|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovčki 2020
14.1.2020 20:40:22   
Tasykaa RR
Hehe mame to slutijo zgleda 🥰😄😄 pa saj, men osebno je prav, da res samo čisto domači vejo 🥰 za vse ostale pa je še čas 😄 čeprav pri meni v službi sem povedala takoj, ker tudi sem že kar v bolniški, ker ne smem delat. Drugače, pa je čas povedat, ni treba takoj, čeprav se mi zdi fer vsaj malo prej, da vejo zaradi dela 😄 in ja razlika, ali delaš ali si doma, doma lahko se kak zamotiš oz počivaš ko je najhujše, v službi pa ne gre, pa mislim da bi dobla bolniško recimo za kratek čas, da malo slabosti minejo 🥰  ooo mi2 pa oba želiva vedet spol 🥰 razen če se nebo vidlo 😄😄 ne vem pomoje nebi zdržala, da nebi vedla 🥰😄 tk da vsa čast, da boš zdržala 🥰😄 seveda bo vse vreduu 🥰 mora biti 🥰🥰  


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Avgustovčki 2020
14.1.2020 21:45:48   
LoniRR
Hvala bogu da te merkajo in tudi upam da bos imela vec pregledov 🥰😉. Heh moja sluzba je bolj zahtevna in za tista 2 mesca k se vrnem sploh nvm ce bom kaj delala, ker se me ne bo splacal v proces vpeljat k je vec stroska k koristi 😉. Tko da upam da bom lahko delala kaj mirnega in ne stresnega 😜. 
Pa saj ubistvu tudi ko mi je koncno okoli 25 tedna povedala spol je rekla da ni zagotovo ker skriva. Pa sem se odlocla da pri drugem pustim presenecenje. Sama zaupam svojemu obcutku in mislim da bo fantek. To je pa glih tok zihr kukr ce mi rece mogoce bo fantek 😉 no pa drugace mi je cist vseeno kaj bo. Se ene lepoticke se tut cist nc nebi branla. 🥰😍 moj tudi hoce vedet kaj bo tko da bo njemu povedala. Iskreno bi pa tudi rada da je druga nosecnost nekaj drugace oz. Posebna glede na prvo. Zdaj vem kako popadki zgledajo, kako porod zgleda,... pa naj bo to vznemirjenje kaj bo ven prislo hehe 🥰😉

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Avgustovčki 2020
15.1.2020 9:46:52   
Lelly28 RR
Zdravo bodoče mamice, tudi jaz pričakujem svojega drugega otročička user posted image PDP imam 8.8. , me pa zanima kako si vi lajšate slabost? skos moram nekaj grizljat, drugače me tako boli želodec, da joj. Sladkega pa tudi pogledat ne smem. Za spol me res zelo zanima, vendar bova z mžem ga obdržala za sebe (tako kot pri prvem), imam pa naslednji teden nuhalno tako, da upam, da se bo videlo.
Ste že razmišljale v katero porodnišnico bi šle rodit?

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Avgustovčki 2020
15.1.2020 12:28:27   
LoniRR
Lelly28 dobrodosla in cestitkeee. 🥰

Heh pri meni je kontra. Ce jem mi je slabo. En dan bolj, drugi manj. Ce ti pomaga da skoz nekaj grickas pa brez vesti daj. Saj se bo kmalu umirilo. Kako je pa potekala slabost prvic?Jst bom sla ponovno v Lj. Sem bila prvic zelo zadovoljna. 🥰😍

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Avgustovčki 2020
15.1.2020 13:12:30   
Tasykaa RR
Bodoca mamica1 jaa bom videla kako pogosto bom imela preglede, glavno da so mi dali bolniško, drugače pa gin...so vedno mnenja da se pomagat v večini primerov ne da, pa če maš vsaki dan uzje 😕 samo res ti že veš kak je in naj bo vsaj spol malo presenečenje 🥰😄😄 čeprav pravijo, da ni vsak porod enak 🥰😄 Lelly28 dobrodošla 🥰 in vse dobro 🥰 jaz bom šla kar v Maribor, ker tudi moja gin. dela v tej porodnišnici 🥰 glede slabosti pa ni nekega recepta 😕 jej tisto kar ti paše, pa izogibaj temu kar ti ne. Se pa spreminjajo okusi 🙈😄 saj boo, na koncu bomo vsee pozable, samo da bo vse vreduu 😄🥰🥰

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Avgustovčki 2020
15.1.2020 13:37:43   
Firsttime
Poskusi Antimetil v lekarni se dobi. Tablete z ingverjem naravne in jih lahko jedo nosečnice in tiste ki dojijo. Meni pomagajo. 😊


(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Avgustovčki 2020
15.1.2020 14:42:46   
Lolss
Jz sem pa zdej v 9.tednu..in je vsak dan huje-slabost, utrujenost, ponoči slabo spim,...in ker imam že enega navihanca doma, težko kaj počivam popoldne. Apetita nimam nobenega, kuhat se mi ne da, napihnjena sem kot slon. In v primerjavi s prvo nosečnostjo je zdaj veliko slabše. Tako da samo čakam, da čimprej mine, ker mi ne pomaga antimetil, ingverjev čaj, donat,...bolniške pa nočem vzet, ker vem da bi samo ležala cele dneve in se smilila sama sebi. 😁😏😅Kako je z odvzemom krvi in urina v laboratoriju? Gre to na tešče ali lahko tekom dne a? Ker v prvi sem mela vedno pregled zjutraj in sem tudi zjutraj šla v laboratorij..zdej imam pa drugo gin.ki naroča tudi popoldne pa ne vem, a bom lahko tudi v laboratorij šla po službi? 🤔

(odgovor članu Firsttime)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Avgustovčki 2020
15.1.2020 15:07:07   
malamici
Antimetil bom pa tudi jaz poskusila. Zaenkrat samo ingver ne pomaga.. Ne da se me pretentat za nic, zal 😂Drugace nameravam vse opravljat v Postojni, imam tudi gin. tam. Nocem neki komplicirat, kaj pa vem, se mi zdi da s samim dojemanjem stvari si lahko nardis nosecnost tako ali pa tako (kot pri vsaki stvari:)). Mislim, da mi tudi hormoni na flegma rukajo, upam da tako ostane (ne jokam, vse mi je u izi, vse se bo zrihtalo 😆).  Razen slabost se nism uspela zrihtat 😁

(odgovor članu Firsttime)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Avgustovčki 2020
15.1.2020 17:43:28   
PIKAPOKA51


IZVIRNO SPOROČILO: Bodoca mamica1

Pikapoka seveda da bo vse dobro. Mora biti 🥰

Jooooj kok super. Kako pa je hci sprejela novicko? 



Ja moja deklica je res happy:) bo zihr hotla pomagat, bo prnesla kako pleničko.. :)





(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Avgustovčki 2020
15.1.2020 18:15:03   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: Lolss

Jz sem pa zdej v 9.tednu..in je vsak dan huje-slabost, utrujenost, ponoči slabo spim,...in ker imam že enega navihanca doma, težko kaj počivam popoldne. Apetita nimam nobenega, kuhat se mi ne da, napihnjena sem kot slon. In v primerjavi s prvo nosečnostjo je zdaj veliko slabše. Tako da samo čakam, da čimprej mine, ker mi ne pomaga antimetil, ingverjev čaj, donat,...bolniške pa nočem vzet, ker vem da bi samo ležala cele dneve in se smilila sama sebi. 😁😏😅Kako je z odvzemom krvi in urina v laboratoriju? Gre to na tešče ali lahko tekom dne a? Ker v prvi sem mela vedno pregled zjutraj in sem tudi zjutraj šla v laboratorij..zdej imam pa drugo gin.ki naroča tudi popoldne pa ne vem, a bom lahko tudi v laboratorij šla po službi? 🤔



Lolss lani je bilo pri meni tako, da sem vodo lahko dajala kadarkoli, kri ki jo das pa 1x na trimesecje pa noras biti zjutraj na tesce, ker grejo kr ene 3 epruvetke naprej na preiskave. Vodo das pa pred vsakim pregledom. Tudi pri meni je ta nosecnost hujsa. No ka pri prvi sem se dol ulegla ko sem prisla iz sluzbe in par ur odspala pa je bilo. Sedaj to ni mozno. Ampak utrujenost niti ni tak problem. Slabost je hujsa. Jesti moras in ko jes ti je slabo. Muka. Pri prvi pa sem morala skoz nekaj grickati pa sem bila ok. Taktat najhujso slabost pa sem obcutila samo zjutraj ko je bil prazn zelodc. Sedaj je prisotna skoz. Ko ze mislim da se je umirila pride 2x huj ampak mislim oz. Upam da je najhuje mimo, ker ni vec tok hudo kot je bilo ksn teden nazaj ko nism mogla nc v navalu slabosti. No ja mogoce tudi zto ker sedaj vem kot miska. 🤣😂


Pikapoka super. Hehe bo na koncu se zelo prijetna druzba za igro in crklanje 🥰😍. Uf mene pa prov zanima kako se bo nasa odzvala ko se niti se ne zaveda vsega tega. 🤗

(odgovor članu Lolss)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Avgustovčki 2020
15.1.2020 18:21:32   
LoniRR
Tasykaa res je da je vsaka nosecnost drugacna in vsak porod drugacen ampak priblizno vem kaj lahko pricakujem in bi rada da je spomin na vsako nosecnost malo drugacen. Ze tko ne bom nardila vseh preiskav oz. Pregledov samoplacniskih kot sva jih prvic. Bo zanimivo 9 mescov ugibati kaj bi pa lahko bilo heheheh. 🥰🤗🤔
Fino da si na bolniski. Jp se strinjam da ne morejo vedno prepreciti smrti ploda ampak ce si v rizicni skupini pri rednih pregledih lahko zaznajo tezave in morebiti sprozijo predcasen porod. Tudi smrti se dogajajo v visoki nosecnosti in sprozen porod ne predstavlja take nevarnosti za otrocka. Mislim da je ce ne druzga obcutek veliko boljsi in gres bolj sprosceno cez nosecnost ce ves da te malo bolj spremljajo. Definitivno se pa vedno ne da prepreciti. 🤔🙃

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Avgustovčki 2020
20.1.2020 15:34:24   
LoniRR
Kako ste kaj? No jst sem imela danes pregled in zaenkrat je vse vredu. Pdp po UZ 19.8. Pdp po ZM 18.8 tko da smo kr tocni po koledarju hehe. Nuhalno sem se narocila in sicer jo imam 6.2. Ko bom ze 12 tednov in par dni...🤗🥰Drugace so se slabosti malo umirile in apetit malo povecal tko da bom verjetno pocasi ven iz najhujsega 🙃

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Avgustovčki 2020
20.1.2020 16:36:20   
luccka
Punce, zdravo.Spet se javljam po dveh tednih. Takrat sem se javila, ko so mi nekoliko prenehali nosečniški simptomi (slabost in boleče prsi). Potem se je čez par dni spet pojavila rahla večerna slabost, ampak nič drugega. Nisem želela paničariti in sem si rekla, da bo kar bo. No, danes pa sem imela nuhalno in kaže zaenkrat, da je vse ok (kar se tiče srčka, ostaloh organov, velikosti itd.), ampak mi ni mogel izmeriti nuhalne svetline, ker je mali tak čudno ležal, da nikakor ni padel v pravi položaj, zato sem ponovno naročena jutri. Upam, da to ne pomeni nič slabega. Zdravnik mi je sicer rekel, da se to večkrat zgodi in naj me ne skrbi. Kaj menite ve? 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Avgustovčki 2020
20.1.2020 17:27:08   
PIKAPOKA51

IZVIRNO SPOROČILO: luccka

Punce, zdravo.Spet se javljam po dveh tednih. Takrat sem se javila, ko so mi nekoliko prenehali nosečniški simptomi (slabost in boleče prsi). Potem se je čez par dni spet pojavila rahla večerna slabost, ampak nič drugega. Nisem želela paničariti in sem si rekla, da bo kar bo. No, danes pa sem imela nuhalno in kaže zaenkrat, da je vse ok (kar se tiče srčka, ostaloh organov, velikosti itd.), ampak mi ni mogel izmeriti nuhalne svetline, ker je mali tak čudno ležal, da nikakor ni padel v pravi položaj, zato sem ponovno naročena jutri. Upam, da to ne pomeni nič slabega. Zdravnik mi je sicer rekel, da se to večkrat zgodi in naj me ne skrbi. Kaj menite ve? 



O super da so prenehali simptomi, mene pa še zanima ali je katero kej zategovalo okol trebuha ali pa občutek tiščanja dol. sem nekje 9. teden. ??
ja glede nuhalne sm pa že slišala da ni se dal zmert prvič, pr kolegici moji je blo tako..v drugo se je fajn vidlo.

ja drugač pr meni so pa slabosti, hrana ne paše jest, sam določene stvari..





(odgovor članu luccka)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Avgustovčki 2020
20.1.2020 17:27:19   
Bibsyy
Ojla zenskice.

Jst sm mela prvi pregled en teden nazaj, PDP imam 19.08, nuhalno imam pa 3. februarja.
Je rekla, da izgleda vse ok (kolikor se pac sploh lahko vidi na 1.pregledu), nisem niti kaj velik sprasevala, ker sem res neobremenjena.
Imam pa se vedno slabosti- en dan zelo, kaksen dan skoraj nic, res mi na veliko niha.
Kar se mi pa zdi najbolj neverjetno je pa to, da imam ze od 6. tedna TREBUSCEK in zdej v bistvu sm v 11. tednu in se moram res potrudt, da skrivam.
Poleg tega mi tok manjka volje za zivet (nimam nobenih nagnjenj brez skrbi hehe)- s tem mislim na kksno posebno lepoticenje, da bi se kam sploh odpravla itd.. in POJMA NIMAM o cem govorijo, ko govorijo o nosecniskem siju.

Jutri grem dat kri in vodo na polikliniko..a morem bit na tesce itd?

Lp.

(odgovor članu luccka)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Avgustovčki 2020
20.1.2020 18:17:11   
LoniRR
Glede nuhalne se ne obremenjuj. Otrocek je tko postavljen in ne more priti blizu da bi zepek izmeril. Je tezko pripraviti da bi se otrocek na nas ukaz premaknil. Mislim da se nimas kaj bati. Vecji strah je ce imas nizek izracun nuhalne. 🤔
Jp. Za te preiskave krvi in vode moras biti na tesce. Tudi jst grem jutri dati in mi je rekla da po 7i uri ne smem nic jesti in piti, razen vodo ali nesladkani caj. 🤔
Super. Jst imam tudi 19.8 rok. Imava na isti dan. 😉

(odgovor članu Bibsyy)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Avgustovčki 2020
21.1.2020 13:57:58   
luccka
Sem danes bila ponovno na nuhalni pri dr. Mujezinoviću (Mb) in je otroček spet tako sedel, da ni šlo drugače posneti nuhalne svetline, kot z vaginalnim ultrazvokom. Potem pa je lahko izmeril zelo natančno z več posnetki in je povprečje 1,6mm, kar je menda vredu. Ker sem že šla na dvojni hormonski test pred dvema tednoma (v 10. tednu), so mi danes že izračunali vse verjetnosti in pride za DS 1:3000, za ostale trisomije pa 1:>20000. Glede na mojo starost (35) je bil zdravnik z izračunom zadovoljen in je rekel, da po njegovem mnenju dodatni testi niso potrebni oz. jih ne predlaga. Sedaj mi je malo odleglo in upam, da bo res vse ok. user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Avgustovčki 2020
22.1.2020 13:46:37   
Tasykaa RR
Evoo mene en čas nisem bla aktivnaa 🙈😀😀 oo bodoca mamica1 superrr 🥰🥰 samo da je vse vreduu 🥰🥰 pa res ti štima datumskoo 👍 meni gre cca 3 al 4 dni razlike, bo se pa na nuhalni več vedlo mi je rekla 🥰 oo luccka, mi2 pa hodima v isti kraj 🥰😀 samo da jaz hodim k dr.Anzeljcevi super ginekologinja 🥰 tudi dr.Mujezinovic je vredu 🥰 sem imela prvič vse te, zraven pri vsakem pregledu 🥰 edino dr.Žebeljan njega ne morem nekak videt 😕 drugače pa ja včasih se ne da izmerit zaradi lege, pa ni nič narobe, pač baby noče sodelovat 😀😀🥰  


(odgovor članu luccka)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Avgustovčki 2020
22.1.2020 14:29:48   
metuljčica12
lepo je brati, da je vse ok. naj traja do poroda in še dlje.

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Avgustovčki 2020
22.1.2020 14:41:16   
Tasykaa RR


IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12

lepo je brati, da je vse ok. naj traja do poroda in še dlje.



Metuljčica12 hvala 🥰 in kako si ti? 

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Avgustovčki 2020
22.1.2020 14:52:27   
metuljčica12
so še črne minute. a se ne dam. ne bomo še vrgli puško v koruzo.
vse ob svojem času.

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Avgustovčki 2020
22.1.2020 15:20:43   
Tasykaa RR
Metuljčica12 o ja, verjamem, ne gre tak hitro 😕 važno, da ne obupaš in da greš pozitivno naprej 🥰💪


(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Avgustovčki 2020
22.1.2020 15:37:31   
LoniRR
Lucka hehe otrocek ze zdj kaze znake levcka. Ne obrmenjuj se ker so meritve ok. 
Ooo metuljcica vesela sem da si se oglasila in da ti gre boljse. In hvala za dobre misli 🥰
Tasykaa jaa jst imam res solske cikluse tko da tudi tocno vem kdaj imam ovulacijo. Tko da se kr drzi datumsko. Tudi v prvi nosecnosti sem imela od zacetka isti pdp. Samo potem pa je moja puncka kljubovala medici in postavla svoj datum tko da tokrat se bolj pripravljam na 30.8 hehehe. 

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Avgustovčki 2020
22.1.2020 15:57:14   
Anaina

Pozdravljene punce.


Sama sicer nisem julijka ampak sem že čisto pri koncu in pričakujem punčko.  Imam pa kar nekaj poletnih oblačil za fantka ki je tudi avgustovček. Št. 56, 62 in 68. Oblačila so lepa in ohranjena po večini nošena pri enem otroku, potrebno jih je edino preprat. V kolikor bi katera želela in je iz štajerskega konca ji oblačila z veseljem podarim saj mi je res škoda da mi stojijo. 




(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Avgustovčki 2020
22.1.2020 18:52:58   
Tasykaa RR
Luccka seveda bo vse ok 🥰 dobri rezultati nuhalne 💪🥰 bodoca mamica1 jaa, samo je fajn met tak menstruacijee, ker tak točno veš 🥰 tudi sama imam redne 😀 samo ko na to nimamo glih vpliva 😊 boš videla tokrat, ali bo tudi čez rok ali pa boš presenečena in bo na rok 😀🥰  kaj je blo točno pri prvi, da je šla čez rok? 🥰 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?