|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je to "to
6.10.2005 18:48:42   
taja24
Lep pozdrav!

Zadnjo menst.sem imela 10.9. in jo imam na 34 dni. Sedaj pa me že 4 dni špika po jajčnikih in imam napet trebuh. Danes sem pa tudi na hlačkah opazila rjav izcedek, in me zanima če je to to. Menst. bi morala dobit pa šele 13.9.
Prosila bi za nasvete!

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je to "to
6.10.2005 18:50:47   
MetkaR
Kdaj si imela ovulacijo in kdaj sta s partnerjem zadnjičuser posted image user posted image ?  To bi lahko bila vgnezditvena krvavitev a ne?

(odgovor članu taja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je to "to
6.10.2005 19:06:57   
lana38
M verjetno pričakuješ 13.10., ali kako? Mislim, da ima prste vmes tiskarski škrat.user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu MetkaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je to "to
6.10.2005 19:10:09   
Anonimen
Joj, punce kako prehitevate dogodke! Pa sej sem bla jaz ista, pa bom najbrž spet... user posted image
Sej vem, kako je če si želiš, sam če je še 10 dni do M... To je kr velik, dej počaki do M, pa če je ne bo, naredi šele po parih dneh zaostanka test, da ne boš prehitro razočarana. Ker ni nujno, da maš takoj dovolj bHCG, da ti pokažeuser posted image ali user posted image na testu. Želim ti da bo user posted image user posted image !!!

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je to "to
6.10.2005 19:28:31   
Nely
Ne bo ti preostalo kaj drugega, kot počakat. Lahko bi bilo to to, lahko pa, da je user posted image  prišla malo prej kot ponavadi.

Jaz sem bila ta mesec sigurna, da bom zagledala user posted image , ker me je obupno špikalo po jajčnikih, slabo mi je bilo, napet trebuh sem imela, boleče joške.. Bila sem tik na tem, da zjutraj naredim test, no, pa me je user posted image  prehitela.
V naslednjem poskusu se ji ne pustim!!! user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.10.2005 19:46:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nely)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je to "to
6.10.2005 21:29:29   
SaaS
Možno, ampak najboljš, da počakaš.. sej kaj drugega itak ne moreš.
Naj bi bilo pa tako nekako, 10-14 dni po začetku mensruacije pride do oploditve, 8-12 dni po oploditvi pa sledi vgenzditev in v tistem času se lahko pojavi vgnezditvena krvavitev. Tako sem brala v knjigi.
Še malo napetosti, nekaj dni..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?