solatka, sam ti si mela +3kg, to je mal razlika ko če jih maš +15 tak kot sem jih jaz mela. jaz sem obsedena s hrano, to je meni ko droga, ko da sem srečna sam te ko jem user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj pa še božič pride z vsemi dobrotami in obloženimi mizami

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 12:50:59   
mojchka x
Ma, Splišni, saj jaz sem tudi ena velika kruharca in zdaj sva jaz in moj kruhomat zelo trpela.
Ampak sem vseeno kar precej kruha pojedla med dieto; zagotovo več kot Al bina.
en parkrat pa sem res imela krizo in sem ga grizljala na sadni dan.
A kot obe ugotavljava; večje škode ni bilo.

In seveda se strinjam s sončecem24, vsaj mene je zredilo grickanje med obroki. Zdaj pa mislim, da so me ti trije meseci naučili tega, da jem na toliko časa, vmes pa nič!

Srečno naprej!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 12:56:43   
Anonimen
Mene ni pa nič izučilo. Pa poletni meseci me nič ne ganejo, meni vdno paše jest. Ponoči podnevi, pozimi, poleti, petek in svetek. Solatke pa ne morem jesti zraven, ko berem, torej delam. Pri nas je treba jesti med delom, drugače se ne sezide. V glavnem, sranje. Jaz bom lepo še naprej "ločeno" grickala, pa kar bo, pa bo.

(odgovor članu mojchka x)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 15:55:49   
Anonimen
Jaz sem bila včeraj v enem mlinu cel popoldan in jasno, da sem se nažrla kruha ko stoka. Frišnega, toplega, ajdovega iz krušne peči. Pa nič drugega zraven. Samo kruh, amoak ga je bilo res kar veliko. Danes pa mi nekako ne paše jest, do zdaj sem dva jabolka, bom pa verjetno kasneje, ko bo moj spekel čevapčiče, malo zraven prigrniznila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lune- 90. dan
5.12.2005 15:56:15   
Anonimen
Aja, itak, čestitke punce user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?