|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
4.10.2007 11:06:48   
Ana Luna
Vesnyca, vesela tut jaz! No vidiš, si že bližje novim poskusom.
Zakaj pa boš počakala še na eno user posted image in se takrat naročila pri Tomaževiču? Jaz sem se pri njem naročila takoj, ko sem dobila 1. Fajn je, da čim prej zrihtaš, da si pol mirna.
Sporoči, kako in kaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
15.10.2007 7:12:12   
tejka**
Jaz sem dobila 28 dan izcedek, ki traja že 4 dni. Enkrat je rdeč, enkrat rjav, imam pa čuden občutek, da to ni menstruacija, ker je tega izcedka dokaj malo.
Ima katera podobno izkušnjo?

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
19.10.2007 22:06:08   
Anonimen
Pri meni se je samo sčistilo,in je trajalo mal več kot mesec,da sem dobila prvo menstruacijo.Nevem pa točno,koliko dni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
5.1.2008 21:19:16   
glen
Po 1. ss mi je user posted image  zamujala skoraj tri mes., in še to sem jo dobila,
ko mi je gin. dal tablete za spodbuditev.
Po 2. ss pa je prišla točno čez mes. dni

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
23.1.2008 9:50:00   
tane
končno...sem prvo user posted image  dobila na 35 dan po SS (14. tednov) in abraziji, se mi je pa pred tem
1 teden pripravljalo, majhni izcedki pa spet nič, no ko sem končno v pon. dobila zelo močno in bolečouser posted image .

zdaj edino ne vem, kdaj naj pričakujem 2user posted image , ja vem to nihče ne ve, ker sem naročena 12.2 pri dr. Ribičevi zaradi suma na dvorogo maternico in pregrado, pa upam, da bo pravi čas, ker če ni pravi čas v mesecu potem
se na vaginalnem UZ čisto nič ne vidi, pa nočem čakat še en mesec.

nekatere ste napisale, da ste 2user posted image  dobile kar normalno 28dni?

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
24.1.2008 22:37:06   
pika74
točno na 28. dan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
25.1.2008 9:41:00   
tane
pika74, hvala za tvoj odgovor, če bo na 28. dan bo ravno pravi čas za pregled, ko bom končno (upam) da dobila odgovore na to zakaj je prišlo do SS oz. ali je vse o.k. in lahko čimpreje ponovno poskusiva.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
25.1.2008 17:21:46   
pika74
Sam jaz sem prvo M dobila na 28. dan. Do druge je še daleč user posted image ... dobra 2 tedna, če bo šlo po planu.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
9.4.2008 9:47:36   
RDEČA VRTNICA
Moram povedat, da bo jutri že 7 tednov od ss in moje prveuser posted image  še od nikoder.
Me sicer že kakšnih 14 dni rahlo špika v jajčnikih, drugih znakov pa ni.
Kaj pravite, bi morala poklicati svojo G ali naj še malo počakam.
Vsak nasvet bi mi prišel prav.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
9.4.2008 9:54:18   
supermiska
Upam, da ti kaj pomaga. Sama sem dobila prvo user posted image  42 dan po abraziji me je pa tudi več časa tako špikalo kot tebe. Tudi če pokličeš ti nič ne škodi samo da se prepričaš da je vse OK in pomiriš.

(odgovor članu RDEČA VRTNICA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
9.4.2008 16:51:03   
detelja
RDEČA VRTNICA jaz bi na tvojem mestu poklicala G, ker baje med 4-6 tednom po abraziji bi morale dobit menstruacijo...

(odgovor članu supermiska)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
11.4.2008 10:37:10   
punčkica
Pozdravljene!


Sem nova na forumu in upam da me sprejmete. Jaz sem dobilauser posted image  26 dan sem se pa en mesec čistila vsaki teden.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
17.4.2008 14:20:44   
RDEČA VRTNICA
Lep pozdrav moje punce.
Po nekaj časa se spet oglašam, tokrat sem srečna,ker sem dobila prvo user posted image  po ss. Saj sem nanjo čakala kar 2 meseca in sem mislila ravno danes iti k ginekologu na pregled. In potem je prišla.
Mi je pa sestra rekla, da prva pride tam  nekje 6-7 tednov po ss, skoraj enako kot po porodu.

Tako, da potem še eno počakam in grem v akcijo za novo user posted image .
Lepo bodite še naprej, kljub slabemu vremenu.

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
17.4.2008 19:39:01   
detelja
res čudno, se mi zdi da vsak gin. ima svoja pravila...meni so rekli, da 1. menst. mora prit tam nekje med 4-6 tednom, če je v tem času ni je treba obiskat gin....meni bo jutri 4. tedne po ss...menstr.nestrpno čakam...ful me neki špika, sladkarij se nekako ne morem branit...upam, da bo ta hudič čimprej prišel :)

vrtnica a je boleča ta menstruacija, močna???

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu RDEČA VRTNICA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
18.4.2008 6:28:40   
detelja
jutro...kako ste kaj? jaz sem po eni strani vesela, ker je petek in ker sem dobila tega rdečega hudča....dobila sem točno po enem mesecu....pred 4. tedni sem imela abrazijo...včeraj me je neki črvičilo, pa špikalo...sedaj je zaenkrat ok, sicer je mal močnejša krvavitev...upam, da ne bo začel bolet v službi...sedaj komaj vse čakamo, da dobimo menst. potem pa bomo spet se pogovarjale, kdaj je katera ne čaka :)) super....
drugače sem pa prehlajena...pa ful žalostna...sem mislila, da čas celi rane pa jih še vedno nič ne celi...moja pikica mi tako zelo manjka...joj se vidi, da sem prehlajena in da imam menstr., da sem tako občutljiva, ranljiva....

želim vam lep dan pa pa

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
18.4.2008 7:17:34   
janja*
Detelja dobro jutro.No pa si dobila teško pričakovanouser posted image .Mene je bolelo samo en dan in moram rečt ,da ni bila tako močna.Važno je ,da jo imaš.Moja je že mimo.Vem ,da je še vedno hudo za našimi pikicami,samo boš videla z dneva v dan je bolje.Meni je mogoče lažje,ko imam tri doma ,ki mi kravžljajo živčke,samo tudi ti boš kmalu srečna mamica.Danes je en tečen dan pa še user posted image imaš,zato si bolj občutljiva,samo bo že popoldne bolje.Lep dan ti želim.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
18.4.2008 16:28:55   
detelja
janja* tudi jaz nimam tako zelo močne menstruacije, nekako se mi zdi, da je normalna..pa tudi bolečine so take normalne...mal me tko črviči....drugače pa nimam nobenih težav...kot praviš glavno je,da je prišla...zdaj mi bo čas spet hitreje šel...zdaj še eno počakamo...potem grem na laparoskopijo potem pa gremo v akcijo...upam, da bo vse ok....

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
18.4.2008 17:25:42   
janja*
Detelja danes sem bila pri svoji ginekologinji in tako kot sem pričakovala nobenega pametnega pojesnila.Histološki izvid je prišel in mi je samo rekla ,da piše ,da je bil splav kar pa itak že vsi vemo.Prosila sem jo za pojasnilo in mi ni povedala nič kar že sama nisem vedela ali prebrala.Vprašala sem jo za mnenje za naprej pa je rekla ,da se naj sama odločim.Rekla je ,da imajo v veliki večini probleme ženske ,ki so starejše,tko,da me je kar malo ustrašla.Itak imam zdaj drugega ginekologa,tako,da njeno mnenje bom kar izbrisala z glave.Rekla mi je še ,če bom poskušala zanosit,da ne smem vsaj pol leta.Drugi ginekolog pa mi je rekel,da je dovolj tri mesece.Groza vsak pove drugače.Moje mnenje pa je ,da če telo ni pripravljeno,da itak ne moreš zanosit.Ah kar bo pa bo.Pojezi pa me ker ti en govori tako drugi pa tako .Lep vikend tebi in ostalim puncam.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
18.4.2008 18:24:37   
detelja
janja* tega ne poslušaj, da imajo težave le starejše ženske...sama sem stara 26 let...če tako gledaš si relativno mlada želim otroka in delam na tem, ne???...če mene vpr. ss ne izbira let, itd...poglej koliko mladih žensk nas ima pregrade, PCO,zarastline itd...nekaterim rata v prvo, nekater pa rabimo malo več časa....pa če bi bilo že kaj tako hudo narobe z tabo potem ne bi imela doma že treh sončkov....
glede tega, da ima vsak svoja načela se popolnoma strinjam z tabo...saj sem že zadnjič napisala, da sem sama vidla hist. izvid pa da piše samo, da je šlo za ss...ja halo...kakšna umetnost pa na to moramo čakat 3-4 tedne, da vtegnejo to napisat...ne vem...ne vem jaz ko sem v taki situaciji, ko ne vem koga kaj naj vpr., komu naj verjamem.... grem na forum pa vpr. dr. pušenjaka...svakinja dela z njim pa je rekla, da je velik strokovnjak na tem področju...je tak direkten...
lep vikend pa oglasi se kaj... 

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
19.4.2008 10:21:08   
detelja
moram vam mal zajamrat...včeraj se je kazalo kot, da bo ta menstruacija kar tako normalna...potem pa proti večeru so prišle take čudne bolečine v spodnjem delu trebuha, pa tudi danes so prisotne...M je kar precej močna...največji tampon mi ne zadostuje več kot uro...sicer pa...vse bom potrpela sam da bo vse ok...pa naj še hitro ena pride potem grem na laparoskopijo potem pa v akcijo....tako, da naslednjo leto takega časa se bomo menile kako so naši otročički veliki, kako radi jejo, se crkljajo...a ne???

lep vikend vam želim

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
19.4.2008 15:03:48   
janja*
Detelja tudi jaz sem pričakovala bolj močno user posted image pa sem se zmotila.Vzami kakšen tablet,če te močno boli pa bo,samo,da je prišla.Ko berem nekatere dobijo prvouser posted image kasneje,tako,da sva imele midve kar srečo.Upam,da ti čimprej mineuser posted image in po možnosti vsaj brez bolečin.Še eno počakaš potem preiskava ,potem pauser posted image akcija.Upam,da bo res tako kot praviš ,da se bomo menile o naših trebuščkih,potem pa o user posted image .Punce moje ,samo pozitivne misli pa bo.Oglasi se kaj.
Lep vikend vsem!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
20.4.2008 13:26:43   
Anonimen
Jaz sem dobila 1. M po ss 14 dni po koncu krvavenja oziroma še ne 3 tedne po ss. No, naslednja M je bila potem pa normalna na 30 dan in naslednja tudi.

(odgovor članu janja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
21.4.2008 9:53:40   
RDEČA VRTNICA
Lep pozdrav Janja in Detelja.

Moram povedati, da se danes že končuje moja prva user posted image  in  da ni bila tako huda. No. krči so že bili malo močni, ampak lilo ni tako kot ponavadi.

Drugače imam ful močno in take krče, da brez tablet ne gre, v službi pa tako al tako ne morem. Sem pričakovala bolj močno, ampak k sreči ni bilo tako.
Ja, vidve sta lahko srečni, da vama ni bilo potrebno čakati cela dva meseca tako kot meni.
No, glavno je, da je prišla in da bomo lahko začeli počasi delati na user posted image .
Rekla sem, da eno menstruacijo še počakam potem pa veselo na delo.
Zdaj bi morala biti končana že druga, ampak smo šele pr prvi.

A ima vajina user posted image  bolj čuden vonj kot ponavadi?
Moja je tako smrdela, da sem se mogla vsake pol ure it umit, ker se navohala kako smrdi.

Malo še potrpimo pa bo.
Lep dan obema

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
21.4.2008 18:01:46   
janja*
RDEČA VRTNICA res je še malo pa v akcijo.Moja user posted image je bila pravzaprav krajša kot običajna.Edino rjav izcedek sem imela še nekaj dni po krvavitvi.Vonj je bil tudi čisto običajen.Pri enih je tako pri drugih je pač drugače.Važno je ,da se zdaj počutiš dobro.Kar nekaj nas je ,ki bomo začele poleti in si srčno želim,da nam uspe vsem.Lep dan še naprej.

(odgovor članu RDEČA VRTNICA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kdaj ste dobile M po SS?
21.4.2008 18:33:10   
detelja
jaz sem dobila prvo menstruacijo v petek, se pravi točno en mesec po abraziji...3 dni je bila kar močna, dva dni sem imela tudi krče oz bolečine, danes pa je že skoraj komaj opazna...nekega posebnega vonja nisem opazila...mislim pa, da je to sedaj normalno če je mal čuden vonj...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?