|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustovčki 2020
19.11.2019 21:22:49   
itaMara
Zdravo,
za nekatere še hitro, druge že vemo, da smo nosečke :) dobrodošle še vse ostale
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgustovčki 2020
25.11.2019 14:23:54   
Bananamama
Zdravo, jaz imam za nekrat, po domačih testih pričkovani datum 1.8., tako da se z veseljem pridružim ravno za las avgustovčkom. V petek imam krvni test in pregled pri ginekologu...težko čakam do takrat! Kdaj pa je tvoj predvideni datum rojstva?

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgustovčki 2020
25.11.2019 15:37:03   
Anonimen
Bananamama, že tako hitro? Greš sama od sebe na krvni test in pregled ali je ginekologinja rekla? Mene je gladko naročila šele v 9. tednu.


(odgovor članu Bananamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgustovčki 2020
25.11.2019 18:00:12   
Bananamama
Sem po IVF postopku in je to stalna praksa, da tako potrdijo uspeh postopka... Sicer je normalno, kar je tebi tvoja G rekla. Ne skrbi :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgustovčki 2020
28.11.2019 7:30:22   
Jaime
Zdravo,
tudi jaz se lahko že prijavim v avgustovčke. Pregled imam že v 7 tednu, se mi zdi malo zgodaj.
Kako se sicer počutite? Prvi, drugi,.. otrok?

(odgovor članu Bananamama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgustovčki 2020
2.12.2019 8:57:26   
Bananamama
Živjo Jaime, moj prvi, počutmim se pa malo utrujeno vsako popoldne, ves čas me nekaj zateguje, kakšnih drugih znakov pa nimam, razen še bolečih prsi... Ničl mi ni slabo :). Kako si ti? S športom se še ukvarjaš ali si čisto opustila?

(odgovor članu Jaime)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgustovčki 2020
6.12.2019 15:18:18   
sanna10
Poudravljene! No pa sem tudi jaz danes zagledala, sicer zeloo rahel + , pa vendar, tam je!! In upam da tako ostane😊bom pa sla se po digitalni clearblue. Je pa to moja druga nosecnost, imamo doma 2 in pol leti starega pobalina.😉


(odgovor članu Bananamama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgustovčki 2020
11.12.2019 11:12:07   
Sneezka
Pozdravljene.

Evo se vam pridružujem tudi jaz. Sem končno zagledala plusek po 1 letu matranja. Sem pa v 6 tednu. Prvi pregled pa imam 31.12😊  rok pa po mojih izračunih 8.8.2020. Znakov pa razen bolečih prsi in malo krčev nimam nič. 

(odgovor članu Bananamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgustovčki 2020
11.12.2019 20:00:20   
Prvic_mama
Se pridruzujem. Tudi jaz imam rok predvidoma 8.8.2020, imam pa prvi pregled 3.1.Ima se katera velik apetit, ker meni se zdi da bi lahko vse pojedla (pred nosečnostjo sem pa ful striktno pazila koliko in kaj sem pojedla..noroo 😂😂😂)?


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgustovčki 2020
11.12.2019 21:02:03   
Sneezka
Sva dve z istim rokom😊 jaz apetit imam ampak ne nekaj ekstra..zaenkrat😊😊 upam da tako ostane😊 me pa matrajo krči kot pred menstruacijo..upam da ni kaj narobe 😐


(odgovor članu Prvic_mama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgustovčki 2020
11.12.2019 21:20:54   
LoniRR
Pozdravljene 😍Se vam pridruzujem tudi jaz. Danes sem zagledala zeljeni plusek. Doma imamo 7 mesecno navihanko tko da bo zabavno. Rok bi pa morala imeti 20.8.2020. Tko da upam da bo vse ok in bom dobila najlepse darilo za 30ko 😍. Jst razen krcov in utrujenosti se pocutim odlicno in upam da tako ostane 😉

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgustovčki 2020
11.12.2019 21:22:40   
LoniRR
Sneezka tudi mene matrajo krci in dvomim da bi bilo kaj narobe. V prvi nosecnosti so me matrali tam do ene 8 tedna potem pa se je umirilo. Dokler cutis znake je super 🙃

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgustovčki 2020
11.12.2019 23:11:55   
Sneezka
Saj upam da je vse vredu. Je pa moja prva nosečnost zato tudi malo več skrbi


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgustovčki 2020
11.12.2019 23:29:54   
LoniRR
Snezka tudi sama sem bila v prvi bojeca, da bo vse ok in komaj cakala pregled kjer mi je to potrdila. Zdj je isto, le znake jemljem bolj sprosceno. No ja prsi me nic ne bolijo kot so me prvic ampak verjetno zto ker se dojim... vse bo OK in avgust bo tako hitro tu 😉

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgustovčki 2020
12.12.2019 8:51:59   
Bibsyy
Hej punce.
Tud jst mam PP v avgustu in ful sm vesela, da dejansko obstaja taka skupina kot je tale.
Sm pa tud precej prestrasena, da je vse ok. In ja, tud jst mam zadnje dva dni drisko, boli me dol v jajcnikih in dimljah- je rekla ginekologinja, da je to normalno.

Drzimo pesti za vse nas, al kaj? :)


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgustovčki 2020
12.12.2019 11:04:16   
želimo*si*ga
Dekleta, sprva iskrene čestitkeee vseeem :)

Ker ste še popolnoma "sveže" (le nekaj tednov noseče), me zanima, ali se vam je dozdevalo, da vam bo tokrat uspelo?

Ste imeli kakršnekoli znake že pred izostankom user posted image ?

Sedaj, ko je čakanje za vami, lahko morda objektivno ocenite, kaj so bili tisti res pravi znaki, ki so bili dejansko drugačni (in ne tisti namišljeni, ki se jih me, ki še čakamo plusek, rade domišljamo)..:)

Hvala za vaše izkušnje in še enkrat čestitke prav vsaki posebej :)

(odgovor članu Bibsyy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avgustovčki 2020
12.12.2019 14:16:34   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: želimo*si*ga

Dekleta, sprva iskrene čestitkeee vseeem :)

Ker ste še popolnoma "sveže" (le nekaj tednov noseče), me zanima, ali se vam je dozdevalo, da vam bo tokrat uspelo?

Ste imeli kakršnekoli znake že pred izostankom user posted image ?

Sedaj, ko je čakanje za vami, lahko morda objektivno ocenite, kaj so bili tisti res pravi znaki, ki so bili dejansko drugačni (in ne tisti namišljeni, ki se jih me, ki še čakamo plusek, rade domišljamo)..:)

Hvala za vaše izkušnje in še enkrat čestitke prav vsaki posebej :)



Tezko se je po tem ravnati ker je vsaka nosecnost drugacna. Verjetno ze dlje casa cakas in ti bo to v pomoc ampak ni to pravilo da bo pri tebi isto. Jst sm ksn teden po ovulaciji imela 2 dni slabosti in takrat sem zacutila da je to to. Glede izostanka mentruacije sem sama tezko sklepala, ker dojim in sem komaj septembra dobila prvo menstruacijo od prejsnje zanositve. Prav tako nimam bolecih prsi. Prakticno bojo znaki se prisli. Obcasno me spika v jajcnikih in hrbtu, voham na kilometer 🙈 in pa zgaga po ocvrti hrani (s katero nimam nikoli tezav) . Hm glede apetita ga imam manj, vendar se bo to verjetno se hitro spremenilo 🤔. Upam da sem ti kaj pomagala in da cimhitreje zagledas plusek 😉

(odgovor članu želimo*si*ga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgustovčki 2020
12.12.2019 14:50:50   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Bibsyy

Hej punce.
Tud jst mam PP v avgustu in ful sm vesela, da dejansko obstaja taka skupina kot je tale.
Sm pa tud precej prestrasena, da je vse ok. In ja, tud jst mam zadnje dva dni drisko, boli me dol v jajcnikih in dimljah- je rekla ginekologinja, da je to normalno.

Drzimo pesti za vse nas, al kaj? :)





Hej. Jaz sem imela vgnezditveni rjav izcedek na dan, ko bi mogla dobit M. Ampak je ni bilo, bil pa je samo izcedek (morda za 1 čajno žličko). In sem rekla eh, itak ni nič, ocitno mi se progesterona manjka. Ampak potem en teden se kar ni bilo M. Prsa me bolijo vsak mesec pred M. In sem se kar rekla eh itak mi spet zamuja in ne bo nic. Potem pa sem 38. dan končno sklenila da tako dolgo je pa še nikoli ni bilo in da bom pač naredila test. In je bila zelooo mocna crtica. Dan zatem me je potem pekla zgaga... To je bilo pa to. Srečno!

(odgovor članu Bibsyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgustovčki 2020
12.12.2019 17:37:32   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: želimo*si*ga

Dekleta, sprva iskrene čestitkeee vseeem :)

Ker ste še popolnoma "sveže" (le nekaj tednov noseče), me zanima, ali se vam je dozdevalo, da vam bo tokrat uspelo?

Ste imeli kakršnekoli znake že pred izostankom user posted image ?

Sedaj, ko je čakanje za vami, lahko morda objektivno ocenite, kaj so bili tisti res pravi znaki, ki so bili dejansko drugačni (in ne tisti namišljeni, ki se jih me, ki še čakamo plusek, rade domišljamo)..:)

Hvala za vaše izkušnje in še enkrat čestitke prav vsaki posebej :)



Pri meni so bile boleče prsi od ovulacije naprej neprekinjeno. Ponavadi so bile boleče samo v času ovulacije

(odgovor članu želimo*si*ga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avgustovčki 2020
13.12.2019 14:04:27   
Prvic_mama
Zanima me kakšno je vaše mnenje glede kapsul Novalac? ☺️


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avgustovčki 2020
13.12.2019 18:29:48   
Anonimen
Pozdravljene. Še ena nosečka tukaj. Vem za nosečnost ze od 3 tedna. Sedaj sem 5t1d. Prvi pregled 30.12. Po mojih izračunih PDP 13.8.2020. Doma imam ze 2 punci. 

(odgovor članu Prvic_mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avgustovčki 2020
15.12.2019 15:21:13   
Sneezka
Čestitke vsem. Upam da nam mine nosečnost mirno in brez zapletov. Komaj čakam na prvi pregled😊


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avgustovčki 2020
15.12.2019 16:38:50   
sanna10
Cestitke!!❣Sve 2 z istim pdpjem❤s tem da imam jaz ze 23.12 pregled, mogoce celo malo prehitro..no ja, bomo videli😊


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avgustovčki 2020
15.12.2019 16:40:13   
sanna10


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene. Še ena nosečka tukaj. Vem za nosečnost ze od 3 tedna. Sedaj sem 5t1d. Prvi pregled 30.12. Po mojih izračunih PDP 13.8.2020. Doma imam ze 2 punci. 


Cestitke!!❣Sve 2 z istim pdpjem❤s tem da imam jaz ze 23.12 pregled, mogoce celo malo prehitro..no ja, bomo videli😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avgustovčki 2020
15.12.2019 16:55:43   
LoniRR
Cedtitke vsem noseckam. Meni je.dala datum sele 20.1. Prazniki in potem je gneca. No pa tudi v 10. Tednu se ze vse lepo jasno vidi in si ze skoraj izven najbolj nevarnega obdobja. Tak sistem in teorijo ima nasa ginekologinja. No ja meni je pa mucno takoooo dolgo cakati. 🤔

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?