|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
22.11.2006 20:53:52   
mala Tinka
Dober večer!

Da se še jaz javim. Moj jedilnik je danes izgledal takole:
Z: kozarec vode
K: kozarec vode
V: kozarec vode

Za malico sem si privoščila skodelico toplega čaja in vmes pila veliko vode.

Čeprav dneva še ni konec, lahko ponosno rečem PREŽIVELA SEM VODNI DAN! user posted image user posted image user posted image Niti enega greheca, pa sem imela kar krizo, ko je bilo treba nahranit otroke. Pa tudi kavico sem pogrešala.

Že komaj čakam jutri!

Jaz sem tud danes gledala reklame za pilates in me je kar stisnilo, ker ga imam že toliko časa, pa še sploh pogledala nisem. user posted image  Bo treba nekaj spremenit.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
22.11.2006 21:04:49   
sarazan
user posted image user posted image user posted image  mala Tinka za vodni dan brez greha user posted image  user posted image  user posted image


Sem tako ponosna na vse vas, k ste tako pridne.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
22.11.2006 23:00:04   
katjandraž
No, jst sm pa spet gresila. Mali se je ob 18h spomnu, da bi pekla piskote in ker mu ze ful casa obljubljam, sva jih sla pect. Mnjami, so bili dobriuser posted image .

Imela sem drugace skrobni dan.

Zajtrk: 2 kakija+kava
Kosilo: zelenjavna rizota+zelena solata s koruzo+koscek kruha+kava
Vecerja: pol manj+piškoti

No, ja, bo ze. Jutr si bom najbrz nardila capatije, ce bo moz kaj doma in merkal naso user posted image , ki je se zmeri ful bogica in jo je tezko dat na tla se igrat, drgac pa kaksni spageti s paradiznikovo polivko. Vecerja bojo pa najbrz kar piskoti, ker sva jih cist pevec speklauser posted image .

Bravo, sarazan, da si se odlocla imet vodni dan. Ti pa si kakarkteruser posted image .
Mala tinka, tudi tebi cestitkeuser posted image !

< Sporočilo je popravil katjandraž -- 22.11.2006 23:01:57 >

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
22.11.2006 23:11:57   
Lianna
Ojla. Jst sem se odločila, da bom svoj vodni dan, ki bi ga morala imeti 28.11 prestavila na jutri. Ker imam 29.11 in 1.12 izpita. Držite pesti, da mi bo uspelo.

lp

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
23.11.2006 7:37:22   
Saša27
Ojla punce, kako kaj dieta user posted image ? Kot vidim smo tri pupe na ist dan, se pravi danes sadni, pa tri se bomo ob ponedeljkih tehtale, super.
Danes moj jedilnik:

Z: kot vedno 100% ananasov sok
M: dve mandarini
K: kaki + banana zmiksano (moj mož to pripravi božansko)
M: lešniki
V: verjetno nekaj toplega, jabolčno čežano ali pa pečeno sadje.

Pa VELIKO vode.

Komaj pa že čakam ponedeljka, da vidim koliko kg sem izgubila.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
23.11.2006 7:38:24   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: mala Tinka

Dober večer!

Da se še jaz javim. Moj jedilnik je danes izgledal takole:
Z: kozarec vode
K: kozarec vode
V: kozarec vode

Za malico sem si privoščila skodelico toplega čaja in vmes pila veliko vode.

Čeprav dneva še ni konec, lahko ponosno rečem PREŽIVELA SEM VODNI DAN! user posted image user posted image user posted image Niti enega greheca, pa sem imela kar krizo, ko je bilo treba nahranit otroke. Pa tudi kavico sem pogrešala.

Že komaj čakam jutri!

Jaz sem tud danes gledala reklame za pilates in me je kar stisnilo, ker ga imam že toliko časa, pa še sploh pogledala nisem. user posted image  Bo treba nekaj spremenit.




ČESTITAM za uspešno prestan vodni dan, kako se počutiš?

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
23.11.2006 8:46:24   
mala Tinka
Hojla!

Šele danes čutim učinke vodnega dne! Včeraj me je bolela glava (pomanjkanje kofeina), danes pa me je kar odneslo ven iz postelje. Sicer ne vem čisto točno, ali je bil vzrok v misli, da danes lahko jem ali v tem, da sem včeraj premagala vsakršno željo po hrani.
Jedilnika za danes še nimam pripravljenega. Bo pa sigurno sadje in kavica za zajtrk, za kosilo pa meso in veliko solate.

Vem pa, da že moj dragi komaj čaka današnji dan, ko bova lahko skupaj večerjala.

Vsem, ki imate v bližnji prihodnosti vodni dan, želim veliko volje! user posted image user posted image user posted image

Uspelo nam bo! user posted image user posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
23.11.2006 10:10:33   
tinkatonka
HOJ!

Danes je moj B dan:

Z: ob 6h je bila 1 mala banana
M: kava
K: meso + solata
V: meso

Žal se ne morem tehat ob ponedeljkih, ker doma nimam tehtnice in se tehtam ob priliki pri mami v službi.

Preden sem začela z dieto sem imela 74,4kg. Po 9 dneh sem imela 71,4kg. Danes po 16 dneh pa imam 70,6kg. user posted image user posted image user posted image  

mala Tinka....user posted image user posted image super za vodni dan!!Ko bi tudi meni uspelo tako lepo preživeti vodni dan.

sarazan..vsaka čast, da si tako "stroga" do sebe. Imaš pa res močno voljo. user posted image user posted image

grehi..ja jaz sem tud grešila včeraj. Sem imela sadni dan, ampak so ostali jedli kislo zelje, ki ga naravnost obožujem in sem si ga za večerjo privoščila tudi jaz. Ostali so jedli še krompir in pečenico, jaz pa samo zelje.

cilj diete: ja pri meni je cilj te diete, poleg seveda izgubljenih kg tudi to, da bom dobila "voljo in moč" se odpovedati stvarem, kot so sladkarije 3× na dan, pa kar Anej pusti, da ne pojem za njim. 

Zdaj pa šibam kuhat kosilo za ostale člane družine. Ko se zbudi Anej bo bolj malo časa za to. user posted image

LP TIna

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 23.11.2006 10:13:00 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
23.11.2006 17:13:28   
Lianna
tinkatonka user posted image  za izgubljene kg. Ti gre res lepo.

mala Tinka koliko manj kg si pa imela po vodnem dnevu?

Jst sm si danes namesto sadnega dne privoščila vodni dan. Ostalo bom imela pa normalno. No in mi gre kr vredu. Sem ponosna nase, ker me je dragi povabil v Kitajsko, k sta šla z mami jest in sem rekla da ne. Bravo jstuser posted image  Zdejle glih srkam čajček, da si malo želodec pogrejem.

Aja zanč sm ugotovila da ima 1dcl Coca Cole samo 0.2kcal. Tako, da ko bom šla na kakšno zabavo vem kaj bom naročila=) Mi vsaj ne bo treba vedno vode pit.

Uživite

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
23.11.2006 18:34:13   
mmijau
Pozdravljene, sedaj pa dosti heca, v ponedeljek začnem s tem sr..., pa kaj bo, pa bo. Stopila sem na tehtnico in me je skoraj kap. Vedno sem bila med 60-65, sedaj pa , 67 kg, zjutraj, gola. user posted image user posted image user posted image
Pa to ni res.user posted image user posted image user posted image Še sedaj se ne bi tehtala, če ne bi danes zjutraj lanskih žametk tiščala na rit.
VOJNA, kilogramom, drugo mi ne preostane. Kaj bo šele božiča, če sem  že jeseni tako pridno papala. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
23.11.2006 19:59:07   
ninocka
Jst imam danes sadni dan, in sem v celem dnevu pojedla 1 banano in eno peceno jabolko,

Uh, vidim, da mam se 5 min da pojem 2 mandarini (vecerjo), tko da sibam user posted image

Razlog je pa bil, da nisem mela doma nobenega sadja in da sem bla pol dneva "depresivna", ker je mel tamal prvi dan uvajanja pri tasci (zard uvajanja, ne tasce, da ne bo pomoteuser posted image ), pa se nakupit sem sla hrano sele okrog 12h, pol pa da sem sla po tamalga, pa prsla domov...pa je bla ura skor 5 in je bil cas za pozno kosilo.
V glavnem, sibam jest mandarine, da ne bom prepozna user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mmijau)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
23.11.2006 23:46:25   
katjandraž
Dobrodošle "novinke"!

Čestitke za vodni dan, Lianna in sarazan.

Jaz sem si pa danes za kosilo privoščila čapatije, za večerjo pa piškote in en mini sladoled, no, če sem poštena, pa priznam, da sem snedla še 2 mini vrečici enih bombončkov od malegauser posted image .

Zdaj pa obljubljam, da bom jutrišnji sadni dan preživela brez grehov (samo kava z malo mleka ne šteje, ok!)user posted image .

Grem v posteljo, naša bolnica končno spi, samo nas sigurno čaka pestra noč, tako da ....

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
24.11.2006 7:11:43   
Saša27
No jaz sem imela včeraj sadni dan, pa da vam napišem kaj sem si včeraj naredila za kosilo, bilo je božansko (sem malo zamenjala moj meni, ki sem ga včeraj napisala): pečene banane z jabolčno čežano.

Danes pa je seveda navrsti B dan.

Z: 100% ananasov sok
M: mandarini
K: hrenovka in dušeno kislo zelje
V: če bo kaj ostalo od kosila, drugače pa en jogurt.

Pa ponovno vsaj 2L vode.


(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
24.11.2006 7:36:56   
Lianna
Ojla. Danes je moj B dan. Se še nisem odločila kaj bom jedla. Sem pa včeraj uspešno preživela vodni danuser posted image   Sploh ni bilo težko, tako da si ga bom še kdaj privočila.

lp

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
24.11.2006 14:47:28   
mala Tinka
Čestitke Lianna! user posted image  user posted image   user posted image

Jaz se pred vodnim dnevom nisem tehtala, tako da ne vem, koliko je šlo na ta dan dol. Sem pa včeraj pri mami stopila na vago in je pokazala -5 kg od začetka. Se mi zdi kar v redu rezultat. Še ene 4 kg, pa bo super. To je nek cilj glede kg. Drugače sem pa na sebe zelo ponosna, ko se takole upiram sladkarijam. Včeraj mi je starejša hčerka prinesla tri Ferrero Rocher - moje najljubše in nisem pojedla niti enega. Čakajo na jutri, ko imam OH dan! user posted image

Danes pa je na vrsti škrob:
Z: pomarančni sok in kavica
K: zelenjavna rižota in velika skleda solate
V: cvetača v solati

Ajde, gremo naprej!


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
24.11.2006 21:51:21   
katjandraž
Moj sadni dan je minil brez grehov! Je pomagalo, da sem vam obljubila, da ne bom grešilauser posted image .

Zajtrk: 2 kakija
Malica: suhe marelice
Kosilo: 2 polnjena pečena jabolka z orehi in eden polnjen z marmelado (zmanjkalo orehov)
Večerja: banana z mandlji

Komaj čakam jutrišnjega dne, da bom nekaj pametnega jedla. Malo me mika spet kaj s sirom, vendar zdaj že 3x, če ne 4x zapored jem sir, mesa in jajc pa ne. Jajc sploh še nisem jedla, odkar sem na dieti. Bom razmislila.

Čestitke za izgubljene kg vsem! Me prav zanima, kaj bo tehtnica v ponedeljek pokazala.

user posted image

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
25.11.2006 10:33:45   
mala Tinka
Dan!

Pri nas je danes OH dan. Ker pa nas je mama povabila na čufte v omaki, bom morala s sabo tovoriti svoje kosilo.
Z: kavica
K: tortelini polnjeni s špinačo (komaj sem našla take, ki so dovoljeni na današnji dan) in velika skleda solate
V: pojma nimam - obvezno bo ena rebra čokolade Ritter sport z lešniki -> ta temna čokolada, mogoče si bom privoščila kak burek al pa bo spet sacher torta

Kateri dan je vam najmanj všeč? Meni tile škrobni dnevi sploh ne ležijo. user posted image

Seveda pa pogrešam parmezan na testeninah in rižoti. user posted image

Nič, pridne bodite in čimmanj grešite!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
25.11.2006 13:31:43   
tinkatonka
HOJLA!

Tudi pri nas je OH dan. Tudi mi imamo goste na kosilu. Poleg staršev, moža in mene, bo na kosilu še brat s punco. Vsi bodo jedli juho, meso in krompir + sladico, jaz bom pa kr ob makaronih in zelenjavi preživela kosilo. Mi je včasih ob takih dneh kr težko, ker pogrešam ta kosila, pa okus vseh teh jedi,...Oh ja. Sem že zdele lačna kot volk, pa imamo kosilo šele ob treh.

Jedilnik pa tak:
Z: pomaranči + kava
M: 1 mandarina
K: makaroni z zelenjavo + malo solate
V. čokoladni žepek in rebro črne čokolade

Punce VZTRAJAJMO!

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
25.11.2006 17:18:57   
katjandraž
Moj današnji B jedilnik (čisto po pravici):user posted image

Zajtrk: 3 klementine+kava+2 piškota
Kosilo: golaž+košček kruha+ zelena solata s paradižnički+juha + kava+2 piškota (u, mater, tega pa je kar nekaj!)
Večerja: mozzarelce s paradižnički

Kar nekaj grehov bo danes, ampak definitivno boljše, kot če bi jedla tako, kot včasih.

Jutri imam Š dan (ga nimam preveč rada) in mi bo mami naredila korenčkov pire (dolgčaaaaas!!!). Bomo že nekak, bo v ponedeljek boljše, ko me čaka OH dan.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
26.11.2006 0:34:27   
rozarozica
Najprej en lep pozdrav vsem VZTRAJNIM

Malce sem vas zapustila, še posebej pa sebe user posted image . Ker na tehnici kar ni šlo nič in nič dol sem čisto obupala. In že 3 tedne jem vse kar pride pod roke user posted image . Strah me je spet začet hujšat, nemorem zbrati nikakor taprave volje, čeprav imam za izgubiti "samo" 8 kg, ravno toliko da se znebim mlahave kože in tistih obupnih šlavfov okoli trebuha, je zelo zelo težko, ker ne zdrižim tega tempa prehranjevanja. Nimam vsak dan ćasa kuhat, ker se zelo zaposlena, in ko enkrat sežeš po starih hitrih jedeh ni več vrnitve nazaj user posted image .

Joj punce, prav občudujem vas in sem vam zelo fovš ker imate tako močno voljo. Upam da bo tudi meni kdaj uspelo, samo ta up je vedno manjši saj hujšam že vsaj 150-krat in mi je največ uspelo zgubiti 5 kg, a kaj ko se je vse vrnilo nazaj........

Bote tako pridne še naprej, jaz pa upam da se vam kaj kmalu pridružim. Če imate kakšne nasvete zame jih bom zelo zelo vesela. Saj vsaka spodbudna beseda, privede k drugačnemu razmišljanju ter nadaljnemu vztrajanju.


(odgovor članu rozarozica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
26.11.2006 9:54:29   
sarazan
rozarozica ... jaz se niti nisem nikoli kaj dosti obremenjevala s svojo težo. Imela sem vedno nekaj kg preveč. Ta dieta pa me je spodbudila k novemu razmišljanju.
Če mi v 6. mesecih (90 + naslednjih 90 dni) res uspe temeljito spremeniti moje prehranjevalne navade (računam na to, da mi pride v kri to nemešanje različnih vrst hrane), potem sem zmagala. Kg niti niso tako zelo pomembni. Res si želim jesti zdravo, ampak nikoli nisem vedela, kako naj začnem.
Ker pa bo s to dieto prišlo tudi izgubljanje kg in bo moje telo upam, da končno na teži, ki mu pristoji user posted image , sem pa še toliko bolj vesela (moj mož pa še bolj user posted image ).
Meni tudi ne gredo več kg tako hitro dol, ampak me to ne depresira, ker imam še en cilj - zdravo jesti.

Danes sem na sadnem dnevu. Meni je pa ta dan najhujši. Zakaj? Ker imam 2 obroka več (2 malici). Skoz gledam na uro, kdaj bom naslednjič pojedla kakšen kos sadja. Grozljivka! Najraje imam, če imam en kup opravkov in potem pozabljam, kdaj "moram" jesti.
Pa mesa tudi ne maram preveč, torej mi tudi beljakovinski dan ni ravno pri srcu. Se pa na ta dan "nažrem" zelenjave user posted image .

Današnji jedilnik:
zajtrk: donat z medom in kisom (obvezen! vsak dan), 1 grenivka
malica: par orehovih jedrc
kosilo: verjetno pečene banane
malica: bučno seme in zeleni čaj
večerja: 2 pomaranči

Bodimo močne in vztrajne. Saj bo šlo...

(odgovor članu rozarozica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
26.11.2006 16:37:33   
katjandraž
Rozarozica, sem vesela, da si se javila. Vem, težko je tole dieto držat, tudi jaz že skoraj vsak dan grešim. Jutri se bom tehtala in kar upam, da mi ni šlo kaj dosti dol, da se spet v roke vzamem. Sarazan ti je super napisala! Jaz sicer nisem toliko karakter kot ona in se ne sekiram, če malo manj zdtravo jem, tako da mi pomaga to, da vidim, da grejo kg dol, če se držim diete. Pri odvajanju kajenja sem tudi potrebovala "višji" cilj, da sem nehala, kot je bilo zdravje (želen otroček). Je pa res, da grejo meni kg dol hitreje kot tebi zato, ker jih imam še enkrat več preveč kot ti. Pa na porodniški sem, tako da imam več časa za kuhanje kot ti. Resnično ti privoščim, da ti čimpej uspe spraviti dol te presnete kg.
 
Moji današnji grehi so piškoti ob kavi. Za kosilo sem jedla korenčkov pire in solato s koruzo. Mi niti slučajno ni bilo všeč, ga ne bom več jedla. Kot se mi je že včeraj zdelo, je to en živ dolgčas. Mislim, da bom ob Š dnevih jedla v glavnem rižoto. Še tiste paprike, ki jih imam v skrinji, pojem, potem pa res rižota. A, ja, pa še večerjat moram ta korenčkov pireuser posted image .

Uspešen začetek tedna vsem.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
26.11.2006 19:37:53   
Lianna
Ojla. No pa sem nazaj. Ta vikend nisem bila najbolj pridna. Sva bila z dragijem na vikendu in sem pojedla tudi kakšen piškotek. Jutri imam na srečo sadni dan, tako da se bom veliko bolje počutila. Ker zdejle se počutim zelo napihnjeno, pa še tehtnica mi je pokazala 0.5kg več kot po vodnem dnevu. No sej je blo res preveč papcanja. Po dolgem času sem celo kruh jedla...in to se kar pozna,

Uživite

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
26.11.2006 23:54:44   
mala Tinka
Dober večer!
Rozarozica, dej ne odhajaj. Ostani z nami!

Saj te razumem glede kuhanja. No, jaz si lahko privoščim vsakodnevno packanje za štedilnikom, ko sem še na porodniški. Potem pa imam tu še taščo, ki velikokrat kuha še za nas - se prav prilagaja mojim dnevom. Najbolj mi pride prav ob mojih sadnih dnevih, ko se mi ni treba za štedilnikom upirat mamljivim vonjem.

Danes je za mano sadni dan in kuhanje nedeljskega kosila za ostale člane - žal je tašča v toplicah. Sem bila kar pridna in jedla sadje, ki pa mi že malo preseda.
Z: mandarine in kavica
M: mandarine
K: pol melone
M: pomaranča
V: voda

Seveda popijem premalo. Pa še prebava mi je začela nagajat. Sem zaprta in že komaj čakam jutri na B dan, da si privoščim mojega Ego-ta.

Kakšen kruh kaj jeste? Meni je prijateljica, ki je Montignacovi dieti, priporočila tistega pirinega iz Hoferja -> mi je bil kar všeč.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
27.11.2006 0:10:52   
pika**
Priznam, da nisem brala od začetka , ampak mi ne gre, kako niste lačne recimo po sadnem dnevu ????
Ostalo mi je še ene 12 kilc viška  po porodu , se pa ne morem odločit za nobeno od diet, ker se enostavno bojim, da mi bo udarlo na živcih. Saj veste, premalo tega ali onega elementa ali vitaminčka, pa človek postane razdražljiv, živčen.....

Redno vas bom spremljala,  vzpotredno z vami pa bom  gonila "Miles -a" v sobi  in švicala vsak dan ene 15 minut ( to znese 5 km ) in pila vodo . 

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?