|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   riževe kašice- z vodo
15.4.2011 10:00:25   
sbnc
Pozdravljene!

Zanima me, katere riževe kašice je mogoče pripraviti le z vodo? Kravjega ali adaptiranega mleka ne bi dajala, razen če si stisnem svoje mleko? Do sedaj sem na deklaracijah različnih proizvajalcev videla le, da se pripravljajo z mlekom... prosim za informacije!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: riževe kašice- z vodo
15.4.2011 10:06:43   
Izabelina
znamka Alete...

samo, če se jih dela samo z vodo pomeni, da imajo AM že notri...


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu sbnc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: riževe kašice- z vodo
15.4.2011 10:34:03   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

samo, če se jih dela samo z vodo pomeni, da imajo AM že notri...

Od Babylova (DM)


_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: riževe kašice- z vodo
15.4.2011 10:47:40   
kristinaj
tiste kašice ki se pripravljajo z vodo imajo am že noter....

ne bo konc sveta če popije malo am mleka.. sej je prilagojeno najmlajšim... in če dojiš si stisni svoje...

ali pa napravi rižolino z vodo in poskušaj..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu sbnc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: riževe kašice- z vodo
15.4.2011 13:20:16   
K_a_t_i
Jaz sem razumela, da ne bi posebej kupovala AMja. Logično, da ga kašice že vsebujejo!
Mi smo kupovali Millupine mlečno žitne kašice. Včasih tudi od Allete. Na škatli piše - priprava z vodo. Bodi edino pozorna, da kašica vsebuje AM in ne KM (za začetek - nimam pojma koliko starega dojenčka imaš).
Lino naprimer ima enih par kašic, ki že vsebujejo mleko v prahu - ampak tisto je navadno kravje mleko, ne AM.

Evo, tem samo doliješ vodo:
http://b2c.baby-center.si/search.asp?srchString=mle%u010Dno%20%u017Eitna%20ka%u0161ica&submit1=Najdi

Te (niso čisto vse, se mi ne da vsako posebej poklikat) so pa za lahko noč:
http://search.dooyoo.de/search/both/milupa+schlaf+gut/0/?suche=y
Imajo jih v Mullerju (za drugje ne vem).


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 15.4.2011 13:29:23 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
15.4.2011 13:37:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: riževe kašice- z vodo
15.4.2011 13:48:35   
deveta
kašice ki se pripravljajo z vodo že imajo dodano AM.
V kašicah ki se pripravljajo z mlekom pa so načeloma samo žita.

Kupi si tako, ki se pripravlje z mlekom in pol si iztisni svoje mleko in naredi obrok. Mislim pa da jih imajo skoraj vse firme. Tako Milupa, kot Hipp in verjetno tudi druge DM-ove in podobno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: riževe kašice- z vodo
15.4.2011 13:54:10   
deveta
aja, če pa sploh ne želiš dodajat AM (ne tako da se nahaja v kašici sami in netako da ga sama dodaš) lahko kupiš tiste ki se delajo z mlekom in jih preprosto narediš z vodo. Samo so zelo za nič in praznega okusa pol, pa še energetsko revne so, saj voda nima kalorij. Lahko pa te kašiče pripraviš tudi s sokom od jabolka ali kako drugo sadno kašico.

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: riževe kašice- z vodo
15.4.2011 15:25:25   
Masha_M
Holle (prodajajo v BC) se pripravlja samo z vodo in ne vsebuje AM. Posebej piše, da so primerne tudi za pripravo z materinim mlekom, s tem da moraš vedeti, da se kašice pripravlja kar vroče (da se pahuljice ustrezno umešajo) in se jih potem shladi. Če pa materino mleko toliko segreješ (navodila pravijo, da do 50 stopinj in ohladiš nato na 37) se večina živih organizmov (protiteles) v MM itak uniči. user posted image

Jaz sem zaradi tega poskušala delati malo po svoje in svoje mleko segreti največ do 37 stopinj, samo se kašica potem sploh nikoli ne zgosti. user posted image

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: riževe kašice- z vodo
4.6.2011 21:47:52   
Roberta69
Jaz vse kašice po vrsti (navadne, ki nimajo dodanega mleka v prahu) večinoma pripravljam z vodo, ker mi ni preveč do tega, da bi mu dajala umetno mleko, pa še ni mu bilo preveč všeč, včasih primešam kakšno sadje (drugače mu sadje ne gre preveč), večinoma pa zelenjavo in čisto lepo je.

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: riževe kašice- z vodo
6.6.2011 21:43:23   
Anonimen
Seveda se dobi riževo brez mleka pa tudi od drugih žit. Trenutno imamo Alnatura. Dokler sem imela svojega načrpanega, sem ga mešala v to kašico, zdaj pač dodajam AM.

(odgovor članu Roberta69)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?