|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POZABLJIVOST
4.10.2005 9:54:08   
Anonimen
Pozdravljene! Imam eno težavo. Namreč jem KT katerih vec ne prenesem (izpuščaji, nenadna povišana telesna teža?). pozabljam jih jemati,ampak tudi če bi zanosila, bi otroka obdržala. Ta mesec nisem vzela že 4 tabletk... in zadnje čase mi je zelo slabo:zjutraj in skoraj najbolj zvečer. imam napet trebuh in to ze kar nekaj časa. Ali je možno, da sem zanosila, ali je to zgolj obramba telesa pred tabletkami, katerih ne prenesem? to se mi dogaja kar nekaj časa, da ne pojem vseh tabletk...

prosim, ne me zmerjati, da ce se zacititim, naj bom zaščitena, s fantom sva pripravljena imeti otroka, samo jaz nimam poguma, da bi kar prenehala z jemanjem tabletk.

kaj ve mislite, vesela bom vseh odgovorov..

LEP POZDRAV, karla
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POZABLJIVOST
4.10.2005 10:10:40   
vampirka
user posted image Hm, če sta pripravljena imet otroka, potem ne razumem zakaj ne nehaš s KT??!! Oprosti, ampak meni se zdi to neodgovorno - pa ne tvoja pozabljivost, ampak to, da se na tak način "igraš" po nepotrebnem s svojim telesom. Če si želiš otroka, prenehaj s KT, začni s folno kislino in pika. Če pa nisi ziher, si pa naštimaj alarm na mobilca - naj te spomni na tableto! In če jih ne preneseš, smo že v 21. stoletju in obstaja ogromno drugih vrst kontracepcij...Simpl as that user posted image

Oprosti, če zvenim preveč očitajoče ali strogo, ampak na tem forumu so user posted image  na prvem mestu...

Vseeno user posted image  in user posted image  za srečo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POZABLJIVOST
4.10.2005 10:14:51   
Anonimen
prenehaj s KT, začni s folno kislino in pika.
kaksna kislina pa jeto?  ali je to nujno potreba za zanostiev, po prenehanju KT?hvala za odgovor. bom prenehala z jemanjem, ker tako res ne gre vec naprej.

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POZABLJIVOST
4.10.2005 11:08:11   
emaa
folna kislina se dobi v obliki tablet npr. Tifol. Namenjena je boljšemu razvoju otroka v prvih mesecih, saj ne dobivamo več vseh potrebnih hranil, vitaminov iz hrane. POmaga pri zapiranju nevralne cevi. Priporočljivo je jemanje še pred načrtovano nosečnostjo, ni pa nič narobe, če začneš jemat, ko zveš, da si noseča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POZABLJIVOST
4.10.2005 11:37:16   
Anonimen
hvala emamair..user posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POZABLJIVOST
4.10.2005 22:05:27   
pot
ojla,
ce nisi jemala tabletk redno (izpuscanje tabletk), potem je velika verjetnost da si noseca odkar si pozabila vzeti 1. tabletko (morda si se zato zredila, imas zato izpuscaje in povisano temperaturo). naredi test, ker jemanje tabletk ni priporocljivo oz. bi morala z njimi takoj nehat, v primeru da si noseca. naredi test, potem pa si naredi alarm za vsak vecer, si daj tabletke k postelji, da jih ne pozabis. v kolikor pa imas z njimi tezave, se posvetuj z ginekologom da ti jih zamenja.
pa odloci se, ce nisi pripravljena nehat s tabletkami, potem nisi pripravljena imet otroka, sicer je pa otrok velika odgovornost, prinese tudi veliko odrekanja in mora biti vedno na prvem mestu. dobro premisli

lp nasapot

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POZABLJIVOST
5.10.2005 8:15:09   
ur+sa
nasapot hvala ti za tako lep in prijazen odgovor...sedaj bom pocakala na M, ker bo (naj bi) vsak cas prisla, čene pa bom obiskala ginekologinjo in zamenjala tablete, pa jih redno jemala.... se enkrat hvala ti.user posted image

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POZABLJIVOST
6.10.2005 18:48:17   
mihi78
mogoče ima ta tvoja pozabljivost kak globlji pomenuser posted image pa si podzavestno želiš user posted image normalno pa je, da te je strah, ker je res velika odgovornost pa življenje se ti obrne na glavo ampak ali ni tega vredno!?
če pa KT res tako slabo prenašaš pa še nisi prepričana, če že hočeš otroka pa poskusi s katero drugo obliko zaščite user posted image
sama jih že tri leta ne jemljem pa dokler se nisva odločila za user posted image se tudi ni nič zgodilo - sicer se še želja ni uresničila, ker sem že 3 krat spontano splavila. jemati pa sem jih nehala zato, ker sem vedno že kar vmes krvavela pa G mi jih je non-stop menjaval.
najboljše, da poslušaš svoj srček!
upam, da ti je kaj pomagalo! če pasi že user posted image pa tak ni več poti nazaj - mogoče je pa boljše, da te preseneti. lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POZABLJIVOST
8.10.2005 11:19:15   
ur+sa
o hvala mihi78.user posted image bomo videli drugi teden, kaj bo..user posted image
ce bom poslusala svoje srce se bom odlocila za otroka...user posted image ,...

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?