|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vodna postelja
19.11.2008 21:53:55   
lenna
Pravkar sem izvedela, da naj bi bila vodna postelja naravna kontracepcija. Ali je katera kje kaj zasledila napisanega oziroma slišala kaj takega?
Midva jo namreč imava in me sedaj skrbi ali je to vzrok, da ne morem zanositi. Milslim halo, na posteljo pa res nisem nikoli pomislila.
Kkršna koli informacija bi bila zelo dobrodošla. Sicer sem že nekaj brskala po internetu pa nič pametnega.
Ali jo ima katera izmed vas tudi, znanci ki so imeli problemi z zanositvijo?

Tole me je čisto vrglo iz tira, razmišljam o najslabšem. Se bo treba na kavče preselit.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vodna postelja
19.11.2008 22:08:02   
Athina
Tole se zdi meni zelo čudno. Kaj hudiča naj bi imela vodna postelja z zanositvijo? Ne razumem ... Kje si to prebrala? In zakaj naj bi bilo tako?

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vodna postelja
19.11.2008 22:17:58   
urška
če sodim po sebi, potem je odgovor, da je to nemogoče. zanosila sem takoj ko sem nehala jemat tablete, uporabljala sva sicer kondome in nama je enkrat počil. in ja, takrat sva seksala na vodni postelji.user posted image

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vodna postelja
20.11.2008 6:57:46   
krtekxx
Po moji izkušnji vodna postelja ne deluje kot kontracepcijsko sredstvo.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vodna postelja
20.11.2008 10:33:11   
T1979
Mislim, da ne poznam par, ki imata vodno posteljo, pa je brez problema zanosila, no vsaj tko sta rekla.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vodna postelja
20.11.2008 11:25:32   
lenna
Ja saj to se je tud men nelogično zdelo, apmak vprašati za drugo mnenje nič ne stane. Občutek je pa precej bolš. user posted image  

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vodna postelja
21.11.2008 14:05:00   
Anonimen
jaz sem dvakrat zanosila na vodni postelji ob prekinjenem spolnem odnosu, tko da se po mojem nimaš kaj bat, pa še seks je ok v njej :-)

(odgovor članu lenna)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vodna postelja
21.11.2008 23:06:51   
baci
tudi midva imava vodno posteljo,pa prvič slišim da naj nebi zanoso na njej

sma zelo zadovoljna z njo in user posted image je full dober

tako da,nič bat,samo dalje user posted image pridno,pa bo

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?